Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

01 mar 2008, 23:59

Małgorzatka, no już Ci miałam pisać i widzę ze doczytałaś gdzie mieszkam!! Chyba kiedyś byłam w Skoczowie, bo coś mi sie kojarzy! Ale niestety nie pamiętam... :ico_puknij: :ico_brawa_01:
JA też jestem za tym zeby spotkac się w górach!!!! Nawet mialabym pensjonacik gdzie wszyscy, mam nadzieje, moglibyśmy się spotkać i przenocować!!! W sumie to jak daleko trzeba bedzie jechać to nie opłaca się jechać jednego dnia tam i spowrotem...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 00:04

Hekkate jaki Danielek przystojny :ico_brawa_01: cudny chlopaszek
a jaki dorosly wyglada, fajnie mu w nowej fryzurze :ico_brawa_01:
mój to wyglada jak nie wiem kto, z krzywo obcietymi włoskami
Filka tez uwielbia pokazywac "jakie problemy" :ico_haha_01:

Dość fajne te lefony

Fillipek mi dziś zepsol mój, :ico_placzek:
juz i klawiatura sie zacina w laptopie, i pilot od tv tez :ico_olaboga: och jaki ten sposob odnalezc zeby przestal niszczyc wszystko

No mi śląsk też pasuje, do czestochowy mam 30 km

Dziewczyny, jasne ze z rodziną lepiej przyjedcie, nie musza wszystko sluchac co gadamy, pojdą pozwiedzac
ale ja tam sama przyjade, tylko tez problem bo za zadne skarby nie usiade za kólko, jeszcze z malym, po miescie tak jezdze, ale gdzies w trase to nie, mam lęk

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 mar 2008, 00:05

Małgosia miałam Ci już dawno napisac że na tym zdjęciu z Wojtaszkiem to mas ztakie podkrążone oczka.... :ico_placzek: Ty chyba strasznie zmęczona chodzisz. JAk ostatnio czytalam ze posprzątałaś cały domek to normalnie płakac mi sie chciało że tak się forsujesz, ale z drugiej strony to bedąc w drugiej ciąży to człowiek juz nie ma wyboru, nikt za kobietę domem sie nie zajmie... Takie to troche przykre bo nieraz to czlowiek taki zmęczony opieką nad jednym dzieckiem, drugie w brzuszku ciąży,a tu jeszcze dom, gotowanie, sprzątanie... Ach, ciężkie to życie, nie wspomnę ze ty masz jeszcze szkołe!

[ Dodano: 2008-03-01, 23:07 ]
lulu81, to chodzi o ten wypadek co pisałaś kiedyś... to po tym masz lęk w trasę jechać??

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 00:13

katelajdka Wiesz, jak chce na chwile posiedzieć na tt no to musze to robić kiedy /wojtuś spi czyli koło 21, bo o naczej się nie da, w dzień rzadko śpię czy wypoczywam bo nie mam komu małego upchnąć (dziś sałam akurat bo był Tomek po nocce i jak wstał to poszłams ię położyć) a wstaję przed 7 rano a jak mam cos do zorbienia to nawet przed 6 grubo się zrywam... póki mały śpi ... no i ta szkoła, nie mówiąc już o domu w kótrym stale jest co do roboty, same wiecie jak to jest ... Czasami naprawdę jestem zmęczona, no ale co zorbić ... cieszę się tym co jest!

lulu81 pisze:Dziewczyny, jasne ze z rodziną lepiej przyjedcie, nie musza wszystko sluchac co gadamy, pojdą pozwiedzac
ale ja tam sama przyjade, tylko tez problem bo za zadne skarby nie usiade za kólko, jeszcze z malym, po miescie tak jezdze, ale gdzies w trase to nie, mam lęk


Mi się też wydaje, że lepiej z rodziną!
Wiesz, jak już bysmy jechali to zawsze mozemyWas przybrać!

katelajdka pisze:W sumie to jak daleko trzeba bedzie jechać to nie opłaca się jechać jednego dnia tam i spowrotem...


Masz racje, jeśli by to było u nas (w górach), to kilka osób zawsze może spac w nas w domu, bo doam mamy spry i zawsze gdzieś się rozlokuje czy to w pensjonacie czy gdzieś... Zawsze lepij być wypoczętym ...

Ale się wtym wszytsim zaczenam podniecać ..heheh ..ciekawe czy to wypali!

[ Dodano: 2008-03-01, 23:20 ]
Hekkate Piękne zdjęcia i faktycznie, lepij mu w krótszych czuprynkach ...ale i tak taki z niego kawaler przystojny, że hohoho ... Śliczny chłopczyk!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 00:20

Małgorzatka pisze:Ale się wtym wszytsim zaczenam podniecać ..heheh

ja tez

katelajdka pisze:lulu81, to chodzi o ten wypadek co pisałaś kiedyś... to po tym masz lęk w trasę jechać??

no tak. w marcu 15. bedzie 6 lat jak to sie stalo, a jeszcze mam koszmary
ciezko bylo, wtedy bylam w 2 miesiacu ciazy,
byla moja wina, skrecalam w lewo a na mnie najechal bardzo szybko jedzący samochod, nie wyliczylam go predkosc, myslalam ze zdaze :ico_placzek:
na szczescie nikomu nic sie nie stalo, ... oprocz mnie

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 mar 2008, 00:21

Małgorzatka, też się zastanawiam czy to wypali... bardzo bym chciała, ale jak bedzie daleko od mojego miasta to pewnie nie pojadę...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 00:25

lulu81 Ale nieszczęścia chodzą po ludziach ... Podobno strach przed prowadzeniem samoichodu może zostac na całe życie niestety ... Dobrze, że mimo wszytsko wyszłaś jakoś w tego ... :ico_sorki:

lulu81 pisze:Małgorzatka napisał/a:
Ale się wtym wszytsim zaczenam podniecać ..heheh

ja tez


No ja bardzo ... zastanawiam się tylko czy oby dobrze robimy tak się ciesząc na to spotkanie... Bo jak znam życie to jak się coś planuje i na coś czeka to może być kichawisko ... Oby nie...

katelajdka pisze:też się zastanawiam czy to wypali... bardzo bym chciała, ale jak bedzie daleko od mojego miasta to pewnie nie pojadę...


No ja też jak daleko będzie to niedam chyba rady .. no zobaczymy co będzie!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 mar 2008, 00:26

lulu81, ojej... ale straszne przeżycie... :ico_placzek: Piszesz że nikomu nic się nie stało z wyjątkiem Ciebie.... chodzi o dzidzię.???

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 00:30

Ide spać, dobranoc .. :ico_szoking: Jacie ale zaszalałam 23:30 :ico_szoking: Ide, dobrze, że już wykąpana jestem!

[ Dodano: 2008-03-01, 23:35 ]
Patrzcie co znalazłam, az mnie strach obleciał :ico_szoking: : "Połamane drzewa, zerwane dachy i uszkodzone trakcje kolejowe - to efekty orkanu Emma, który od soboty rano szaleje nad Polską. Synoptycy ostrzegają: główne uderzenie orkanu nastąpi w nocy z soboty na niedzielę" zródło: Interia.pl

A ja sama w domu jestem, Tomek na nockę poszedł do pracy!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 mar 2008, 00:37

Małgorzatka, no ja też o tym słyszałam ze noc ma być niebezpieczna... Ale nie przejmuj sie, połóż sie spać i nie myśl że nie ma męża w domu! Śnij słodko o dzidzi którą masz pod serduszkiem!!! :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości