lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 wrz 2007, 22:27

kasik trzymam kciuki za Vikule...bidulka :ico_placzek:
marta chyba fela ma racje ...ja bym tez tak zrobila,skoro tutaj bagatelizuja :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-05, 22:29 ]
kasia super,ze sie zgodzilas na tego dzieciaczka...powiedzieli,ze moj brat ma adhd i mial nauczanie indywidualne i powiem Ci tylko,ze brata mi zmarnowali :ico_olaboga: ale tylko pod wzgledem edukacji :-D pozniej stwierdzili,ze jednak nie ma :ico_puknij: a on juz do szkoly sie nie nadawal i do dzieciakow ...i przez to sie zmarnowal,mimo,ze nauczyciele mowili,ze jest bardzo zdolny,to strasznie wagarowal i 2 razy byl nieklasyfikowany :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 wrz 2007, 22:39

lucy23 pisze:super,ze sie zgodzilas na tego dzieciaczka...

skarpety też mają serce :-D
własnie tak pomyślałam, ze jak od zerówki zacznie jechac na indywidualnym to potem juz tak zostanie, bo w papierach będzie miał skierowanie na indiwi. ten hłopczyk jak chłopczyk, ale jego rodzice stają na głowie, zeby mu pomóc, więc spróbuje :ico_oczko: może mnie nie wykończy :ico_oczko:
fela, no to miałaś przygode, ja też na pewno bym padła, bo z lenki zrobił sie klocek, nie gruby, ale długi :ico_oczko: może to rzeczywiście bunt dwulatka? :ico_noniewiem: a Konrado jeszcze wspomina smoczka? bo lenka przerzuciła sie na lizaki, musi cos ciućkac, ale kupuje jej w sklepie ze zdrową zywnościa, takie bez cukru i super odżywcze i w ogóle mega zdrowe...za 2 złote to chyba nie kłamali by na ulotce??? :ico_haha_01:
Martusia dobrze, ze ci Fela podpowiedziała o tej zjazdówce, może sie uda jak najszybciej załatwić ten cholerny paszport dla Frania :ico_noniewiem: a męzowi co tam? życzę zdrówka!!!!!
Kasia co za miksture ci polecił lekarz? rzeczywiscie wszystko sie fatalnie złożyło, księżniczka za malutka na leki, za malutka na odstawienie mleka :ico_noniewiem: wracasz w październiku do UK? bo chyba taki był pierwotny plan, może ktoś tu pociągnie tu leczenie? :ico_noniewiem:

zawieźliśmy dzis lenke razem, bo moi rodzice na jakiejś imprezie, mam nadzieje, ze odór alkoholowy dziadki nie zmąci snu mojego dziecięcia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 wrz 2007, 22:49

Fela dzieki kochana, ale u nas nie ma konsulatu :ico_placzek: przylatuje konsul z Londynu raz na półtora miesiąca i dlatego jestem w kropce :ico_olaboga:
Kasik dziekuje za maila jestes kochana :ico_buziaczki_big: juz nawet wiem ile Cie to nerwów kosztuje bo Twoja Viki choruje :ico_placzek: oby było lepiej
Skarpeto kochana no to Ty masz stoicki spokój skoro pracujesz z dzieciaczkami, ja chyba bym pozwiązywała im ręcę i nogi jakby wariowały :ico_oczko: a i współczuję Ci tego dziecka z ADHD to chyba straszna choroba :ico_olaboga:
Lucy jak tam Olivierek????
Jasnie Pani gdzie Ty????
oki ja lece do mojgo skarbka bo też jestem padnięta, a Jacol śpi na fotelu biedak

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 wrz 2007, 23:18

martuchafrost pisze:ADHD to chyba straszna choroba

są gorsze, niestety :ico_noniewiem: a ta choroba po prostu dotyka całe rodziny, pod tym względem, że rodzice chcą dla dziecka jak najlepiej wysyłając go do masowych placówek i dla tych dzieci to rzeczywiście najlepsze rozwiązanie, tylko trudno znaleźć dobre rozwiązanie, tak by pozostałe dzieci nie ucierpiały z powodu jednego z ADHD :ico_noniewiem:
martuchafrost pisze:Skarpeto kochana

nikt mnie jeszcze tak słodko nie nazwał :ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 wrz 2007, 23:32

Lucy jak tam Olivierek????
dziekuje,dobrze...tylko ostatnio strasznie marudny sie zrobil he he teraz niby zasypia ,ale pomarudzic musi he he podobny do mamusi :ico_oczko: ale taki bardziej kumaty sie zrobil i nie zdziwie sie jak za rok zrobi mi taka scene jak Kondzio :ico_oczko: kasik mnie tez zaciekawilas tym lekiem?z czego go beda robic?
Skarpeto kochana
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 wrz 2007, 00:16

hej dziewczyny
kasik wlasnie tesknilysmy za toba..strasznie mi przykro ze vikusia chora... zycze jej duzo zdrowka. napewno w polsce jej pomoga i zobaczysz ze bedzie zdrowa..
pozdrawiam was goraco

marta za twojego szkrabka tez trzymam kciuki... moze uda sie cos zalatwic z tym paszportem. byloby swietnie!!!!

[b]kasia[/b] skarpeto kochana :-D ale fajna z ciebie babka. napewno dasz sobie rade z tym chlopcem. pewnie latwo nie bedzie ale z twoim zaparciem zdzialasz wiele !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no a ja dzis wyszlam na high street tylko do zakladu fotogr zeby zrobic otki dla leosia do paszportu hihi ale potrwalo to 2,5 godziny
spotkalam znajoma z pracy, brazylijke,. smieszna babka.. nie kumplujemy sie ale jakos lubimy no i dala mi 20f i kazala isc do nexta i kupic leosiowi :ico_szoking: glupio mi bylo ale ona z tych twradych i nieugietych i co? musialam wziac hihi
no wiec poszlysmy tam od razu zeby kaski nie przewalic :ico_oczko: no i w drodze leos zaczal marudzic plakac itd wiec wstapilysmy do baby roomu zeby go nakarmic, a tam w pokoiku siedzi sobie babka z dwojja dzieci i mezem rozwaleni na kanapach, wkurzylam sie.. no ale leos przestal plakac wiec tylko go przebralam i mysle sobie ze jakos wytrzyma, i poszlysmy do nexta , tam kupilam mu sliczne spodnie z szelkami zajebista koszule ze stojka..
no ale leos zaczal marudzic na nowo wiec wzielam go na rece, a on zafascynowany shoppingiem jakos ucichl i rozgladal sie wokol hihi, a za chwile poczulam znajomy smrodek i jakies ciepelko na bluzce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no wiec moj syn po raz pierwszy mnie osral na maxa...uciekalam stamtad szybko hihi i pedem do change roomu po raz drugi
wlaze a tam znow ta rodzinka... k.. co oni tam tyle robili???
no i kupsko wielkie przebralam.. i przystawilam do cyca i poszlam na sofe do nich a co.. a oni zaczeli sie juz nagle zwijac hihi no i dobrze, bo nie chce zeby jakis chlop mi patrzyl na cyca hihi
podczas karmienie poszly kolejne kupska hihi
no i na koniec odebralysmty fotki, potem znow spotkalam znajoma z agencji, dla ktorej pracowalam no i kolejna gadka podziwianie leosia po raz pierwszy itd
i jeszcze dwie kumpele, tym razem polki.... no i niecala godzinka przerodzila sie w kilka godzin hihi
w domu przebralam sie tylko i poslzysmy do parku, co by pokazac siostrze ze u nas tez sa drzewa, a nie tylko sklepy hihi
powrot 19.30 i kolejny dzien za nami
leos od wczoraj ma wieczorami problemy z brzuszkiem
spina sie i placze
na szcescie nie trwa to dlugo i nie jest takie straszne
ale szkoda mi go
napewno nie z powodu jedzenia choc sobie pozwalam na wiele. ale akuray w ciagu dnia nie jem nic takiego ciezkiego
daje mu herbatke hippa
probowalam dzis ta naturalna wg przepisu sandrusi, alenie smakuje mu :-D a nie wiem jak poslodzic glukoza, bo nie mam
reaz tez mu ja dwalam, do picia i pamietam ze wypil ze smakiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 07:26

hej dziewczyny!!!!
Madziorka i lucy powiedzcie mi ile razy w nocy wasze maluchy na jedzonko si ebudzą , bo mój Franio 4 razy i dzis mu podałam butle bo juz nie miałam sił, a tu 4 rano a on juz jeść woła :ico_szoking: matko!!! co zasnę to misiek juz głodny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
w sobote jedziemy znów do Dublina do pediatry i laryngologa bo znów sie dusił 4 razy w nocy a na kupkę znów sie męczy biedak, od trzech dni i robi 1 kupke na 24 godziny :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 wrz 2007, 09:44

madziorka ha ha ha no to masz leos cie osral jeszcze tylko siuski i wszystko :ico_oczko: :ico_haha_01:

marta dzieci maja takie okresy wzrostu i wtedy wiecej jedza moze franio teraz to przechodzi i rosnie :ico_oczko: porozmawiaj o tym z hv...
kurcze z tym paszportem to macie tam biede,moze zadzwon do konsula i przedstaw sytuacje i moze cos ci doradza.... :ico_noniewiem:

kasia u nas smoczek pozegnany i zapomniany,calkowicie :-D
wiesz nie wiem czy to dobry pomysl z lizakami bo ona je traktuje jako smoczka :ico_noniewiem: ale pewnie niedlugo powinno jej przejsc :-D a jak zasypia???ile tych lizakow wcina?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

06 wrz 2007, 10:05

hej dziewczyny
kasik strasznie mi przykro z powodu Viki. Mam nadzieje ze szybko znajdą co uszkadza te kosmki bo sama regeneracja to już chwile trwa. Ja tez calkowicie mialam zniszczone kosmki ale mi niszczyl gluten. Wtedy strasznie chudłam bo organizm nie przyjmowal zadnych odzywczych wartosci ale jak przeszlam na diete momentalnie wszystkie dolegliwosci minely. Tak wiec mam nadzieje ze Viki szybko wyzdrowieje.

Kasiu vel Skarpeto strasznie jestem dumna z Ciebie ze zajelas sie tym chlopcem. Wiem co przezywasz bo w anglii siedzialam z czworka dzieci w tym jeden z ADHD trzeba bylo strasznie uwazac. Bo kazda zabawa w ktorej zaczynal przegrywac konczyla sie ze bil rodzenstwo a gre wywalal. W ogole takie dziecko ciagle musi byc chwalone i miec cos do roboty a nie nudzic sie.

Madziorka snilas mi sie dzisiaj. Razem z siostrą. Twoja siostra przyjechala do Anglii zrobic prawo jazdy a ze nigdy wczesniej w polsce nie jezdzila to oblala. I to caly sen. No i wsnie bylas tak samo zakrecona :-D

Marta to sprobuj zrobic jak ci dziewczyny radzą z tą zjazdówką bo rzeczywiscie strasznie szkoda Frania jak sie tak meczy. Mysle ze bedziesz duzo bardziej spokojniejsza, a do Dublina tez bym pojechala. A co do szczepionki nie czepia sie juz lekarz?

Lucy i co poszlas do lekarza?

Sandrusia fryzjerka dobry zawod. Wiec lec do polski na ten kurs. Jak mama ci posiedzi to super a jak nie da rady to nawet jakąs nianke oplaca sie wynając.

Delfina super fotki. Jak Maycia urosla a jakie wloski juz dlugie :ico_brawa_01: Sliczna gwiazdeczka.

A u mnie nie zaciekawie. Jak wiecie dosyc zimno jest w polsce a ze murarz sie strasznie opoznia teraz mowi o wejsciu 20 wrzesnia :ico_placzek: to prawdopodobnie nie zdązy wybudowac mi domu przed przymrozkami :ico_placzek: Tak wiec pewnie same fundamenty beda w tym roku. Przez to moja planowana przeprowadzka pewnie sie o rok opozni. Zla jestem i zawiedziona bo mialo byc tak pieknie. Chociaz jeszcze nie stracone jest moze zima bedzie tak ciepla jak zeszla. Wiec trzymajcie za to kciuki.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 wrz 2007, 10:10

Gosiu gadają mi o szczepionce i dzwonia sto razy ale mam ich w d....... uszy
a budową sie nie przejmuj i niech ten murarz sie streszcza co zdążycie przed zimą
aha zapomniałam Wam dodac ze nie przyznali mi becikowego cymbały :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość