Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

05 lip 2008, 22:52

gie brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzidzia juz niezla jest, silna i duzua bedzie, wazne ze zdrowa:)))

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 lip 2008, 08:28

Witam co do soli morskiej ja uzywam Marimer.A CO DO LEKOW TO MAM ZAWSZE COS W DOMU BO PRZEWAZNIE WSZYSTKIE CHOROBSKA PRZYPLATUJA SIE WTEDY JAK APTEKI ZAMKNIETE :-) Tak wiec mam cos przeciw goraczce i kropelki na katarek.Dobrze jest miec tez sol fizjologiczna dla maluszka przydaje sie do przemywania oczek i troche wyjalowionych gazikow. Co do kremu ja od poczatku uzywalam z Wiki Sudokremu i musze powiedziec ze jak dla mnie jest najlepszy na wszelkie odparzenia.Acha i na poczatek polecam wam dziewczyny emulsje do kapieli Oliatum troche droga ale nie trzeba jej duzo i bardzo fajnie natluszcza skore i jest super do wrazliwej skory niemowlaka mozna dostac w aptece.

Gie zdjecia jak zawsze supere :ico_brawa_01: No i jakby co to nie uciekaj od nas juz zawsze bedziesz sierpniowka :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 lip 2008, 08:34


Z małą jest wszystko ok (po tych poszerzonych miedniczkach nerkowych od dawna nie ma śladu) ...
Mam pytanko, te miedniczki to miałaś Ty poszerzone czy Twoja dzidzia?
Bo u mnie po ostatnich badaniach wyszło to samo.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 lip 2008, 09:26

DELFI - wiem, wiem... tam będę zaglądać od czasu do czasu, ale przecież jestem założycielką "SIERPNIÓWEK", więc nigdzie się stąd nie wybieram ;)




IWONA - a co do miedniczek... moja córcia miała poszerzone miedniczki... ale już jest wszystko ok... :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-06, 10:36 ]
przyszedł mój materac :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 lip 2008, 12:57

Gie, jak termin ci sie przesunął to zostało ci jedyne 3,5 tyg :ico_szoking:
Bardzo się cieszę, że twoja dzidzia rozwija sie super i jest zdrowiutka - mój lekarz mówi że moja też jest zdrowa, ale takich dokładnych pomiarów to nie mam :ico_placzek:
szkrab, o tej emulsji Oliatum też słyszałam, że bardzo dobra - no cóż zobaczymy :-)

Sudocrem to wiem z doświadczenia, ale nie na dzieciach, że jest rewelacyjnym preparatem. Sprawdza się w wszelkich odparzeniach, odleżynach i innych...
No cóż - ciekawe co będzie jak wpadnę w wir zakupów :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

06 lip 2008, 23:08

:))))
Bylama na dzialeczce u Taty gdzie sie kapali w brdzie moj Tata, moj facet i pies :)))), a ja weszlam na chwilke tylko tak pomoczyc stopy(chociaz tyle)
We wtorek mam spotkanie z polozna, sroda z dentysta a piatek do gina:))), ja to latam po lekarzach :P
Pozdro milego wieczorku

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 lip 2008, 07:18

Witam u nas weekendzik spokojnie spacerowo.Chociaz musze powiedziec ze z tym spacerowaniem coraz ciezej.Jak tak dlugo pochodze to wieczorem nie mam sily nawet wstac z krzesla :-) A tu jeszcze 5 tygodni az albo tylko :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

07 lip 2008, 10:28

czesc :ico_ciezarowka:
Dzis pogoda lipa, ciagle pada, przepaduje i takie tam....
Trzeba bedzie isc na male zakupki, jak ja nie lubie ostatnio sama chodzic :ico_olaboga: ... :ico_placzek:
Juz 16 dni mam do wyznaczonego porodu, ciekawe czy w terminie urodze czy po...a narazie sie nie zapowiada nic by w terminie:))))
Moj facet ma urlop po polowie mies..dobrze by bylo ur. jakos tak...., ale nie przyspiesze nic..
a jak Wy sie czujecie??juz obczowacie zblizajacy sie termin:)))
Pozdro

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 lip 2008, 19:44

Witam po weekendzie :-)
Przyznam szczerze że mi też ciężko spacerować samej, strasznie uzależniłam się od samochodu :ico_placzek: Niedługo będę do kibelka jeździć autem :ico_wstydzioch: :506:
A już w te upały to tylko samochodem.

Szczerze przyznam, że dzisiaj pogoda taka pochmurna u mnie, ale straszna duchota i ani pół kropli deszczu :506: :506::506:

Słuchajcie od wczoraj boli mnie brzuch na dole tak jakbym miała dostać okres, czuję jajniki , mam rozwolnienie i ciagle jakiś biały śluz mi leci :ico_placzek: Mam nadzieję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , że to nie są objawy przepowiadające poród, przecież w sobotę wychodzę za mąż :509: :509: :509:
A propo ciekawe jaka będzie pogoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

08 lip 2008, 08:08

Margarita nie chce cie straszyc ale z tego co piszesz to wyglada na pierwsze objawy zblizajacego sie porodu .Ale wszystko moze potrwac dlugo ,chyba ze maluszek chce byc na slubie rodzicow :-) Najlepiej wybierz sie do gina niech sprawdzi czy nie zaczela sie rozwierac szyjka wtedy bedziesz spokojniejsza :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość