edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

02 wrz 2008, 08:37

Witam my już mamy dwa dni zaliczone , piewszy dzień była akademia i rozejście sie do klas .Wszyscy zadowoleni bo mają inną nauczycielkę młodą i ambitną a miała byc babka co cieszy się nie najlepszą opinią wśród matek.
Klaudia ogulnie happy bo nie doś że nowe wyzwanie to jeszcze miała wczoraj urodzinki i dziecią cukierki rozdawała .Ona to ogulnie jest odważna ja to chyba bardziej od niej przeżywałam i stresowałam.Dziś się dąsała że ją aż pod samą klasę odprowadzałam i nie może się doczekac skoro sama z auta będzie wychodziła i szła :ico_olaboga:
Na jedno dobre że taka odważna ale wolałam bym żeby taka narwana nie była hi hi .
Lekcje mają najdłużej do 12:35 więc nie za długo .
Jeszcze nic nie wiem czy na basen będą jeździc a bardzo by mi zależało jak nie to ją sama zapiszę i ja będę z nią jeździła , no ale wiadomo ja przecież jej pływac nie nauczę a dla pojedńczych jednostek instruktorów nie organizują.Prywatne lekcje odpadają bo mnie na nie po prostu nie stac

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

02 wrz 2008, 09:06

edyta29, to fajnie ze tak udane dwa pierwsze dini w szkole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla klaudii za taką odwagę :ico_haha_02:

moja tez już dzis drugi dzień zaliczony dziś co prawda mają tylko 4 lekcie do 11.25 ale jak na początek to i wystarczy :ico_oczko:
moja wręcz nie mogła sie doczekać rozpoczęcia roku szkolnego a po spotkaniu z panią wychowawczynia wręcz zachwycona Magda nie mogła się doczekać dzisiejszego dnia :-)
ale zobaczymy jak to bedzie jeszcze jako takiego planu lekcji nie mamy wiec nie wiem jak będzie miała wiem że na rano codziennie na 8.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

02 wrz 2008, 19:59

Witajcie :-)
Mój Radzio niestety na rozpoczęciu nie był bo był jeszcze nad morzem :-)
Ale dzisiaj pierwszy dzień w II klasie i tak był pełen ekscytacji jak rok temu.
Także w pełni rozumiem podekscytowanie Waszych pociech :ico_haha_02:

A teraz się już zacznie kupa obowiązków a czasem i dni marudzące ze ws szkole nie tak hihi
Ja się już cieszę ze szkoła z powrotem bo troszkę te dzieciaki rozpuszczone po tych wakacjach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

02 wrz 2008, 23:14

Witajcie :ico_haha_02:
U nas też są mundurki(czyt.zielony podkoszulek i granatowa kamizelka) :ico_puknij: bo pani dyrektor lubuje się w takim odzieniu.Zuza na razie chodzi normalnie ubrana,ale czeka mnie prawdopodobnie ten zakup w najbliższym czasie,choć teoretycznie nie jest to obowiązkowy strój.
Na razie Zuzi szkoła sie podoba,dziś miała na 8 do 12.25,a jutro idzie na 9.45 do 13.30.
Plan ulegnie oczywiście zmianie,ale na razie tak ma chodzić.Nie wiem jak dam rade odprowadzać ją na 8 z Julką :ico_olaboga: Na razie mąż wziął tydzień urlopu.
Czy u Was dzieci siedzą z kim chcą?Bo u nas pani porozsadzała dzieci po swojemu i Zuzi trafiła się niestety koleżanka,która ją już dwa razy uderzyła,zabiera jej kredki(swoich nawet nie otworzyła)itp.A moje dzięcię jest raczej spokojne i obronić się nie umie,więc mamy lekki problem.Jak sytuacja się nie zmieni,to czeka mnie rozmowa z panią.
Pozdrawiam Was i małych uczniów serdecznie i w miarę możliwości będę zaglądała.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 wrz 2008, 12:30

i u nas juz trzeci dzień szkoły :ico_oczko:
pierwszego dnia na rozpoczęcie roku Ala szła ze strachem w oczach i taki strach pozostał do drugiego dnia , natomias kiedy ja odbierałam już po lekcjach ( a mieli 3 godz. i tak jest do końca tygodnia ), to zawiedziona była ,że tak wcześnie ja odbieram :ico_haha_02: ....wczoraj to juz mi zapowiedziała ,że idzie na 8 godz , ona myślała ,że tak jak w przedszkolu można sobie wybrać na 4 czy na 8 godz :ico_haha_02:
więc narazie mi bardzo ulzyło bo chętnie idzie i jej sie bardzo podoba :ico_oczko:
u nas narazie dzieci posiadały tak jak chciały , po prostu kto z kim soe znał ,żeby nie wprowadzać dodatkowego stresu
a co do mundurków to dowiemy sie ostatecznie za jakieś dwa tygodnie , narazie jest powiedziane ,że te dzieci które maja z zeszłego roku maja chodzić , a te które nie maja obowiazuje strój uczniowski , tzn , jakaś granatowa lub biala bluzeczka i ciemniejszy dól , oczywiście i tak nikt sie do tego nie stosuje i dzieci chodzą w koorowych bluzeczkach :ico_oczko:

Zulcia, ja bym na twoim miejscu porozmawiała z pania o przesadzeniu

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

03 wrz 2008, 22:24

Zulcia, ja bym na twoim miejscu porozmawiała z pania o przesadzeniu

I chyba jutro to zrobię

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 wrz 2008, 09:42

a pewnie dlaczego malama sie męczyć z jakims niewychowanym dzieckiem i do tego zrazi się do szkoły i wtedy to dopiero będzie problem

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

04 wrz 2008, 09:58

witam i ja ponownie :ico_haha_02:

dla chętnych :ico_kawusia:

Zulcia pisze:Jak sytuacja się nie zmieni,to czeka mnie rozmowa z panią.

ja również bym porozmawiała z Panią po co niepotrzebnie Zuzia ma sie stresowac i znosić takie nastawienie koleżanki siedzącej z Nią


u nas z mundurkami jeszcze nic nie wiadomo nrazie Pani wychowawczyni nic nie mówi zobaczymy na zebraniu bo prawdopodbnie ma być ok 20 września :ico_noniewiem:
Magda zadowlona :ico_brawa_01:
jesli chodzi o siedzenie dzieci w ławkach to Pani pozwoliła aby dzieci usiadły gdzie chciały i dobrały się koleżankę kolege siedzącego obok siebie :-)
zobaczymy czy sie nie zmieni Pani nie chce dodatkowo stresować dzieci i dlatego pozwoliła im sobie wybrac :ico_oczko:

wczoraj po południu byłam z Magdą u Pani dentystki bo ząbki jej nie wypadają a ma prawie 7 lat i zaczał sie przebijać ząbek z przodu za tym co powinnien juz dawno wypaść.. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Magda zniosła wizytę bardzo dzielnie nie płakała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dopiero jak jechalismy do teściów to w drodze sie ropłakała z wrazenia ale jest ok
Pani ja pochwaliła że ma bardzo ładne i zdrowe ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

04 wrz 2008, 10:51

Witam co do siedzenia to moja Klaudia siedzi ze swoją koleżanką którą zna 3lat.
Wiem jedynie że pani posadzi dzieci do odpowiednich ławek , czyli te mniejsze z przodu a te większe z tyłu .Myślę że co do tego kto chce z kim siedziec to zostanie , zwłaszcza że wzrostem żaden się zbytnio nie wyróżnia.
Co do mundurków to u nas obowiązkowe nie stety na dodatek nie za fajne , ale co zrobic czeba się dostosowac.Jedyne co można zrobic to zmienic materiał bo ten to podobno się drze ,ale to najtańszy materiał na rynku a dodam że koszt tego mundurku to 50zł. więc wątpię że jakaś matka zgodzi się na inny materiał .
Co do dędysty to ja też muszę sie zmobilizowac bo mamy do leczenia .

Zulcia szkoda Zuzi dla czego nie może siedziec ze swoją koleżanką z przeczkola? Bez sęsu takie rozsadzanie nie potrzebny stres dla dziecka

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

04 wrz 2008, 21:07

Witam
Mąż rozmawiał z panią i Zuza siedzi z Kamilkiem,kolegą z przedszkola,którego bardzo lubi.Bardzo chciała z nim siedzieć i udało się :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Mam nadzieję,że nie będa rozmawiac podczas lekcji,bo znowu ich rozsadzą.Zresztą usiadła z nim pierwszego dnia na rozpoczęciu roku i myślała,że będą razem siedzieć,a pani porozsadzała po swojemu.Ale już jest ok :-D

[ Dodano: 2008-09-04, 21:09 ]
22540MONIKA, widzę,że się o rodzeństwo dla Magdy staracie :ico_haha_02:
A jak Wy sobie radzicie z tym,że wasze pociechy są już takie duże i chodzą do szkoły?

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość