Awatar użytkownika
d00naina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2019, 11:01

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

30 lip 2019, 11:32

Zabiegów na cellulit jest naprawdę wiele, możemy wymienić takie jak:
-Endermologia Cellu M6 Integral
-Pollogen Legend – Maximus
-Karboksyterapia
-Icoone
-Venus Legacy

Jest tyle opcji, że trudno się na coś zdecydować. Kiedyś jak usuwałam cellulit to kompletnie nie wiedziałam co wybrać, wiedziałam tylko, że zabiegi dają najlepsze efekty. Znalazłam w internecie klinikę medycyny estetycznej i umówiłam się na konsultację z specjalistą. On dokładnie wszystko i wytłumaczył i dobrał najodpowiedniejszy zabieg do moich potrzeb. Uważam , że jest to najlepsze rozwiązanie i wam też polecam tak zrobić.

Awatar użytkownika
trooper89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:04

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

30 lip 2019, 15:17

Moja siostra było na mezoterapii ja natomiast działam ćwiczeniami, dietami, masażami i kosmetykami :p

Monikabilskaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 lis 2018, 13:27

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

01 sie 2019, 10:07

znalazłam fajny artykuł o zabiegach na cellulit :) Zobaczcie sobie https://www.laserdelux.pl/blog/endermol ... acy-wybrac

Awatar użytkownika
havanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:35

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

14 sie 2019, 15:42

a ta mezoterapia boli?

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

15 wrz 2019, 13:22

Endermologia jest chyba najlepszą metodą jeżeli chodzi o zabiegi na cellulit. Zawsze ukrywałam swoje nogi i pokazywał się tylko w spodenkach do kolana bo reszta była w cellulicie. Moja koleżanka namówiła mnie na wiosnę serię zabiegów w Salon kosmetyczny Casolla w Poznaniu i na lato mogłam już założyć krótkie spodenki.

Awatar użytkownika
KSHMR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 11:40

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

16 wrz 2019, 11:47

Wszystko chyba zalezy jaki ma sie też cellulit. Niektórzy np. zdecydowanie lepiej się czują i im skóra lepiej wgląda po innych zabiegach. Jeżeli o mnie chodzi to ja nadal jestem przy domowych sposobach, więc, hej.. mozna? Można! :)

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

30 lis 2021, 16:34

Na cellulit polecam wam zabiegi endermologii , dla mnie to najlepsza metoda, efekty są rewelacyjne. Chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/  Masaż podciśnieniowy jest mega skuteczny na ten okropny cellulit :)

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

30 gru 2021, 13:56

Z czystym sumieniem polecam zabieg onda, który robiłam w klinice vesuna z krakowa. Z resztą jeżeli o nim nie słyszeliście to ta stronka: www.cellulit-usuwanie.pl , bardzo dobrze go opisuje.

ZmudaMaruda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2022, 20:44

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

14 kwie 2022, 20:48

Ja mega polecam Endermologie tylko ważne żeby wybrać oryginalna Alliance LPG. Efekty po serii petarda! Ja robiłam w Atmosphera w Legionowie bo mają super cenę na pakiety i wygodny parking więc warto nawet z północnych części Waw wyskoczyć

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: skuteczne zabiegi na cellulit

28 paź 2022, 13:33

Mi domowe sposoby nie pomagały, smarowałam, wcierałam i nic. Dopiero po endermologii zaczęły być efekty. Także jak najbardziej warto spróbować. Chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ mają tam fajne promocje teraz na te zabiegi.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość