madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 wrz 2007, 21:41

Karina ja biore własnie ten sam magnez ale dopiero od dzisiaj więc efektów jeszcze nie ma :ico_oczko:

A przyjmujecie jakieś żelazo???

Co do wyprawki to my tez na razie nic nie kupujemy.łóżeczko stoi praktycznie nieuzywane po Patryku, wózek oczywiście kupic musimy bo tamten sprzedałam no i wiadomo jakies ciuszki na pewno i kosmetyki.

Powoli trzeba się za to brac bo potem wszystko na raz to odczuje się finansowo :ico_oczko:

Pozdrawiam.

garcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2007, 08:33

19 wrz 2007, 08:31

witajcie :ico_haha_02:
ja rowniez biore magne b6 3x dziennie, ale jakos nie widze wyraznej poprawy z moimi skurczami :ico_placzek: tzn. ostatnio czesto i na dluzej stawia mi sie brzuch :ico_placzek: no i juz nie wiem sama co robic...wizyta dopiero na 01.10.2007, a ja w rozsypce. pozatym zastanawiam sie czy nie isc na to usg 3D. to chyba jakos w 22 tygodniu najlepiej robic, podobno kosci jeszcze nie sa za "twarde" :ico_oczko: i mozna ladnie wszystko w srodku poogladac... bo ja mam ciagle dylemat, to jest strasznie drogie :ico_szoking: no i podobno nie zawsze mozna zlapac ladne ujecie....chcociaz mi najbardziej zalezy na informacji czy z dzidzia wszystko gra.... co Wy o tym myslicie?? kiedy najlepiej isc? czy warto?

karina22 pisze:tak jakos wyszło pomału kupowalismy,teraz ostatnio od szefa mojego taty sporo ciuszków kupilismy bo sliczniutkie były ,nic niezniszczone i za grosze


karina22 ale Ci zazdroszcze tego ze juz wszystko masz...zobaczymy moze pogadam z jedna z kolezanek ktore ostatnio urodzily....na luty moze nie beda potrzebowaly ciuszkow i moze juz ich komus nie obiecaly??!!
ja po pierwsze wiem ze bede miala mega dylemat kupujac w sklepach, a po drugie juz sie boje tych wszystkich wydatkow :ico_oczko: zwlaszcza ze nas czeka jeszcze zakup mebli "dla nas" po drodze i naprawa lub wymiana auta :ico_szoking: masakra!! no i w zasadzie tez nic nie mam poza 3xbody :ico_oczko: , ktore moj maz kupil kiedys bedac w hipermarkecie (kupil sobie wtedy mnostwo pierdol i chcial jakos zalagodzic sytuacje :ico_oczko: wiec zebym nie wrzeszczala kupil "cos" co mu wpadlo w rece, dla dziecka

madziarka81 ja zelaza nie przyjmuje, bo poki co hemoglobine mialam dobra, ale co dwa dni biore witaminy dla kobiet w ciazy-tam tez jest zelazo, wiec na moj niewielki spadek to na razie wystarcza.

żona pisze:mój mezuś ma koleżanke, która pracuje w komisie i podobno ma dla nas łóżeczko, z którego potem ściąga się szczebelki i służy jako tapczanik, no i z szufladą pod spodem 9na której mi zależało) wiec było by dla dziecka na dłużej i niedrogie bo mówiła,ze cos ok 300 zł


super!! wlasnie tez potrzebowalabym takie lozeczko z szufladka...najchetniej w cenie jaka podalas :-D kurcze ja niestety nie mam takiej zdolnosci do wyszukiwania roznych rzeczy taniej ani nie mam kolezanki w komisie.....nawet dobrze nie wiem gdzie we wroclawiu sa jakies komisy meblowe!!
coffe moze Ty cos o tym wiesz?? bo zalezy mi nie tylko na lozeczku dla dziecka ale na meblach dla nas!! marzy mi sie skorzany naroznik do naszego "dziennego pokoju" i wiem ze kiedys stary znajomy kupowal fajne niezniszczone skorzane kanapy w jakims meblowym komisie, ale nie mam pojecia gdzie to bylo i nie mam juz z nim kontaktu niestety. poki co sprobuje cos znalezc w necie-moze sie uda??!! :-D
milego dnia kochane!!

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

19 wrz 2007, 08:54

garcia, może nospa ci pomoże? mi pomagała , a brałam zawsze kiedy miałam skurcze. teraz całe szczeście kupiłam nowe opakowanie i od jakichś 2 tygodni lezy nienapoczęte, oby tak dalej :ico_brawa_01: więc moze spróbuj z nospą? Albo może skonsultuj sie jednak z innym lekarzem w tej sprawie? bo to rzeczywiscie niepokojące jeśli masz tysh skurczy aż tak dużo.

co do komisu to ta koleżanka prowadzi komis dziecięcy i tam jest wszystko dla dziecka, m.in. łóżeczko , wózki itp. ja nie wiem czy jest cos takieog jak komisy meblowe, powiem Ci szczerze,ze sie nie spotkałam w moim mieście :ico_noniewiem: moze poszukaj w necie rzeczywiscie? No i chyba w gazetach typu anonse mozna sporo takich rzeczy znaleźć używanych. Musisz sie porozglądać zanim Ci się uda coś kupić to trochę potrwa.

Buziaczki

garcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 11 wrz 2007, 08:33

19 wrz 2007, 13:54

żona dzieki za rade, ale ja biore scopolan (ma w sumie podobnie dzialanie do no-spy) i jak tylko lapie mnie skurcz to go zazywam i dziala, ale tak sie zastanawiam ile tego mozna brac....no i ze to niestety pomaga doraznie. a ja bym chciala zeby wogole mnie te skurcze przestaly lapac.... :ico_noniewiem: bo tak przy kazdym twardnieniu brzucha mam mega stres.....co zreszta pewnie poteguje skurcz :ico_olaboga: zdaje sobie sprawe z tego, ale jakos tak nie umiem sie wyluzowac :ico_oczko: jak czuje ten znajomy bol, ktory zawesze przychodzi pierwszy...
co do tego aby skonsultowac z innym lekarzem to tez juz o tym myslalam...zastanawialam sie nad tym czy przy okazji tego usg 3D (gdybym sie zdecydowala) nie spytac lekarza, no ale jeszcze nie zdecydowalam ani czy pojde ani czy skorzystam z innego lekarza....

żona pisze:co do komisu to ta koleżanka prowadzi komis dziecięcy i tam jest wszystko dla dziecka, m.in. łóżeczko , wózki itp. ja nie wiem czy jest cos takieog jak komisy meblowe, powiem Ci szczerze,ze sie nie spotkałam w moim mieście


w takim razie musze poszukac jakiegos komisu dzieciecego we Wroclawiu :ico_haha_01: a komisy meblowe sa na pewno, bo nawet moj maz bedac jeszcze na studiach jezdzil po nich i kupowal sobie meble (byle taniej :ico_oczko: )tylko ta sierota nie pamieta gdzie to bylo......dobrze ze mamy jeszcze duzo czasu :-) cos na pewno uda sie zalatwic!! :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2007, 09:32

ale my sie lenimy w pisaniu :ico_haha_01: :-D

wczoraj zachciało mi sie zdowej zywnosci,i specjalnie poto pojechalismy do tesco,zakupiłam sobie tone owoców,inke mleczną,herbatke roibos i takie tam :-D :-D :-D

Wróciwszy do domu zachciało mi sie krakersów :-D przynajmniej mielismy spacerek wieczorny przed snem :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 wrz 2007, 09:44

karina22, hehe widzę, że Twój męzuś spełnia zachcianki :ico_brawa_01: Ja swoje muszę sama spełniać, bo mojego k wciąz nie ma :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2007, 09:46

żona, a gdzie Twój wybył???

Mój niema wyjscia,zauwazył wreszcie żem w ciąży jestem :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 wrz 2007, 09:52

karina22, mój K wychodzi zazwyczaj jak jeszcze śpie, a jak wraca to zje, obejży "fakty" i przytula łepek do poduszki i zasypia. Tyle z niego pożytku :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 wrz 2007, 09:57

żona, oj ci faceci,mój zawsze do południa jest bo chodi do pracy na 16.45 do 12 lub 3 w nocy.

dlatego niemam tak zle.
jezdzi ze mna do lekarza po zakupy,na spacerki.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 wrz 2007, 10:27

karina22 pisze:dlatego niemam tak zle.
jezdzi ze mna do lekarza po zakupy,na spacerki.


a kiedy śpi? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość