Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 paź 2007, 10:14

olala oj wiem jak to jest ciezko obciac maluszkowi wloski
ja tez zawsze miałam problem z obcinaniem mojej Naci
a do tego ona ma takie włoski, ze normalnie uciekaja spod nozyczek hihi

a teraz ja wkleje foteczki mojego Dominisia (wczorajsze):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

24 paź 2007, 11:46

Eve super fotki, a Dominis robi takie slodkie minki

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 paź 2007, 11:51

dzieki Kelly :D :D :D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 paź 2007, 12:22

Olala Asiunia przecudna, jaka sliczna dziewczynka, a te wloski piekne :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Eva Dominius przystojniacha, na takiego duzego wyglada
Fajny nowy avatarek :ico_brawa_01:
Lutówki tak ogladam, jakie postepy robia wasze pociechy, stoja, raczkuja
no to sie martwie, no bo Fillipek , wogole bez podparcia nie siedzi , jak go posadze, to na bok sziuur, az sie boje ze glowka sie walnie,
probuje podnosic pupcie, ale na sekundke, :ico_noniewiem:
coprawda nauczyl sie fajnie sie przemieszczac po podlodze, bokiem-bokiem, albo na brzuch-na plecy, tak sie przekreca jak chce do czegos dosiegnac

Dorota ja podobnie mialam z tesciowej, ale jeszcze jak bylam w ciazy i kupowalam ubranka. Co nie kupilam , wszystko bylo nie dobre. np. spiochy nie wolno kupowac z natkami na nozkach, bo bedzie zawiewac :ico_puknij: ja jej mowie przeciez to wygoda, jak przebierac, przeciez nie na ulice mieszkam, zeby zawiewalo.
Pozniej ze poco kupilam body, to na lato sie ubiera, i td.,

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 paź 2007, 14:37

kelly może masz rację, że jak bedzie dziecko tak dużo ważyć to już nie musi byc na pełnym fotelu tylko na tym siedzisku... hmm... sama nie wiem co robic. Musimy wszystko przemyśleć. Dzięki za komplementy odzienia mojego synka, hihi:))

olala ale Asieńka jest śliczna!!! A włoski to po prostu już takie dorosłe!!
mamcia dzięki za opinię o kombinezonku!
Mów jak najwięcej o wyjeździe bo my z Tobą przeżywamy!!
Z tym cyckiem to już dziś lepiej! Troche jeszcze czuję, ale jest o 90 % lepiej!!
Eve cudne zdjęcia!!! A avatarek też śliczny!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 paź 2007, 14:55

olala Ale śliczna jest twoja Joasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak wcina tego pora hihihi

Eve Dominiś to dopiero przystojniak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu nie martw się i na Filipka przyjdzie czas , że zacznie ładnie siadać i wstawać

Ja dziś byłam u neurologa i też dowiedziałam się, że Joasia wszystko będzie później robić, bo ona też w ogóle nie wstaje, a siedzi tylko posadzona a sama nie umie usiąść z pozycji leżącej. Na szczęście ta lekarka do której zwykle chodzimy złamała nogę - ale okropna jestem na jakie szczęście :ico_puknij: po prostu chodzi mi o to, że na szczęście miałyśmy zastępstwo i ta inna pani naurolog o niebo lepsza :ico_brawa_01: tamta to tylko obejrzałaby Aśkę i kazała przyjść na rehabilitację w grudniu i tyle. A ta inna dokładnie wszystko się wypytała o postępy małej, przeprowadziła ma mnie test czy i jakie ćwiczenia z nią robię :ico_wstydzioch: i co najważniejsze dała nowy komplet ćwiczeń , bo te co miałyśmy do tej pory już są nieaktualne, bo Joaś wszystko już umie, teraz mamy ćwiczyć samodzielne siadanie i podobno po tygodniu mała już sama będzie umiała siadać :ico_brawa_01: zobaczymy :-D no i potem w grudniu dostaniemy jeszcze inne ćwiczenia dostosowane do wieku.

Potem pojechałam po teściową, żeby dziś , jutro i pojutrze zajęła się Joasią jak my z mężem będziemy w pracy. Pierwszy raz zostawiłam jej małą i strasznie się denerwowałam , bo na szybko musiałam powiedzieć jak się przewija, jak obsługuje wózek, krzesełko itd :ico_noniewiem: a ona do mnie ciągle teksty czy może zostawiłam jej jakieś prasowanie. Ja mówię, że ma się zająć Joasią a nie sprzątać czy prasować, to ona - a może jakieś szycie? No nie wiem czy dotarło do niej , że ma nic nie robić. Mam nadzieję, że sobie jakoś poradzi.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 paź 2007, 15:06

Dziewczyny ja tak ogladam forum rowiesniczkow i myslalam ze my najwiecej piszemy
duzo postow maja pazdziernikowe, ale nawet majowe nas wyprzedzily

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

24 paź 2007, 15:08

olala, Eva_1977, bardzo fajne zdjęcia - na czy siedzi Dominik?

Magdzinka, nie martw się teściową pewnie już zapomniała że dziecko potzrebuje absolutnej uwagi i jak już razem zostaną to wszystko będzie ok.

A ja sobie kupiłam płaszczyk do biegania żeby mi pupa nie marzła :ico_wstydzioch: ale butów do niego nie znalazłam...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

24 paź 2007, 16:02

Qunick oczywiscie [pochwal sie plaszczykiem

Magdzinka nie mart sie o Tesciowa one tak maja. jak Tymek zostaje z moja mama albo tesciowa to zawsze przy okazji pozmywaja mi naczynia i uloza Tymka rzeczy ktore na wierzchu leza:)

Katelajdka
powodzenia przy wyborze fotelika

lulu moz eFilipek na razie nie robi wielkich postepow ale pewnie jak zacznie to pojdzie jedna nowa umiejetnowsc za druga

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 paź 2007, 16:02

Hejo!

Dziewczyny Ja mam dalej kłopot z Wojtusiem i już nie mam pojęcia co zrobić, dobrze, że chociaż śpi w nocy :ico_sorki: Od 3 dni nic nie jada....nic rozumiecie prawie wcale :ico_placzek: Zawsze wypijał i zjadał jak odkurzacz wszystko: mleczka 210 ml, zupki, deserki, no może oprócz herbatek ale ciasteczka...no wszystko ! A teraz wypija raz dziennie 120 ml czasami zje dwie maciupeńkie łyżeczki do herbaty danonka i tyle przez cały boży dzień! Do tego jest marudny i nie chce w dzień spać ... Oj ja już nie wiem co zrobić! Pytałyście czy nic go nie boli. Brzuszek nie boli, nie purka i kupę ładną zrobił bez problemów- nic mu nie dolega...więc już nie wiem! POMOCY!

Lece Was poczytać... buzi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość