Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lis 2008, 14:19

Evik.kp, no chociaż ty jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo już mam powoli chorobę sierocą :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lis 2008, 14:41

A ja was tak po cichutku podczytuje i mam pytanko w sprawie urodzinek co przygotowywalyscie do jedzenia chodzi mi o dzieci bo dla doroslych to wiem ale dla tych maluszkow nie wiem czy robic cos osobno czy poprostu beda sobie podgryzac z rodzicami

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 lis 2008, 19:03

Ja też jestem! Co dzień czytam ale nie zawsze mam coś mądrego do napisania :ico_wstydzioch: no i mam tylko jedną rękę :ico_zly:
Iwona, u nas na kinderbalu były starsze dzieciaczki, a jedyny rówieśnik Kubusia tez już wszystko jada więc myslę, że nie o takie menu Ci chodzi. Zajrzyj na listopadówki (na niemowlakach) tam anetkajur opisywała imprezę dlla takich malcy. Nawet przepis na tort podała.

[ Dodano: 2008-11-25, 18:09 ]
A u nas generalnia masakra. Kuba na cała dobę sypia 3 godziny :ico_olaboga: płacze, pokłada się, a nie może usnąć. Wydaje nam się, ze mmiał ttrocę wzdęty brzuszek i kupki mało robi ostatnio, więc może to np alergia na to nieszczęsne mleko?! Tylko je je juz od miesiąca a os jakiegos tygodnia zaczely się klopoty. No alty chyba tak moze być, że dopiero przy większej ilości się pokarze. Z tym, ze to tylko spanie i brzuszek, bo na skórze nic nie ma. Najpierw myśleliśmy, że to zęby, ale nawet po nurofenie płacze i nie może usnąć, więc chyba nie. :ico_olaboga: już sami nie wiemy co robić.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lis 2008, 20:03

kilolek, no to teraz ty masz problemy z Kubusiem w sumie mój Miko w ciągu dnia śpi tylko 2h czasami krócej a do tego wczoraj w nocy prawie nie spał i płakał :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a powiedzcie mi dziewczyny jak tam przygotowania do świąt kupujecie swoim maluszkom jakieś specjalne ubranko ja mam dwa stroje mikołaja a dla córy wczoraj zamówiłam ubranko aniołka takie śliczne ze skrzydełkami i wiankiem tylko muszę jeszcze coś dla Kubulki kupi

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 lis 2008, 20:42

No właśnie ja już od dawna szukałam. I nawet znalazłam kilka super ciuszków na ebayu ale jakiś cymbal nie umiał wysłać paczki do Polski i oddał kasę. Ostatecznie kupiłam jakieś kamizeleczki świąteczne (jeszcze nie przyszły) i tyle. Też chciałam kupić strój mikołaja, ale wszystkie są bbardzo ciepłe - welurowe lub polarowe.

[ Dodano: 2008-11-25, 19:42 ]
ika, pokaż co kupilaś!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 lis 2008, 22:23

kilolek pisze:ika, pokaż co kupilaś!
jak tylko przyjdzie to zaraz zrobię fotki i wam pokażę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kilolek pisze:I nawet znalazłam kilka super ciuszków na ebayu ale jakiś cymbal nie umiał wysłać paczki do Polski i oddał kasę
wiesz co i to mnie właśnie denerwuje bo ciężko im wysłać tą głupią paczkę do Polski :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lis 2008, 11:17

Ika202, jestem codziennie ale dziewczyny tak mało piszą :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-26, 10:25 ]
JA jeszcze nie patrzyłam za żadnym ubrankiem ale chyba nie będą go ubierać w jakiś specjalny strój.

Mój Tymuś sypia tak na dwa razy. niby śpi ale się strasznie wierci i rzuca. Kilka razy w nocy się budzi a mi teraz ciężko wstawać :ico_olaboga: no ale jak śpi z nami wcale nie sypia lepiej niestety więc go nie przyzwyczajam.
Ja teraz pełne ręce roboty, o świętach wogóle nie myślę bo poród za pasem :ico_oczko: :ico_szoking: a jeszcze tyle mam do przygotowania :ico_sorki: Do tego jeszcze te problemy z wysypkami. Niby wszystkim przeszło ale ja się dalej drapię po całym ciele, szczególnie dekolt a na brzuchu mam wysypkę. W piątek chyba idę do gina może on mi coś poradzi bo już mi szkoda kasy na naszych malborskich dermatologów k tórzy nie wiedzą co sie dzieje.
Ale fakt że tymek ma suche plamki na ciele więc chyba mamy to atopowe zapalenie skóry :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lis 2008, 20:41

Ika202, co do yorkow nie znam nikogo, ale jako posiadaczka czuje sie zobligowana do poinformowanie cie, ze to nie sa psy dobre dla dzieci, Iwan sie dobrze zachowuje, ale nie zawsze jest tak gladko, niby male i slodkie ale to terrier, a jak wiadomo terrier jest charakterny i to bardzo. Mowie to zebys miala siwadomosc, ze nie jest to pies ozdobny, jak mysli wiekszosc ludzi. Poza tym co malo fajne trzeba go czasac i kapac dosc czesto (7-10dni, czesanie najlepiej codziennie) mozna sciac na krotko, ale raz ostrzyzony york nie bedzie nigdy mial takiego wlosa jak niestrzyzone, poza tym uwazaj na allegro jakbys szukala jakiegos - lubia tam sprzedawac przedziwne mieszanki a szukajac konkretnego psa dobrze jest wiedziec ze york to yor a nie czarny pudel z dziadkiem yorkiem (byly takie przypadki )
Nie chce Cie straszyc, ale mysle ze dobrze to wiedziec, Cairn Terriery sa podobno dobre do dzieci, sa troszke wieksze (do 7kg wg. wzorca) poszukaj jakiegos, ktory z natury lubi dzieci.
A ja dzis szalalam - kupilam Lence 7-o pak bodziakow za 27zl i sztruksowy zakiet (powinien byc dobry na wiosne) za 6zl
no i w koncu przenioslam kompa do duzego pokoju. Marek uparl sie ze musze miec laptopa, a ja clay czas mu tlumacze ze nie potrzebuje, wystarczy mi stacjonarny, i tak do netu uzywam profesjonalnego sprzetu graficznego (co prawda sprzed 10 lat, ale zawsze :ico_oczko: )

[ Dodano: 2008-11-26, 19:49 ]
Te motylki ze sciany wrzuce w mikolaja bo bede w Sosnowcu. Dziewczyny gdzie mozna kupic jakies ladne plakaty np z puchatkiem czy cos, bo na miejscu starego plakatu nad moim bylym lozkiem jest taka masakra ze stado motyli nie pomoze

[ Dodano: 2008-11-26, 20:01 ]
to jeszcze pozwole sobie dopisac cos, w koncu dawno mnie nie bylo - my mamy na swieta bluzeczke czerwona z reniferkiem z tesco, byla za jedyne 8zl wiec sobie pozwolilam - do tego bezowa spodniczka, biale rajstopki, zielone skarpeteczki i gumki do wlosow i bedzie swiatecznie :-)
a i www.benc.pl jest swietne zrobilam sobie konto, ale malo powpisywalam bo nie maialm kiedy, ale teraz sie zabiore

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 lis 2008, 21:24

Kurcze a ja mam dziś straszny dzień. tylko bym płakała :ico_placzek: hormony mi chyba szaleją :ico_olaboga:

Mały dziś nie spał w dzień prawie wcale i juz śpi od godziny. ciekawe jaka będzie nocka :ico_noniewiem:

A jak tam Kubuś??? Śpi troszkę lepiej??

Ja chcę na weekend wybrać się do trójmiasta na zakupy. Podobno są wyprzedaże i można kupić fajne ciuszki dla maluszków. Zobaczymy co z teogo wyjdzie.

A co tam u naszej Basi?? nie odzywa się ostatnio :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 lis 2008, 21:27

Evik.kp, widze ze masz rowno 4 tyg. do porodu :-D ja na tym etapie juz bylam rozpakowana. Pamioetam jak dzis jaka bylam przerazona jak powiedzialas ze jestes w ciazy i bylam pewna ze ja tez :ico_oczko:
a zobaczcie jak moje madre dziecko zabki wypuszcza :ico_oczko: juz mam taka wizje 10 zebow na gorze i 2 na dole

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość