Dominikaa82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2010, 13:59

13 lip 2010, 14:06

Ja ostatnio znalazłam ciekawy sklep internetowy z markowymi ubraniami, mają ceny o połowę tańsze, wszystko super jakości i ładnie odszyte, polecam.

link został usunięty przez obsługe forum
Ostatnio zmieniony 13 lip 2010, 14:45 przez Dominikaa82, łącznie zmieniany 1 raz.

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

15 lip 2010, 11:19

Ja powiem w ten sposób. Sklep internetowy - może i okej, ale ja raczej tradycyjnie podchodzę do tego typu spraw. Wolę iść ubranie na żywo, przymierzyć... chociaż fakt, w internecie czasem jest dużo taniej.

maleńka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 28 mar 2009, 18:31

04 sie 2010, 09:39

Ja nie mam żadnych oporów przed zakupami przez internet bądź z katalogów typu Halens. Można wyhaczyć fajne oferty, promocje a nawet ciuszki z nowych kolekcji w promocyjnych cenach. Np. ciuszki s.olivier'a :-)

miss_si
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2010, 07:18

03 wrz 2010, 07:29

Witajcie dziewczyny!

Muszę przyznać, że sama nie jestem fanką kupowania ubrań przez internet, bo przecież nie ma to jak zakupy z przymierzaniem "na żywo" :) Czasami jednak zdarza mi się zakupić jakąś bluzeczkę na allegro. Ostatnio nawet zamówiłam bieliznę w sklepie internetowym Corin. Nie zmienia to jednak faktu, że chyba ciężko będzie mnie przekonać do zaopatrywania mojej garderoby w sklepach internetowych ;) Chociaż - muszę przyznać, że z tych moich niewielu zakupów internetowych jestem bardzo zadowolona ;)

Awatar użytkownika
cloe
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2010, 13:22

03 wrz 2010, 14:00

Ja też nie mam obaw, co do kupowania w różnych sklepach. Zawsze są podane wymiary, można sobie pomierzyć, a można trafić naprawdę na niezłe ciuchowe perełki :).

santacatalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2010, 15:10

06 wrz 2010, 15:36

stanik przez internet to pogaństwo! tak nie można!
ciuchy spoko, ale boje się trochę ryzykować.
Jak już to dodatki, bo z rozmiarem torebki nie możesz nie trafić ;p z dodatkami to sklep Bremi jest spoko, jestem szczęśliwym posiadaczem torby i pasków.
biżuterię też kupowałam w necie, ale zdarzyło mi się parę wpadek tzn. np jakieś kompletne dziadostwo przyszło w paczce;].

Awatar użytkownika
cloe
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2010, 13:22

07 wrz 2010, 12:42

Wysłany: Wczoraj 15:36
stanik przez internet to pogaństwo! tak nie można!
No, tego też bym chyba nigdy nie zrobiła, no i buty...mam strasznie niewymiarową stopę, chyba, żeby w grę wchodził odbiór osobisty :).

dziokowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2010, 18:03

07 wrz 2010, 18:05

czy ktos robil zakupy w sklepie Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2010, 19:41 przez dziokowa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

27 wrz 2010, 11:47

ja też nie wile zamawiam przez int. na allegro jedynie kosmetyki, bo są o połowę tańsze, ale te znam są już wypróbowane więc wiem co kupuje. Z ciuchami gorzej. maiłam okazje jedynie zamówić w amm-graf koszulkę z nadrukiem, który sama sobie wymyśliłam i w sumie bardzo fajnie to zrobili, ale tak poza tym nie ufam sklepom internetowym.boję się, ze potem mogą wynikać jakieś komplikacje z rozmiarem, jakością zamówionego ubrania itp. a takie zwroty czasami trwają wiecznie.

Awatar użytkownika
pralinka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:03

29 wrz 2010, 15:20

Ja nie tyle zamawiam większość ubrań i ciuchów przez internet (jeśli oczywiście znam rozmiarówkę danej marki i nie ma szans na nacięcie się), co wcześniej robię w internecie rozeznanie, co pojawiło się w jakim sklepie (większość sieciówek ma swoje strony), co oszczędza mi chodzenia po sklepach, bo wypatruję ciuchów nie wychodząc z domu :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość