Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 wrz 2008, 16:14

No i w dwie minutki tyle nas sie zebralo :ico_brawa_01:

Ja szczepilam Szymak na pneumokoki, ale jeszcze w Stanach wiec pewnie jest inaczej niz w polszy :-D

Przypomnialo mi sie, ze mialam was zapytac o pieluszki. Bo mam 2 opakowania Huggies po 200 sztuk kazde opakowanie a Szymek juz ma nr 5 i te leza za male i sie marnuja.
Moze Wasze dzieciaki jeszcze nosza taki numer to bysmy sie jakos dogadaly? Nie mam na prawde co z nimi zrobic :ico_noniewiem:

Ania, ja tez raczej zakupy i kosmetyczka. Teraz raczej kosmetyczka bo zakupow raczej nie bede robila dlugo tyle tego przywiozlam z usa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 wrz 2008, 16:20

Sylwia Ja ostatnio szczepilam Tosie na pneumokoki, i przynajmniej u nas i ja mam podobne zdanie, powinien być odstęp pomiędzy szczepieniami 6 tyg i nie powinno sie tego łaczyć z obowiązkowym szczepieniem.
A tego aquq aerobiku to ci zazdroszcze, może uda mi się marka namówić na cos takiego dla mnie, byłoby bosko :-D
Co do niani, t ja też miałam przejścia jak szukałam, a jakie ceny :ico_szoking: masakra, w końcu jakas znajoma tesciowej z chóru sieokazała być nianią i na nią się zdecydowałam po rozmowie i wyjdzie calkiem ok finansowo, ale mały szkopul jest taki, ze do stycznie opiekuje się innym dzieckiem w godzin 12-15 bo jego głupia matka nie chce go puścić od wrzesnia do przedszkola, że niby będzie chorował, więc nianie mam tylko do 11, a potem to będę musiała się zrywac z pracy na zmiane z markiem :ico_olaboga:

wisienko Cieszę sie, że możesz wybierać w ofertach. A ta energia to zapenwe od emocji związanych z pracą, ja tez tak mam że jak mam coś fajnego do zrobienia i sprawia mi to przyjemność to dostaje kopa, i własnie tego kopa mi ostatnio brakuje! A co do mieszkania z teściami to odwazna jestem i obyście sie niepozabijali :-D

Yvone Wielkie brawa za tą prace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna kobitka z ciebie!!! Dobrze, że będziesz mieć troche spokoju teraz.

U nas się rozpadało, akurat na szczęście jak wróciłyśmy. Jakoś nie mogę się za to prasowanie zabrać :-D

[ Dodano: 2008-09-04, 16:23 ]
Wisienk tośka nosi albo 4+ albo 5 z pampersa a ty masz jaki ten rozmiar?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 wrz 2008, 16:27

To sa huggies nr 4, do 17 kg. Szymek ma niby 13 kg ale sa za male :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 wrz 2008, 18:48

my pieluchy to juz od dlugiego czasu 5, a najlepsze sa jednak papmpersy

z tym byciem kobieta to wlasnie roznie bywa ja tez mam rozne dni i nie mam pomyslu jak sobie poprawic, jak bylismy w polsce to udalo nam sie czasem wyjsc gdzies z mezem, tutaj raczej nie ma na to szans, poza tym praca, potem dom, zawsze cos w domu do zrobienia, chyba tez zaczne myslec wiecej o sobie, mysle ze kazda z nas na to zasluguje :ico_brawa_01:

u nas pogoda pod psem, bylysmy na szybkim spacerku, amelusie tak opatulilam ze jej bylo fajnie za to ja zmoklam jak kura, ale przeciez z cukru nie jestem :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

04 wrz 2008, 20:01

Witajcie :)
ja tez bym z mila checia pomarudzila ale najzwyczajniej w swiecie mi sie nie chce... tak w skrucie popsztykalam sie z Ryskiem bo sie mu ku... nawet pozalic nie mozna... glowa mnie boli juz drugi dzien... a co do tej kobiecosci to u mnie zawsze dzialaja zakupy i cos seksi a nie swetr na spacery z Kacprem... ale z moich naraziew nici bo moja pierdola jeszcze nie zaczela zarabiac wiec zamiast poszalec to musze jeszcze troche pooszczedzac a ja ku... nienawidze oszczedzania wydawanie kasy to jest to co tygryski.... ale jak jestem sama to malo wydaje wiec moze sobie cos uciulam a wtedy kupie sobie szpilki i imprezowa bluzeczke i pojde na balety a co :ico_oczko: ja chodzilam na stepa i racja poprawia to chumar a jeszcze jak towarzystwo jest to super... zawsze po mozna na pizze bo sie spalilo pare kalorii :ico_oczko:
jest jeszcze jeden plus ze siedze sama juz kilo do tylu ale bede laska... i wiecie co napewno zauważyłyście moj zgryz zakladam aparat jak tylko beda fundusze... trudno beda blach przez dwa lata ale teraz widze jak to szybko leci... zaluje ze nie zrobilam tego jak sie Kacper urodzil teraz by mi zostal tylko rok...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 wrz 2008, 20:06

No dla nas chyba 4 tez będą za małe, a te opisy na pieluchcach to mnie śmieszą bo te pampersy co Tosia nosi to od 11-30kg są a ona ma je w sam raz a wazy 9kg :-D

Tośka dalej nie spi, ja sobie zrobiłam drinka żeby się nieco rozluźnić, na razie marek sie z nią bawi ale pewnie niebawem mu się znudzi.
Miłego wieczorku!

[ Dodano: 2008-09-04, 20:11 ]
Anita No z tymi zakupami to masz racje :-D może jak będe micw końcu kaske w listopadze to sobie poszaleje, póki co straam się nie duzo wydawać.
A decyzje o aparacie popieram! U nas jest na to nawet moda, prawie każdy mój znajomy ma. Ja nosiłam całe dzieciństwo i na szczęscie mam proste zęby!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 wrz 2008, 21:24

Yvone zdolna jesteś z tą Twoją pracą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tyle wysiłku ale na pewno nie pójdzie na darmo :ico_brawa_01:

sylwia- i tak dzielna jesteś, ja to chyba bym czasem takiej furii dostała patrząc na taką niesprawiedliwość :ico_wstydzioch:
kiedys też chodziłam na aerobik na basen było super, ale teraz nie wiem czy coś takiego organizują- muszę się dowiedzieć..

Karolinka do Ciebie to sobie pozwolę na priv napisać :-)

Ula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cieszę się ogromnie, że z tą praca tak dobrze się układa- wiesz, że jeżeli będę umiała Ci pomóc to zawsze możesz na mnie liczyć :-D :-D - może troszkę optymizmu i entuzjazmu przejdzie na mnie hehh

Ania skąd Ty masz tyle koleżanek??? moje co niektóre jeszcze dzieci nie mają, a te co mają to zawodowo już na cały etat pracują, nawet te, które mają młodsze dzieci..

Anita- szpile to własnie będzie to :-D + sexi bielizna........ :ico_brawa_01:

dzisiaj na zakupy jednak się nie wyrwałam, może jutro ale w sobotę na bank :-D , czekam na suche dni i na basen też biegiem , jutro idę do kosmetyczki i fryzjera :ico_brawa_01:, a w sobotę do kina na mama mia ....a co , macie rację chociaż jesteśmy mamusiami to też nam się należy, ba to tym bardziej nam się należy...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 wrz 2008, 08:08

moje drogie ja zawsze wybieram spanko :-D sprzątanie moze poczekać a jak sie nie prześpie to będę miala zly humor i odbije sie to na dziecku wiec bez sensu
z odzwyczajaniem od spanai ze mną mam kłopot bo wygodniej mi tak ze on śpi ze mna bo wtedy mam 2 godzinki snu i niestety nie umiem z tego zrezygnować trudno co będzie to będzie narazie muszę zadbać też o siebie
w końcu udalo mi się go przymusić do spania 2 razy dziennie i nawet jest ok

co do bycia kobietą to ja chyba tego nie potrzebuje spełniam sie jako mama i nie mam problemu wyjść też nie chcę bez Łukaszka bo i tak za nim tęsknie ale wiem że jak by co to teście chętnie z nim zostaną

79anita z wydawaniem kaski to współczuje sama ledwo przędę od paru juz miesiecy i jeszcze troche to musi potrwać ale rozrzutna to ja nigdy nie byłam

a co do pieluch to my nosimy 4 Pampersa i są ok bo Łukaszek jest szczuplutki

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

05 wrz 2008, 08:56

My również nosimy 4, ale pampersy tak więc raczej nie skorzystamy z okazji, ale dziękujemy.
Ja szczepiłam Amelkę na pneumokoki zawsze razem z innymi szczepionkami, ale z tą co teraz to nie wolno. Teraz zaszczepiłam ją na menigokoki i bez komplikacji.
Ja, żeby poczuć się lepiej, to maluję się, ubieram ładnie i idę do koleżanek, albo z nimi na miasto. To pomaga. Oczywiście fryzjer, a najlepiej to zmęczyć się mocno.
Anita ja tez nie nawidze oszczędzania, a od przyszłego miesiąca już trzeba będzie, bo wypłacają nam ostatnią transze kredytu i już będziemy spłacać całość. Do tej pory jeden kredyt i odsetki z drugiego, a teraz to się zacznie. Trochę mnie to przeraża, ale jakoś damy radę.
Amelka dwa dni spala dwa razy w ciągu dnia i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Dużo można zrobic. w ogóle ostatnio jakaś taka grzeczniejsza.

sylwia77
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 21 mar 2007, 22:31

05 wrz 2008, 11:13

Hej dziewczyny,

My korzystamy z ostatnich dni lata i ładnej pogody i codziennie po obiadku wychodzimy na osiedlowy plac zabaw a tam Patryk poznał mnóstwo kolegów i koleżanek rocznik 2007. Jest nawet jedna dziewczynka urodzona w tym samym dniu co Patryk tylko w innym szpitalu we Wrocławiu. Mieszkam na nowym osiedlu (w czerwcu 2007 się przeprowadzaliśmy) i z racji tego, że naszymi sąsiadami są sami młodzi ludzi to full dzieci się rodzi. Fajnie tak powymieniać doświadczenia z innymi mamami :ico_haha_02:

Je też lubię wydawac kaskę na siebie i na Patryka, ale też musiałam w tym miesiącu przystopować, bo tak jak wam pisałam chcemy jechać do Zakopca no i do 30 września trzeba zapłacić za moje studia podyplomowe.

Yvone my mamy wprawdzie jeden kredyt mieszkaniowy, ale dosyc duży dlatego musiałam po macierzyńskim iść do pracy, bo mąż by nas nie utrzymał z jedej pensji. Czekamy teraz na wpis do hipoteki i rata kredytu za jakieś pół roku obniży się o ubezpieczenie i będzie kilka stów miesięcznie mniejsza :ico_haha_01: Jak by się Panie w sądzie wzięły do roboty to by nie trzeba było czekać pół roku i więcej na wpis. :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość