Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 lis 2008, 08:44

dziendoberek laseczki

na serio tak milutko jak was tu tak duzo hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Paulinka stawiam na :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: Twoje nowe mieszkanko.mam nadzieje ze jak juz sie urzadzisz do konca to bedziesz z nami czesciej :-D

Kasiu ja tez ostatnio tak mam z Oskim,szlag mnie trafia straszny..czasami mam wrazenie ze nie rozumie slowa NIE...jak mu w koncu powiem takim tonem stanowczym to zaczyna wrzeszczec,jeczec i histeryzowac..a mnie krew zalewa..
jeszcze ostatnio taka sie nerwowa zrobilam bo mam tyle na glowie ze czasami mam wrazeni ze nie podolam..do tego mlody mi nie daje nic sie pouczyc na spokojnie ani nic pisac bez zadnej wojny :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Siunia z ta cerata fajny pomysl.. :ico_brawa_01: i ciesz sie kochana ze masz takie grzeczne dzieci :-D :-D :-D

Ja w ciagu dni8a klade Oskara spac bez pieluchy..przed samym snem kald go na nocnik,bo ona zawsze kako pije przed drzemka i mu mowie ze sie nie zmiesci i musi wysiusiac co ma w brzuszku i zawsze robi :ico_wstydzioch: i jakos przetrzymuje zazwyczaj te 2-3 godziny
zreszta OSkar czesto sika,ale takie malutkie ilosc wowczas

u nas znowoz dzien swistaka..jak bedzie pogoda to pojdziemy na rowerek niech sie nacieszy jeszcze...
w sumie dopiero ok 2 miesiecy temu nauczyl sie pedalowac sam i jakos tak do tej pory malo ladnej pogody bez deszczow bylo wiec niech teraz sie nacieszy

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 lis 2008, 08:56

cześć Nat

kubus też w dzień śpi bez pieluchy a na noc zakładam czasem zdarza się że wstaje z sucha a czasem jeszcze wpadki ale to nad samym ranem przez noc nie sika :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 lis 2008, 09:08

no wlasnie Oski tak samo

kurcze u nas pochmurno coraz bardziej..chyba lunie z nieba jednak..na zakupy niedlugo jedziemy a po nich mielismy na spacer isc ale chyba nici z tego

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 lis 2008, 13:40

witam
dzis lepiej choć i tak bez jęczenia sie nie obyło :ico_noniewiem: jak codzień zresztą
u nas słońce ale chłodno
Kacper śpi :-D wstał chyba cos koło 7 rano
ja od rana kurze wszędzie,kuchnie,łązienkę posprzątalam,jutro podłogi i odkurzanie
zupa od wczoraj a na drugie tez jeszcze gulasz jest,tylko ziemniaki ugotuje potem
mąż juz wyjechał o 11,jak dobrze pójdzie to będzie ok 17-18,pojedziemy na zakupy jesczze do kauflandu,a tak poza tym to nie bedziemy nigdzie wyłazić wczesniej,zreszta kiedy,jak wstanie ,nim zje to i tak juz późno bedzie

Kacper sika do kibelka na stojąco,a kupe jak juz robi to na nocniku siada
ostatnio juz wołał i znowu przestał :ico_olaboga:

robie KAcprowi odwyk bajkowy,bo ostatnioo codziennie obowiązkowo rano bajka i wieczorem,jak np sprzątała to tez mu puszczałam zeby mi nie przeszkadzał,koniec teraz z tym
bajka bedzie w nagrode za dobre zachowanie ,ja go nauczę
dzis rano przyszedł do mnie i mówi pjosie bajke mi puścić,a ja na to że :ico_nienie: nie ,nie ma bajek,nie umiesz sie zachowywać to nie będe puszczac ci bajek,przecież mówiłam ci wczoraj
popatrzył na mnie i próbuje znowu
mówię nie - no i jęczy
chcesz to jęcz i tak to ci nie pomoże,przeciwnie pogorszysz tylko sprawe
i przestał
potem juz nawet nie wspominał o bajkach
poczytalisy za to ksiazki w łóżku jeszcze
potem zajął sie autkami,a ja sprzątałam,potem była ciastolina i kredki i zapomniał o tv

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

14 lis 2008, 14:03

hej kasiu
dobrze że dziś troszkę lepiej ,dobrze że mężuś jedzie odciąży cie troszkę :ico_oczko: :ico_sorki:

a tv to u nas tak samo , teraz jak mieliśmy to malowanie itp. to często siedział przed tv właśnie po to żeby nie przeszkadzał a i też nie miał się jak za bardzo bawić ,wszytko na innym miejscu ,brud ,kurz wiecie
no i się nauczył i od rana " mi mi włącz" i też muszę o zagadywać potem na chwilę włączam i zaczyna się bal jak już się zbieramy na spacer :ico_olaboga: z płaczem wychodzimy bo on "nie ce na spacer" :ico_placzek:

teraz właśnie usnął wsatł dzis po 7 wić było ciężko " ja nie ce pać" i w kółko ale usnął :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-14, 13:30 ]
wiecie normalnie mam katar ,bolało mnie gardło ale przeszło a teraz leci mi z nosa jak ze studni :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 lis 2008, 14:47

kurcze cos usłyszałam z Kacpra pokoju,zakradlam sie cicho a on leży oczy otwarte ,chyba m,nie nie widział :ico_szoking: nieee śpij jeszcze śpij :ico_sorki: wycofałam sie po cichu,narazie nic nie mówi i nie wstaje :ico_sorki:
ale małe nadzieje mam na to zaśniecie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-14, 13:52 ]
patka zdrówka dla ciebie
mnie tez co kilka dni boli to gardło,to jakis katar sie pojawi a potem znika,caly czas tylko utrzymuje mi sie jakas wydzielina w gardle którą msuze caly czas odchrząkać,wkurza mnie to juz :ico_zly:
taaa pogoda teraz tak bedzie
byle dzieciaki zdrowe były :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-14, 14:15 ]
:ico_puknij: chyba zasnął bo cichoo ale nie ide narazie patrzec :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-14, 21:05 ]
Kacper spał do 15.30 :-D
potem też było ok ,robiliśmy obrazki z papieru kolorowego,latawca i domek z drzewem :-) a potem przyjechal tata i pojechalismy na zakupy
teraz D czyta Kacprowi bajkę na dobranoc a ja zajrzałam na chwilke
ide robić jedzonko i może jakieś winko albo drineczek :-D :ico_haha_01:
do jutra babeczki

wylicytowałam 2 części książki pt" wielka księga papierowych cudów" używane ale w st.bdb jak pisze,za obie 15 zł :-D mam nadzieje ze jakieś fajne rzeczy tam będą :ico_brawa_01: będziemy tworzyć :ico_oczko: a potem moze do pracy mi sie przydadza :ico_haha_02: duzó fajnych ksiażek jest tego typu,muszę skupować pomału :ico_oczko:

dobranoc

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 lis 2008, 13:50

dziendoberek

ja dzis bylam z rana w muzeum narodowym na kursie na przewodnika,ale sie wynudzilam dzis...zwolnilam sie wczesniej bo w zeszlym roku juz ogladalismy ta sama wystawe wiec po co dwa razy..zreszta nudy na pudy byly...

wracajac pojechalam do tesco kupic malemu ciastoline,dostanie 2 rozne formy,chyba doktorka i osmiornice od kuzynki bo sie juz nie bawi wiec bedzie mial zabawe, mam nadzieje ze to go zajmie na dluzej i bede mogla spokojnie pisac prace :ico_haha_01:

wrocilam uspilam malego a teraz wysylam kolezankom ze studiow ktore mieszkaja jedna w irlandii a druga w norwegii skany z notatek :ico_haha_01:
a potem poucze sie na sprawdzian z panstw swiata z mapy politycznerj,wszystkie panstwa i ich stolice i polozenie musze znac

Kasiek ty to masz swietne pomysly... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: OPOskar chyba tak manualnie uzdolniony nie jest..widac ma to po mnie..ale moze jak zaczniemy sie tez tak bawic to mu sie spodoba

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 lis 2008, 13:52

hej hop

kuba jeszcze nie śpi :ico_zly: wyszłam z pokoju i powiedział że będzie spał ale się bawi bo Słyszę dopóki mnie nie woła niech się bawi :ico_noniewiem: tylko potem padnie albo będie nie w humorze do wieczora :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 lis 2008, 13:58

witaj Nat
dzięki
nie wiadomo czy nie jest,trzeba ćwiczyć ;) AKcper lubi tego typu zajecia,jakieś wyklejanki,farby,naklejki itp idt kredki cos mu przeszły chwilowo,ale kupiłam mu teraz pisaki ,bo jeszcze mu nie dawałam
dzis lepiej
zrobiłam małemu wystawke w pokoju jego prac
przyczepiłam sznurek tak wyżej żeby nie dosięgnął i spinaczami przypinam jego prace,bo na lodówce nie ma juz miejsca,fajnie to wygląda kolorowo :-D
a jaki mój artysta zadowolony że ma wystawę

ciastolinę Kacper też bardzo lubi,ma taka walizke z akcesoriami,kupiliśmy mu na 2 urodziny ,ma jeszcze klauna,ale nie dawałam mu go jeszcze
teraz też kupowalismy ale tylko nowe tubki z ciastoliną bo juz brakło nam


muszę bibułe kupić jeszcze,cały czas zapominam,fajne są takei prace wyklejane
robisz takie małe zwinięte kulki z bibuły i przykleja sie na jakis wcześniej narysowany rysynek,najlepiej cos dużego,teraz to moze bałwana,choinkę wkrótce,albo jeszcze liścia
lub co tam przyjdzie do głowy
bałwana też można tak że wate sie przykleja

[ Dodano: 2008-11-15, 12:58 ]
Kacper tez jeszcze nie śpi :ico_zly:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

15 lis 2008, 14:28

kasiekk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wystawę

kuba usnął a mi się nic nie chce :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość