bombur92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2015, 16:36

Re: Gdzie na wakacje?

19 lut 2015, 11:43

Mnie tak samo, Hiszpania śni mi się po nocach ;) wyjeżdżałam już do kilku europejskich krajów i z bezpieczeństwem na wakacjach nigdy nie było problemów, mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo. Już mam zarezerwowany pobyt:)

WigWamka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2015, 12:25

Re: Gdzie na wakacje?

06 mar 2015, 14:33

Hej :) a ja mam w planach tureckie klimaty na tegoroczne wakacje. Póki co tylko w planach, bo jeszcze nic konkretnego w tym temacie nie zrobiłam. Zastanawiam się nad tym, czy korzystać z takiego wynalazku jak polskie biuro podróży w Turcji? Może kto korzystał z wycieczek fakultatywnych w Turcji z Metintour? Często mi się przewijają po różnych forach i ciekawa jestem, czy możecie się na ich temat wypowiedzieć :) ciekawa też jestem opinii na temat wakacji w Turcji, byliście tam może, albo też się wybieracie?

enina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 21 gru 2014, 14:17

Re: Gdzie na wakacje?

14 mar 2015, 19:47

Wakacje spędzamy na wczasach na Kaszubach z dziećmi tam zawsze najlepiej odpoczywamy, a dzieci mają mnóstwo atrakcji.Chodzimy nad jezioro , dzieci mają jazdę konną na miejscu oraz możliwość poznania zwierząt gospodarskich.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Gdzie na wakacje?

18 mar 2015, 21:52

Ja tam chętnie wrócę do Chorwacji. Byłam tam w zeszłym roku na wycieczce objazdowej z biura podróży http://aviatourtravel.pl/
bardzo mi się podobało, zarówno organizacja, bo stała na wysokim poziomie, jak i sam kraj. Wydawać by się mogło, że skoro nasi rodzice w PRLu tam jeździli, to raczej oprócz sowieckich kurortów nie będzie tam niczego ciekawego, a jednak. Mnie urzekły przede wszystkim zameczki, no po prostu kocham te bajkowe budowle, średniowieczne klimaty i takie tam. Maz za to zachwycał się krajobrazami, które są równie bajeczne. Polecam ten kierunek.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Gdzie na wakacje?

27 mar 2015, 16:33

My w tym roku nad Bałtyk :)

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Gdzie na wakacje?

31 mar 2015, 09:21

Ja w tym roku stawiam na aktywność przede wszystkim i polecimy z Itaki na jedne z wakacji z opcji NO LIMITS. Jak dla mnie rewelacja no i nie tylko odpoczynek, ale też praca nad sobą. Na pewno mi się przydadzą takie aktywne wakacje, a i mąż może trochę nabierze kondycji ;)

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Gdzie na wakacje?

31 mar 2015, 13:37

A konkretnie o których aktywnych ofertach myślisz ? Bo widzisz są takie od wyciszająco relaksujących po ekstremalne typu wspinaczki, nurkowanie etc

karen
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2015, 21:14

Re: Gdzie na wakacje?

31 mar 2015, 22:00

A ja tam lubię wakacje w kraju. Spokój jezior, malowniczość gór. Mnie tam nie potrzeba Wysp Kanaryjskich czy innych Hawaii.

Szieeeaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 lip 2014, 13:44

Re: Gdzie na wakacje?

01 kwie 2015, 02:18

Gdzie ? Do Zakopanego, możesz naleźć tam nietuzinkowe apartamenty w centrum, obok Krupówek za bardzo relatywnie niską stawkę :)

erisa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2015, 09:43

Re: Gdzie na wakacje?

01 kwie 2015, 09:48

Rosja i Odessa ;) Jak starczy pieniędzy to Tajlandia :D

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość