Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 gru 2007, 09:50

ANIU_R - baaaaardzo serdecznie gratuluję i cieszę się, że dołączyłaś tu do mnie, bo tak mi smutno było... :)

ZIRCA - dziękuję baaaardzo!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Świąteczne fludiki:


########################################################
########################################################
########################################################
########################################################
########################################################
########################################################
########################################################

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

24 gru 2007, 14:07

Gie czekalam tyle na ta druga ciaze a jak juz w niej jestem to panicznie sie boje zeby bylo wszystko wporzadku. Rodzinie jeszcze nie mowilismy i chcemy z tym poczekac jak tylko sie da.
Jak ty sie czujesz? Ja mam tylko bole brzucha (jak przy @ ) ktore juz nie sa tak czeste jak byly na poczatku. Moglabym spac cale popoludnia, ale nie wiem czy to z racji ciazy czy tego ze zaczynam prace o 5 rano. Bardzo duzo tez pije - jak nigdy. Martwi mnie jednak to ze na razie nie moge sie wybrac do polski na badania a tutaj lekarza sie z nimi nie spieszy bo ciaze uznaja w zasadzie od 5 miesiaca. Czekam teraz na list z terminem wizyty u gin. i skierowaniami na badania - juz sie nie moge doczekac. Czy juz mialas jakies badania?
Pozdrawiam i WESOLYCH SWIAT!!!

Monique28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 06 gru 2007, 13:59

Witam:)

27 gru 2007, 15:45

Witam was serdecznie dziewczynki. Ja ostatnio tez zrobiłam sobie 3 teściki ciązowe w ciagu 2 dni, bo az nie dowierzalam i u mnie również II kreseczki, ladne, wyrazne, kazdy kolejny test-mocniejsze. Ale zeby sie upewnic , zrobilam sobie bete z krwi, jutro wyniki:)Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku, to byl moj drugi cykl staran:)Wg narazie moich wyliczen, jesli wszystko bedzie oki, to dzidzius przyjdzie na swiat 31 sierpnia:)ehhh...trzymajcie kciuki:)) :ico_sorki: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 gru 2007, 15:49

Monique28, GRATULACJE!!!

Powodzenia Wam wszystkim życzę!
Pamiętam jak całkiem niedawno ja robiłam teścik a tu juz zostało mi dwa tygodnie do końca!!! Ale to szybko leci!!!

Monique28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 06 gru 2007, 13:59

27 gru 2007, 17:41

Dziękuję Marcia:)))))))))) Mam nadzieję, że będzie ok:) a tobie życzę szczęśliwego porodu i ślicznego, zdrowego dzidziusia:)))) :-D

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

27 gru 2007, 20:13

Hej, hej. No to mogę już powiedzieć , ze ja sobie liczę termin na początek sierpnia ;)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

27 gru 2007, 20:18

Monique28, Gratulacje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wronka, GRATULACJE! Tak coś czułam że coś tam ukrywasz :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 gru 2007, 22:19

Wronka, no to Gratulacje i powodzenia!!!
Trzymam kciuki za Was!!!

He he a sama coraz bardziej sie boje mojego rozwiązania - ufff :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 gru 2007, 09:19

Witam serdecznie ja tez dolacze do waszego grona przed swietami zrobilam test i wyszly dwie piekne krechy :-) Po nowym roku ide do lekarza na dokladne badania ale wierze ze bedzie dobrze!

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

28 gru 2007, 15:58

witajcie sierpnióweczki :ico_brawa_01:
Gratuluję Wam fasolek w brzuszkach :ico_brawa_01: Życzę też cierpliwości i wiary na nadchodzące miesiące.
Mam nadzieję, że pozwolicie mi śledzić Wasz wątek, pomimo, ze już za 4 miesiące będę miała moją dzidzię przy sobie. Jednak do sierpnia będę mieć sentyment - to właśnie w tym miesiącu dowiedziałam się, że noszę pod sercem ukochane i upragnione dzieciątko.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość