Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 gru 2007, 12:20

Czesc Mamuski :-D Wiki obudzila sie o 3 wyspana i gadala przez godzine :ico_szoking: nocna gadulka hihi,ja jutro bede piekla cosik tam o ile mi wyjdzie i zrobie salatke z tunczyka i ugotuje zupe rybna :ico_oczko: a reszte to w poniedzialek razem z bratowa zrobimy i bedzie superowo rodzinna wigilia jupi :-D ale bedzie fajowo dzieciaczki beda szalec :ico_oczko: ,od jutra to juz pewnie same pustki na tt beda bo wszyscy w wir przygotowan wpadna :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 gru 2007, 12:25

No dobra.. zobaczymy jak z pomaranczami bedzie. Czy troche dadza aromatu swiat.
Duzy pojechal do firmy kurierskiej,Mlody udaje ze spi,a bawi sie smokiem, ja czekam az pojedziemy.. Ostatnie zakupy, choinka.. A od popoludnia gotowanie. Jakos mi sie nie
chce... :ico_wstydzioch: nie wiem czemu. Wszystkie szoruja podlogi na kolanach i liza okna, a mnie sie nic nie chce. Zwykly weekendzik- troche lenistwa, wyglupow..zakupy i juz. Jedynie to czekam na lepienie uszek z moim tata.
I tak Swieta poza domem wiec.. pfff.. nic wlsciwie nie trzeba tu robic :) Tylko choinka i juz!
U nas cholerny mroz, a przy tym sloneczko piekne. Zdradliwe slonce! A sniegu ni ma. Inie bedzie. Do nonono jednym slowem. beznadzieja. Jade do Zakopanego:): hyhy. Wezme troche na taczke i przywioze wysypac przed balkonem :):

Madziorka- juz dzis bedziecie w trojeczke z Adasiem!!! :): Ja tez bez Duzego bym uschła po dwoch dniach....

Jasnie Pani - zazdroszcze perspektywy wyjazdu.. Matko jak ja bym chciala stad wyjechac!!!!!!

A! wczoraj mialam jakis kiepski dzien, wiec wieczorem pojechalismy do centrum handlowego i Duzy kupil mi zajebista bluze.. Niby bluza, ale taka wykrecona, ze stojka.. Szał :): Meczylamgo,cisnelam i kupil :): Spotkalismy mnostwo znajomych, kuzynow - a Misiek sie szczerzyl do wszystkich jak czubek - a byla juz dawno pora kapania i niby byl zmeczony..Wiec super.
A wieczorem sie upilam - 2 redsami :ico_haha_01: I Duzy sie ze mnie nabijał bo platal mi sie jezyk. Ogladalismyjakis film ze Szwarcenegerem na tvnie i caly sie przesmialismy i nabijalismy :): No bo oczywiscie wartka akcja i ambitnyyy.. Ze hej! :):

Lece, bo Misiek sie kula w lozeczku i wpada na szczebelki.
Jeszcze gowniaz lozeczko rozwali :ico_nienie: hyhyhy:):

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 gru 2007, 15:34

Frydza pisze:od jutra to juz pewnie same pustki na tt beda

juz sa ...

Jasnie Pani - zazdroszcze perspektywy wyjazdu.. Matko jak ja bym chciala stad wyjechac!!!!!!

a co cie tu trzyma??? zwlaszcza, ze przeciez masz znajomych za granica, ktorzy na pewno pomogli by wam na starcie :ico_oczko: My teraz nie chcielismy juz wracac do Londynu, bo tam drozyzna wielka i jedziemy do Belfastu. Nikogo tam nie mamy, a pomocna dlon wyciagnela do mnie super laska (juz zarezerwowala sobie Luche na synówke :ico_oczko: ), ktora znam tylko z TT... hehe, internet wciaga :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 gru 2007, 15:45

Ja bede az do poniedzialku ...ale pustki beda oj beda :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 gru 2007, 16:39

Ubieramy choineczke Wiki zafascynowana :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 gru 2007, 18:01

Frydza pisze:Ubieramy choineczke Wiki zafascynowana
Frydza fajnie ciesze sie razem z wami :ico_oczko:
My wróciliśmy z Jasnych Błoni było przywitanie św Mikołaja .....pozniej wkleje fotki...a teraz z meżulkiem pijemy barszczyk czerwony na swieta kupilismy juz grzanca ( co roku na wigilie kupujemy grzanca....wlewamy do garnka i pomarancza jednego duzego obieramy i wkladamy i podgrzewamy zeby byl dosyc cieply ale nie zagoracy ....polecam pycha ) :ico_oczko:

Wszystkie zajete napewno przygotowaniami do swiat Madziorka ty pewnie cieszysz sie ze Adaś juz w domku :)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 gru 2007, 19:37

Na miescie masakra. Dopiero weszlismy do domu. Ludzie to dzikusy :/ Bylismy u fryzjera- mam irokeza hyhy :): Awangarda jak w morde strzelił.
Ide gotowac, ubierac choinke i poskromic Malego ktorydrze jape... uhuhu...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 gru 2007, 21:43

dziewczyny
pisze w telegraficznym skrocie he he
do domu dotarlam kolo 3,samolot sie spoznil,a bus mi zwial ...na szczescie znalazlam innego...takze podroz masakra:( moj tato mial byc w czwartek,a utknal w oslo na lotnisku,dopiero dzis dotarl...odwolali lot,byl na lotnisko 3 dni ,na szczescie nocki w hotelu :ico_olaboga: poki co latam jak wariat,bo Oli rozrywany he he

Kamilko mam nowy numer,pozniej Ci wysle na priwa.Ty masz ten sam? kiedy masz czas po swietach? w jaki dzien pasuje Ci spotkanko i gdzie?

fotki obejrzalam,sliczne..Madziorka sliczna fryzurka,ja musze sie zapisac do fryzjera,bo bede chodzic jak strach na wroble he he szkoda ,ze nie zdarze przed swietami,ale za malo czasu,a dni leca jak zwariowane...jutro do tesciowej jedziemy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 gru 2007, 21:53

No to foty nowego frycka- zaszalalam :P :): poki mloda jestem...

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Misiek- siedzacy -czubek. Lezaczek juz moze sie schowac :/
Obrazek


Ide pichcic :)
Lucy - ale mialas przygody :/ kicha troszke.. No ale najwazniejsze ze dotarliscie cali i zdrowi!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 gru 2007, 22:48

JULI ale masz fryz jak dla mnie czad :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: LUCY ale mialas przeboje wspolczucia :ico_olaboga: MADZIU fajnie ze wyprawa na blonie sie udala :-D Zaraz wkleje fotki swiateczne

[ Dodano: 2007-12-22, 22:00 ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość