fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 mar 2007, 15:31

julie_377 pisze:jejku znowu falstart

jessssu julie jak my z toba latac bedziemy :ico_olaboga: tylko rob takie falstarty na ziemi a nie w powietrzu :ico_oczko: :-D :-D
tez bym tak leniuchowala z taka pizamka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
madziorka widze ze wy niezle sobie kucharzycie,ja to len jestem.
ale jak szybko to sie robi to dawaj przepis a i daj jeszcze raz na ta karkowke.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 mar 2007, 16:13

fela smiej sie smiej ja sie sama boje z soba latac :-D ale poki co jeszcze bilans startow i ladowan jest takisam :-D
madziorka ja uwielbiam zapiekanki a ob ryzowej nigdy nie pomyslalam :ico_szoking: kurcze chyba jutro na obiad bedziehihihi bo mi smaka narobilas strasznego
Jasnie Pani wspolczuje tego rozstania jejku...ale tona niedlugo i juz bedzie oki :-D obraczka i raczka mojego slubnego hihi nathan czeka na Lucje i juz poza tym to ja go tak latwo nie oddam o nie :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 mar 2007, 16:24

hej dziewczyny
czytam was caly czas i wiem ze kasik jeszcze dwa w jednym jest ale jakos nie mam nastroju napisanie strasznie padnieta jestem. Tomek calą noc sie krecil bo go brzuszek bolal bo 3 dni nic nie robil. Teraz juz dobrze z nim ale ja dalej nie wyspana.

Julie sliczny Nathanek - pizamka boska.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 mar 2007, 16:41

fela to ja nakrecilam :ico_wstydzioch: he he jak widac nie tylko martucha i kasik sa zakrecone w ciazy :-D madziorka podaj nam ten przepis...ja dzis mialam zrobic twoje szaszlyki z kurczaka i wszystko kupilam,oprocz tych dlugich patyczkow i i nie mam na co nadziac :ico_zly: ale sie wkurzylam....gosiaa mam nadzieje,ze tomus juz lepiej;)julie nathanek to sie niezly przystojniacha robi :ico_haha_01: a ja dzis sie dobrze czuje i nie pojde spac hihi ...i mam weekend wolny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 mar 2007, 18:21

witam laseczki...

Na poczatku chciałam się pozalić, że miałam dobry humorek, ale przed chwilunią jakos tak mi sie smutno zrobiło, ze jeszcze muszę czekać :ico_placzek: tzn. ja wiem, ze lepiej by maleństwo sobie tam w brzuszku dojrzewało jeszcze ale te ostatnie dnie to mnie się takie dłuuuugie wydają... ale ja chyba juz sama nie wiem czego chce, bo jak mnie wtedy w nocy złapały skurcze to chyba byłam bardziej przerażona niż szczęśliwa że to już :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 mar 2007, 18:35

Jasnie Pani nie przejmuj sie jestesmy z Toba!!!!!
ja dzis kupilam sliczny kubraczek dla mojego synusia :ico_brawa_01:
a propo mam juz dziecka zdjecie w kompie wiec tylko w weeekend dolacze Wam moj brzusio i bedziecie widzialy fotki
buziale ide szykowac obiadek dla mojego skarba :597:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 mar 2007, 18:36

Ilonka trzymam mocno kciuki za Bablu, daj szybko znać jak tam bylo na rozmowie... panna Vinee jak zawsze śliczniocha :ico_brawa_01:

Julie oglądam zdjęcia Nathanka i tak co chwile zerkam na suwaczek... i napiszę to jeszcze raz - bardzo trudno uwierzyć, że on ma 4 miesiące :ico_olaboga: rozwija się i rośnie w ekspresowym tempie :ico_brawa_01:

Matrucha nie bądź taka, napisz nam co tam nakombinowałaś... i pamiętaj, ze obiecałaś "brzuszkowe" zdjęcia :ico_haha_02:

Lucy chyba telepatycznie się zmówiłysmy na dzwonienie do Ambasady :-D tylko dlaczego skoro dzwonilysmy tego samego dnia ja mam termin na 11 lipca :ico_szoking:

Gosia mam nadzieję, ze Tomuś czuje się juz lepiej... biedaczek, że musi się tak męczyc z brzuszkiem...

Madziorka zakupiłam dzisiaj karkóweczke w Asdzie i w weekend zabieram się za jej robienie wg twego przepisu... mam nadzieję, że mi sie uda...

Kasiulka a to rajdówka z ciebie :ico_haha_01: a mówiłas, że nie będziesz jeździc na rolkach...

Fela kuruj się kobitko... i na przyszłośc pamiętaj, ze rozgrany organizm i otwarte okno to nie jest dobre połaczenie :ico_oczko: (to zarcik, więc błagam nie obraź się)

Edytka masz tak fajnie z tym wyjazdem do Polski...

Jasnie Pani czas szybko zleci i ani się obejrzysz a JP wróci... a przez ten czas plotkuj z nami :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

28 mar 2007, 18:52

kasik chcialam ci powiedziec ze ja doskonale pamietam te ostatnie tygodnie mnie sie od 37 tyg wydawalo ze to juz ale jak cos sie dzialao to sie balam ale jak doszlam do 42 tygodnia to wierz mi naprawde bylam szczesliwa ze sie zaczelo zwlaszcza ze za 2 dni mialam isc na idukcje hihi jeszcze troche i przestaniesz sie bac kochana trzymam kciuki zeby szybciutko poszlo :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 mar 2007, 19:21

kasik z ta nasza ambasada to nie dojdziesz he he cos mi sie wydaje,ze ty masz tam jakies wtyki :ico_haha_01: ja dzwonilam jakos przed 16...moze 15;40 ....myslisz,ze tak szybko terminy sie rozeszly?troche to dziwne ? ale w w ambasadzie RP wszystko mozliwe...i tak sie ciesze,ze tak gladko poszlo...bo dodzwonilam sie od razu i pani byla bardzo mila he he...t troche marudzi,bo pod koniec lipca ma urlop ,a my w uk zostajemy,ale w sierpniu tez moze wziac ,to pojedziemy pod koniec sierpnia :ico_brawa_01: a tak to pozwiedzamy z moja mama UK ;)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 mar 2007, 20:30

Zwariuje z nic nie robienia!!!!! Nudzi mi sie!!!!!! sprzatalam dzis pol dnia. sprzatalabym caly dzien gdyby mnie plecy tak nie bolaly. Teraz gnije na lozku brata i czekam na tel z UK. Znowu sie pewnie porycze :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość