Awatar użytkownika
silvereye
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 04 lut 2015, 13:45

Re: Bieganie czy jeżdżenie

23 lut 2016, 11:27

jezdzenie zdecydowanie, tym bardziej, ze mozna to robić jakby przy okazji i traktowac ower jak srodek transportu, wiec laczy się przyjemne z pożytecznym :)

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Bieganie czy jeżdżenie

29 lut 2016, 06:05

Wolę rower, zdecydowanie. Poważnie podchodzę do jazdy na rowerze, w tym miesiącu pomału kompletuję różne akcesoria http://www.rowerzysta.pl/kellys.html Do wiosny muszę mieć pełne wyposażenie :D

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Bieganie czy jeżdżenie

17 mar 2016, 14:36

Rower jest super! Można poznać różnego rodzaju ciekawe miejsca, dobrze się dotlenić, wyrzeźbić łydki i resztę ciała ;). Sama mam taki rowerek typu cruiser Usługi serwisowe wykonujemy u klientów. działamy na obszarze Wrocławia i okolicznych miejscowości. Zachecamy do zapoznania sie ze szczegółową ofertą naszej firmy, serwis telewizorów LCD, serwis telewizorów kineskopowych, naprawy pogwarancyjne, wymiana części sprowadzanie części na zamówienie. Specjalizujemy się w wykonywaniu domowych napraw odbiorników
telewizyjnych różnego typu, począwszy od tradycyjnych telewizorów
kineskopowych, a kończywszy na nowoczesnych odbiornikach LCD. Dojazdu do klienta nie wliczamy do kosztów usługi. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezbłędnie wykryć żródło awarii, by potem móc sprawnie
usunąć powstałą usterkę.
Firma Serwis LCD zajmuje sie naprawą telewizorów oraz monitorów LCD, LED, Plazm oraz zwykłych kineskopowych (CRT) wszystkich firm (Samsung, Manta, Panasonic, Sony, LG, Philips, Hitachi, Clatronic oraz wielu innych...). Między innymi zajmujemy się wymianą zbitych lub uszkodzonych matryc, naprawą matryc, naprawą zasilaczy, inwerterów. Nasza firma posiada stały dostęp do części, co pozwala nam na szybką oraz profesjonalną naprawę telewizora. Zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy duże doświadczenie w naprawach tego typu sprzętu gdyż prowadzimy serwis już od 20 lat ! Podejmiemy się naprawy każdego telewizora na terenie Wrocławia i okolic. Nasza firma działa wyjazdowo do klienta, więc nie trzeba nigdzie zawozić zepsutego sprzętu, wystarczy zadzwonić do nas, a my przyjedziemy o dogodnej dla Państwa porze. Naprawa i serwis telewizorów Wrocław - solidne usługi z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli posiadasz zepsuty telewizor LCD, LED lub Plazma, który nie nadaje się do naprawy lub koszt naprawy przekracza jego wartość skontaktuj się z nami, a my ocenimy jego wartość oraz zaproponujemy cenę skupu. Na terenie Wrocławia możemy odebrać zepsuty sprzęt osobiście, zapewnimy transport oraz po kontakcie telefonicznym dogodny termin odbioru, oferuje recykling uszkodzonych telewizorów LCD, LED, Plazma. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 42", 46", 52". Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 350 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Średni koszt naprawy monitora wynosi od 100 do 150 PLN. Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Serwis wyjazdowy działa w godzinach od 14.00 do 20.00. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika. Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy ? Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 - 60 PLN. Naprawa, serwis telewizorów LCD, LED, plazma, kineskopowe. Naprawa wszystkich marek: Samsung, Sharp, Panasonic, Sony, LG i inne. Uczciwość, wieloletnie doświadczenie i fachowość. Bezpłatny dojazd do klienta. Obszar działalności: Wrocław i do 15 km na południe od Wrocławia. 90% napraw odbywa się w ciągu 3 do 24 godzin od zgłoszenia. diagnoza awarii gratis lub 50 zł w przypadku rezygnacji z naprawy
. Jest super! Bardzo wygodny i szybko się na nim jeździ. Nie widzę lepiej! W mieście jestem zawsze na czas, nie stoję w korkach i mogę wszędzie zaparkować :D.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:34 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jagoda343
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 30 paź 2015, 11:09

Re: Bieganie czy jeżdżenie

30 mar 2016, 16:26

Ja osobiście bardzo lubię biegać , dlatego 3 czasem 4 razy w tygodniu idę pobiegać, a w pozostałe dni jeżdżę na rowerze.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Bieganie czy jeżdżenie

05 kwie 2016, 12:59

Bieganie w większym stopniu obciąża stawy, a przyjeździe na rowerze pracuje mniejsza ilość mięśni, jeśli ja miała bym wybierać to zdecydowała bym się na rolki lub rower.

Mallema
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 mar 2016, 09:38

Re: Bieganie czy jeżdżenie

07 kwie 2016, 12:15

Rower przyjemniejszy na pewno, dlatego dla mnie wybór był prosty :ico_haha_01:

alina87r
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2016, 12:32

Re: Bieganie czy jeżdżenie

10 kwie 2016, 15:17

Ja wolę pobiegać, najlepiej biega mi się rano no ale... nie zawsze mam na to czas, a zimą korzystam z rowerka stacjonarnego.

pannajoanna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2016, 10:09

Re: Bieganie czy jeżdżenie

21 kwie 2016, 12:42

Ja wybieram jazdę na rowerze. Bieganie szybko mnie męczy i nudzi :)

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: Bieganie czy jeżdżenie

28 kwie 2016, 15:49

Ja wyłącznie jeżdżę i sprawia mi to bardzo dużą przyjemność, a do tego polepsza mi się kondycja i mięśnie widać :) ale bieganie też próbowałam - tylko, że to nie dla mnie, prawie umarłam, bo to jednak za duży i za intensywny wysiłek.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Bieganie czy jeżdżenie

28 kwie 2016, 18:36

U mnie bieganie odpada. Wszystko przez torbiele pod kolanami.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość