Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

05 wrz 2008, 12:16

Hej laseczki

U nas dzisiaj paskudna pogoda, pada i zimno.
kasiekk, będzie dobrze, MUSI być nie ma innej opcji trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel: i nie przynudzasz :ico_nienie: po to jesteśmy aby Cie wysłuchać i wesprzeć
My jutro na wesele :ico_olaboga: nie chce mi sie za bardzo iść, jeszcze teściowa sie z nami wykłuca, że mamy zabrać Kacpra, powiedziałam, ze nie i koniec bo on nie jest zaproszony a ona nam na to, ze jest tylko go nie wpisywali na zaproszenie bo on mały i wiadomo, że go zabierzemy ze sobą :ico_puknij: , miesiąc temu jak byliśmy zaproszeni do kuzynki M to jakos potrafili Kacpra wpisac na zaproszenie :ico_puknij:

A co do nocek To Kacper ma ponad 2 latka i jeszcze mi nocek nie przesypia :ico_placzek:
wyjątek był przedwczoraj jak przespał całą noc, jak mnie obudził o 7.30 to nie wiedziałam gdzie jestem :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

05 wrz 2008, 13:52

A u nas w centralnej polsce rano bylo pochmurno a teraz świeci sloneczko i jest cieplutko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 wrz 2008, 17:39

dziendoberek

znowu mialam zaleglosci, ale od kilku dni zalatwianie spraw i taka lataniana przez cale dnie...w szkole musialam pozalatwiac, i ta firma nieszczesna, T mi chyba powinien placic bo robie za sekretarke :ico_noniewiem: ... w sumie to szukam tez sobie pracy..Oskar bedzie mial miejsce w 8 -osobowym domowym zlobku wiec luzik i tylko 450 zl za miesiac z wyzywieniem.. :ico_haha_02: lepsze to niz niania ktora bierze minimum 5 zl za godzine
ale hola hola najpier prace musze znalesc hehe :ico_haha_01:

ja w tym roku koncze licencjat z socjologii ale ide chyba na uzxupelniajace magisterskie na pedagogike wczesnoszkola i przedszkolna..u nas potrzebuja wciaz przedszkolanek wiec i moze ja znajkde prace

hej Sylwia, jeju kope czasu u nas cie nie bylo..a corcia ma juz pol roku :ico_szoking: a Kuba zaraz 3latka, ale ten czas leci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kasiu ja wiem ze to bez sensu mowic abys sie nie martwila bo to i tak nic nie da, ale coz moge powiedziec wiecej... nie zameczaj sie wszystkim i nie drecz bo twoje zdrowie tez wazne, wszystko bedzie dobrze i z mama i z siusiaiem Pelutka-uszy do gory!!

Kamizela gratuluje odstawienia Wiktorka...obys tylko sie kochana meczyc nie musiala...

Patus bedzie dobrze-wiem to na pewno- specjalista wam potrzebny nie bedzie :ico_oczko:

Madziu synus raz dwa przywyknie znowu do szkoly i do tego wczesnego wstawania a Gabulce w koncu zebty wyjda i bedzie miala spokoj i ja juz nic nie ebdzie meczylo-oby tylko jak najpredzej

Lulu juz mnie zeby i dziasla nie bola..choc czasem jak cos twardszego gryze to lekko tak, ale to juz nic.. :ico_haha_01: troche glupo sie czuje z tym aparacikiem ale coz...jakos przemecze sie te 2 lata :ico_haha_01:

Oskar tez osotanio straszny...ja juz z nerwow nie wyrabiam przy nim, a to jeszcze pozostalosci bo tych awanturach i kryzysowych tygodniach z T , jakos chyba ejhszcze nie uspokoilam sie do konca... a Oskar moze przez tamte nasze sprzeczki tez sie wlasnie zrobil taki okropny..wszystko wymusza rykiem, ale zebyscie to slyszaly-koszamr po prostu-ogluchnac idzie... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: cale dnie okno otwarte mamy i wszyscy sasiedzi pewnie mysla ze znecam sie nad dzieckiem :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 wrz 2008, 22:09

witam
moi sąsiedzi też pewnie myślą ze zamęczam dziecko tak sie czasem wydziera

wyniki mamy będą dopiero w poniedziałek,jesssu nic tylko czekanie i czekanie,ile jeszcze??? :ico_noniewiem:

wiecie co mi Kacper rano zrobił,zalal całą ( no może troche przesadzam ale sporo zalał)podłogę u siebie w pokoju,odkręcił kurek od kaloryfera i sie lało,ja spałam
woła mnie " mamooooo" ( dzień wcześniej też tak wołał,poleciałam a on mówi "przykryj mnie"),nie chciało mi sie wstać,myślę sam sobie przyjdź i w końcu przyszedł i mówi "mamo woda leci" a ja słucham co on gada :ico_szoking: zaprowadził mnie ,patrze :ico_szoking: jak spod prysznica :ico_olaboga: wykładzina schnie :ico_olaboga: ech co za łobuz,a potem chodził i sie cieszył,mówi "wodę lałem" :ico_olaboga:

męża mam,wlazłam na chwilke zobaczyć co tam u was i zaraz zmykam

sylwia ja w sumie nigdy nie robiłam słoików,zawsze mama robi i potem cos tam zawsze dostajemy,ale teraz ktos zrobić musi,żeby sie nie zmarnowało to co wyrosło :ico_noniewiem: część siostra bierze a część ja

dzis mi lepiej,choć brzuch pobolewa dalej,tzn żołądek :ico_noniewiem:

Paulina446 dzieki :ico_sorki:
bawcie sie dobrze na weselu :-)

widzę że same nauczycielki wśród nas sie szykują,założymy wątek szkolno-przedszkolny wtedy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-05, 22:10 ]
Natashka, powodzenia w szukaniu pracy,fajnie że masz taki żłobek dla Oskarka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

05 wrz 2008, 22:12

witajcie :ico_oczko:
Sylwio super ze jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Paulinko Ty tez zagladaj czesciej :ico_oczko:
nocki przechlapane a i atmosfera w domciu nie najlepsza :ico_sorki:
mam chyba dola :ico_placzek: :ico_placzek: wszystko mi przeszkadza a i maz mi dziala na nerwy :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Natka dzieki :-)
Kasiu bedzie dobrze trzymam kciuki :-)
milych chwil spedzonych z mezem :-)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 wrz 2008, 12:36

ale pustki :ico_szoking:

od piątkowego popołudnia mój Peluś znowu woła siku,narazie przynajmniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a było tak ze poszliśmy na plac zabaw i mówie do niego żeby wołał siku,a jak sie zsika to od razu z placu pójdziemy,oczywiście obiecał ze bedzie wołał,poszedł zjechał na zjeżdżalni,idzie na karuzelę,mówię jak bedziesz chciał to szybko do mnie przyjdź i powiedz,on mówi dobrze
i poszłam na ławkę,jeszcze dobrze do niej nie doszlam,obracam sie a on kuca,popatrzyl na mnie a potem miedzy swoje nogi i sie zsiurał :ico_noniewiem: no i zabrałam go z placu zgodnie z obietnicą,płakał,chciał z powrotem ale :ico_nienie: wytłumaczyłam mu znowu jaka była umowa itp i na plac nie wróciliśmy,kara to kara

nie wiem czy to poskutkowało ale od tego zdarzenia znowu woła :ico_puknij:


wczoraj było bardzo gorąco u nas,dziś chłodno
Kacper śpi,ja :ico_kawa: pokłóciłam sie z małżem :ico_zly:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 wrz 2008, 13:18

czesc
no pustki ze szok :ico_olaboga:
kasiekk :ico_brawa_01: za wołanie
przykro mi że się pokłóciłaś z mężem .oby szybko wam przeszło :ico_sorki:
sylwia witaj ,ale twoje dzieciaczki już duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my z mężem dalej ,nie za dobrze :ico_placzek: ,już mam dość ,ale nie przerwę tego niech sobie nie myśli , nie robi nic , po prostu chce żeby było dobrze ot tak i na pewno by było do następnego razu , jeszcze mnie nie przeprosił i chyba nie zamierza :ico_noniewiem: i dlatego tak postanowiłam
kuba dalej nieznośny
i wiadomość dnia , teściowa wraca z nimiec na stałe ,o boże nie wyobrażam sobie tego
:566: :566: :566:
i dowcip dnia : to dobrze będzie miał się kto kubusiem zajmować bo wiecie ja szkoła i 4 dni pracy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 wrz 2008, 13:41

witaj patka
teraz łazi i próbuje przeprosić :ico_haha_01:
jestem twarda :ico_oczko: :ico_nienie: nie tak szybko

dobrze że wraca,będzie miał z kim Kuba zostać :ico_oczko: a niedobrze bo co??? przecież nie bedzie z Wami mieszkac? będzie sie wtracać? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-07, 13:42 ]
moja pierdoła jest cała pokąsana przez komary,chyba w domu w nocy tak go urządziły :ico_szoking: :ico_olaboga: szok,taaakie wielkie bąble,a komarów nie widać :ico_puknij: :ico_noniewiem: wypsikałam go na noc nie wiem czy ma jakies nowe,bo tyle tego ma :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

07 wrz 2008, 14:04

kasiekk, nie mieszka z nami ale wiesz mój teść czasem popija a jak wpadnie w trans to pije 3-4 dni i T boi się że on będzie z nim i tak będą sobie popijać a było tak 10 lat temu i zaczęły się długi robić i dlatego wogóle wyjechała :571:
a co do opieki nad kubusiem to nawet nie liczę na to ,ona kiedyś powiedziała że ona czyiś dzieci nie będzie pilnować bo jak by się coś stało to ona by się załamała
więc nawet na to nie liczę i sama powiedział że do końca roku będzie rehabilitować rękę a po nowym roku będzie pracowała z teściem i nic nie wspomniałam że może pomóc i zająć się wnuczkiem :584: :584: :584: :584:
ah bardzo dziwna rodzina

[ Dodano: 2008-09-07, 14:06 ]
no i oczywiście net szwankuje , raz jest a zaraz nie ma :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-07, 14:08 ]
a i zapominam
Natka super że Oski ma przedszkole zapewnione, powodzenia w szukaniu pracy , tzrymam kciuki i daj znać :one:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 wrz 2008, 14:19

rozumiem :ico_oczko:
to może być nieciekawie :ico_puknij: :ico_olaboga:
myślałam że naprawde Wam pomoże a tu masz :ico_olaboga: jak ona tak podchodzi do sprawy to niech sie lepiej trzyma z daleka " czyjeś dziecko" :ico_olaboga: przecież to jej wnuczek to jak czyjeś :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości