Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 lut 2008, 13:19

Alu napewno będzie super ,czekamy na zdjęcia :ico_oczko:

dziś nocka lepsza,obudził sie koło 24 i po ok godzinie zasnał i spał do rana,katar dalej,kaszle też,ale gorączki nie ma jak narazie :ico_sorki: oby tak dalej to jutro wyszlibysmy na spacer,bo dziś jeszcze posiedzimy,pogoda superowa :ico_brawa_01: słoneczko i dość ciepło
udało mi sie wcisnąc mu serek danio,wiecej nic nie chciał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

09 lut 2008, 14:48

dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
ja juz myśle o tym bilansie dla 2-latka :ico_olaboga: i troche sie boję bo Adrian do szczupłych nie należy grubas z niego i nóżki ma lekko krzywe lekarz prywatny mówił że to dlatego bo grubasek z niego i że narazie nic nie będziemy z tym robić ale boje się że u lekarza jak będziemy to mnie opieprzą że do tego doprowadziłam własne dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: ale co miałam zrobić ponoć z nóżkami wiele dzieci ma a póżniej przechodzi a to że grubasek to :ico_noniewiem: co chwilę głodny słodycze mu ograniczyłam ale co dalej :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 lut 2008, 15:42

ja tam nie przejmuje sie tym bilansem :-)
byliśmy juz zapisani na czwartek ten co minął ale KAcper wcześniej sie rozchorował :ico_noniewiem:

dziś właśnie wyczułam druga dolną piątkę,wprawdzie pod dziasłem jeszcze ale lada dzień i bedzie na wierzchu :ico_brawa_01:

Agnes1980_2006 jak dziecko głodne i chce jesć to co mu nie dasz? tylko fakt słodyczy nie za dużo :ico_nienie: mój nie je dużo bo mu nie daje :ico_oczko: a sam sie nie upomina bo nie przyzwyczajony,a czasem jak mu daje to nawet nie chce np czekolady :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

09 lut 2008, 15:52

oczywiście że mu dam nie głodzę go :-) zmykam papa

[ Dodano: 2008-02-09, 15:31 ]
ale masz kasiekk racje nie mam sie co na zapas przejmowac :-) :ico_oczko: :ico_oczko: buziaki papapa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lut 2008, 20:35

A my dzis znowu szalelismy 1,5 godziny w sali zabaw.Mati padl po 19 po 3 lyku kaszy. Dobrze ze na spiocha wypil:)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

09 lut 2008, 22:19

http://www.edziecko.pl/male_dziecko/0,0.html
zobaczcie ciekawe bardzo po prawej stronie macie wideo zrozumiec dwulatka wciśnijcie "więcej"

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 lut 2008, 08:09

Helloł dziewczynki z samego raneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa01:Ale mnie tutaj długo nie było :ico_haha_02: My niestety musieliśmy iść do szpitala z Bartoszkiem.Mały tak bardzo mi sie odwodnił ,tak bardzo wymiotował i robił kupki ,;;wody'',że musiał lezec pod kroplówka ,do tego wszystkiego doszła angina -koszmar :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale teraz najwazniejsze ,że pomału wraca do zdrowia ,jeszcze dzisiaj na zastrzyk i jutro i koniec horroru :-) :-) U nas w Stalowej teraz panuje ten cholerny rotawirus i tak wymiata dzieci ,wczoraj na przykład przyjęli do szpitala aż 11 :ico_szoking: :ico_szoking: Ordynatorka wczoraj mówiła nam ,że juz nie ma gdzie dzieci kłaść :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Agnes
[size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ADRIANKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA DRUGIEGO ROCZKU -SLICZNY CHŁOPCZYK[/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Magda SZ fajny ten torcik truskawkowy ,na nastepny rok jak Bartosz będzie kończył 3 latka to zamówię sobie u Ciebie taki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Życze wszystkim naszym dzieciaczkom duzo zdrówka :-) :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 lut 2008, 13:56

Biedny Bartoszek,zeby szybciutko wyzdrowiał :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kacper jakiś czas temu miał biegunke,ale tylko biegunkę i trwała tylko jeden dzień na szczeście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas lepiej,gorączki nie ma drugi dzień już,katar mniejszy ciut i kaszle też już lepiej i mniej,no i w końcu dzis pierwsza od tygodnia przespana nocka :ico_brawa_01: apetytu nadal brak niestety :ico_noniewiem: dzis w końcu wyleziemy z domu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 lut 2008, 21:36

Duzo zdrowka dla BARTOSZKA!!

U ans na szczesnie samo zdrowko i dobra wiadomosc w postaci suchych majtek pryey dni 7:) mati zaczal juz wolac:) pozostaja nam noce!!

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

11 lut 2008, 06:32

Ello babaeczki :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Za 2 dni imprezujemy :-) Leci ten czas....

matikasia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla małego :ico_haha_01:

kasiekk, dobrze,ze juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01:

Dora1, zdroweczka dla Bartoszka :ico_sorki: :ico_sorki: :-) :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość