Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 mar 2010, 21:54

kamelek no to super, ze masz pomoc meża :ico_brawa_01: my praktycznie całe dni i noce nawet sami, ale Jaga w przedszkolu w ciągu tygodnia wiec nie jest źle, dajemy rade. Tym bardziej, że pogoda coraz bardziej wiosenna - będzie jak czas spędzac :ico_brawa_01: dzis równe 3h na spcerze byliśmy, Młodą z przedszkola odebraliśmy a Tymek pospał potem w domku jeszcze kolejne 1,5 h więc dotlenił sie chłopak widać :-D
teraz oboje chrapią, ja troszkę domek ogarnę i zaraz do wyrka z pilotem myknę :ico_haha_01:

karmelka wiesz - bo te nasze dzieci niby sie ciesza, niby rozumieją, ale jak fakt staje się rzeczywistością to różnie bywa. Np. Jaga rewelacyjnie przyjęła Tymka, jest nim zachwycona i w ogóle, ale długo jeszcze pytała z ciekawosci "a kiedy Tymka znowu nie bedzie?" jakby nie rozumiała, ze to już na zawsze nasze rodzinne życie się zmieniło :-)

karmelciu wrzucaj nam tu te foty :ico_sorki: :ico_haha_01:

izuś my to butelkiz jagą nawet nie mieliśmy oakzji użyć za bardzo, tylko avent mieliśmy - bo jak zeszłyśmy z piersi jaga mogła tylko nutramgine pić i zrezygnowała z niego po mieisącu, odstawiajac tym samym jakiekolwiek mleko w wieku 8 m-cy i wtedy zaczęła pic herbatke z niekapka - butla jej sie źle kojarzyła chyba :-) ale dziękuję za podpowiedzi :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-11, 08:11 ]
witam kochane porannie :ico_haha_01:

ale piękny dzionek znowu sie szykuje :ico_brawa_01: znowu spędzimy go na dworze, oby coraz cieplej się orbiło :ico_sorki: do tego wyspana jak mopsik jestem nieprzeciętnie :-D dzis meżulek na noc zjeżdża - same pozytywy :ico_brawa_01:

to ja jeszcze chatkę poogarniam, pranie rozwieszę ale będe jendym slepkiem zaglądac :-)

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 mar 2010, 12:14

Cześć dziewczynki
ja dziś też wyspana łucja śpi cudnie oj 6 godzinek snu podarowała mamusi a potem znowu 3 wiec spokojnie można pospać , teraz po porannej toalecie znowu śpi :-D

dzionek zapowiada sie piękny optymistyczny super poprostu
miłego dzionka

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 mar 2010, 10:10

no widze, ze tutaj aktywnośc zerowa :ico_noniewiem: dziewczyny - gdzie sie podziewacie kochane? :-)
my wczoraj na zakupach, spacerkach, potem gościnnie :-)
a dziś pogoda już nie rozpieszca, niebo zachmurzone :ico_noniewiem:

no i dziś już mniej wyspana. najpierw z małżem sobie zabalowaliśmy z przytulankami w łozeczku do północy :-D a potem nie Tymek ale Jaga nie dała pospac, bo 2 razy do nas do lożka chciała się pakowac, cos złego jej się śniło. musiałam odprowadzac i uspokajać.

novac, karmelka - piszcie co u was kochane :ico_sorki:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 mar 2010, 10:44

Hej ho
ale dziś spiąco o matko ja o 9 ledwo wstałam z łożka buuu
Łucja jakoś bez zmian śpi w nocy 5-6 godzin pierwszy sen a potem standardowo 3
oj jaks dziś bez sił jestem o matko

dziś jade do mamy z dziewczynkami , bo mój mąż robi ,,pępekowe'' aż sie boje co ja jutro tu zastanę

dziewczyny chodzcie piszcie bo pustki jak niewiem co

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 mar 2010, 11:27

kamelek no ja co chwilę zagladam jak tylkow domku jestem i Młody śpi :ico_haha_01: zdązyłam naczynka pomyć i cała terakotę z panelami zjechac, teraz kawusia :ico_haha_01:

to Ci sie szykuje rodzinny dzionek :ico_brawa_01: no i oby pępkowe obyło sie bez większych szkód :ico_brawa_01: Marcin Tymka nietypowo bo u kolegi w domku ze znajomymi opijał to przynajmniej ominęły mnie stresiory :ico_sorki: :ico_haha_01: bo Jagę trzeba przyznac baaaardzo hucznie opili, choć o rezultatach od teściowej sie dowiedziałam - jakw róciłam ze szpitala do domku z Młoda to juz był stan z powrotem nienaganny :ico_haha_01: tylko ławe trzeba było nową kupić...nie pytajcie dlaczego :-D

a wiesz - tymek dopiero tydzień temu sobie wydłuzył tą druga nocna drzemkę. i schemat mamy jak wy - 5-6 godzin od 20-21.oo, i potem kolejne 4-5 :-) i w sumie jedno karmienie nocne teraz nam tylko wypada :ico_brawa_01:

a wiecie, ze Tymkowi pępowina jeszcze trzyma? :ico_olaboga: ostatkiem, ale puscić nie chce :ico_zly: Jaga miała dokałdnie 4 tyg. jak jej odpadła, a tutaj sie chyba jeszcze dłuzej zanosi. położna jak była i zobaczyła ten pępek to za głowę sie chwyciła, bo dawno nie widziała takiej grubej pępowina :-)
no i powoli zaczyna znamie po szczepieniu na ramieniu się wyrózniać, pewnie na dniach zacznie ropieć.

a za 2 tyg. do szczepienia pierwszego. gosh - jak ten czas leci :ico_olaboga: :ico_haha_01: ani sie obejrzymy a nasze Maluszki będa raczekwoac, biegać i pyskowac :ico_haha_01:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 mar 2010, 13:40

O Matko eve to mnie ni epocieszyłas hih dobrze ze mamy solidny drewniany stół to może bez jakiś złamań sie obejdzie :)

U nas była wczoraj połozna i pępek załatwiła tak że odpadł kurna mi sie słabo robiło jak ona to majstrowała .

Mój Rafał opijał Lenkę skromnie z bratem a teraz 10 chłopa bedzie :-D wiec Łucja powinna zdrowa być jak niewiem co

no bedzie rodzinnie mama już sie doczekac wnuczek nie może :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 mar 2010, 14:24

własnie połozna wyszła - niezapowiedzianie się zjawiła :-D i nawet Młodego nie obejrzała, bo spał. Przyszła na 5 min., o pogodzie pogadała, trochę się wypytała i tyle :-)

kamelek no u nas połozna na pępek poprzednio nie pomogła - mówiła, że jeszcze lekko z tydzień, dwa posiedzi, bo pępowina byla ekstremalnie gruba i musi doschnać wszytsko :ico_noniewiem: szczęsciarze, ze już pępuszek sliczny ma Łucka :ico_brawa_01:

no to ja Wam kochana życze udanego weekendu :ico_sorki: :ico_haha_01:

a reszcie dziołch porządne lanie sie należy :ico_nienie:

a teraz sobie klub szalonych dziewic obejrze na necie bo w tv nie mam czasu - przynajmniej póki Młody śpi, moze mi sie uda dobrnać do końca odcinka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 mar 2010, 21:03

eve jak idzie córci na rolkach?:)
kamelek1 śliczna ta Twoja Lenka;)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

13 mar 2010, 11:24

sorki,ze tak zaniedbałam to nasze forum,ale miałam wczoraj egzamin poprawkowy i przez ostatnie dni musiałam opanować sporomateriału,a przy takim maluszku to nie jest proste :ico_szoking: muszę doczytać co pisałyści,bo nie jestem w temacie.No i Filip przy cycku ciągle siedzi to nawet do kompa nie ma jak usiąść.

[ Dodano: 2010-03-13, 10:30 ]
eve,kamelek1 ale wam fajnie maluszki śpią.Ja to moge pomarzyć o przespanych 6 godzinach.Wieczorem to już jestem tak zmęczona,ze ledwona nogach się trzymam :ico_placzek: no,ale mam nadzieję,że będzie lepiej jak trochę mały podrośnie :ico_sorki:
eve to naprawdę kikut długo się u Tymka trzyma.Filipowi odpadl jak miał 12 albo 13 dni.Wy rekordziści jeśli chodzi o grubość pępowiny a my mamy rekord w długości.

[ Dodano: 2010-03-13, 12:30 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 mar 2010, 10:57

witajcie kochane :ico_haha_01:
widze, ze tu weekdnowo sie zrobiło i pustki. novac to już w ogóle nie zaglada, macierzyństwo ją wciagnęło :ico_oczko:

karmelciu no focia sliczna, widać jak Małem błogo :ico_brawa_01: no i racja - wy byliście rekordzistami długosci pępowiny, bo sporo jej trzeba zeby sie az 4 razy okręcić :ico_olaboga:
i mam nadzieję, ze niedługo Filip Ci ze spaniem odpusci, chociaz u nas w dzien też nie jest tak kolorowo - spi max. 3h jendym ciagiem i coraz dłuzsze czuwania sobie robi :-) ale nie wisi na cycu, naje się i raz na 3h w dzień mu starczy, tyle, ze pieszczoch okrutny i towarzyski - albo na rękach albo żeby mieć wszytskich w zasięgu wzroku - musze leżaczek nabyć :ico_noniewiem: Jaga jednak od poczatku bardziej 'samodzielna' była :-D nie ma to jednak jak wymagający facecik :ico_haha_01:

no a egzaminy wszystkie do przodu, rozumiem? :-)

kamelek 3mam kciuki za brak zniszczeń w domku :ico_brawa_01:

a my dzis raczej domowo bo marcina znajomi mają do nas zjechać, przynajmniej takie sa plany. jak nie - to tatuś zostanie dzis z Tymkiem na gdozinkę, diwe, a my z Jagą wyskcozymy na babskie popołudnie gdzies :-D
a pogoda ja u was? bo u nas od wczoraj znowu brak spacerków :ico_placzek: wiatr+deszcz, wczoraj nawet śnieg :ico_noniewiem:

miłej niedzieli kochane :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość