Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 cze 2012, 11:20

Z wczorajszego spaceru
Słodki śmieszek :ico_brawa_01: :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 cze 2012, 11:27

O której te koncerty?, bo jak nie późno to bym poszła z dziećmi (Marcel też by potańczył i miał trochę zabawy), albo może teściowa mogłaby posiedzieć z maluchami?
o 21 oba :ico_noniewiem:
a tesciowej dzieci nie zostawie :ico_noniewiem:

sliczny Mati :ico_brawa_01:

Tosia tez lubi kalafiorka - oby nie za duzo :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 cze 2012, 12:02

o 21 oba :ico_noniewiem:
a tesciowej dzieci nie zostawie :ico_noniewiem:
To szkoda, że tak późno. Z teściową rozumiem.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 cze 2012, 15:12

Murchinson, fajne foteczki z wczoraj i ze spotkania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895, późno trochę te koncerty :ico_noniewiem: a Tosi nie dziwię się,że gołąbki smakują,Miluś też wcina ze smakiem :ico_oczko:

Koroneczka Maksio sam przestawia się na 1 drzemkę czy ty go uczysz?

ja się za to wkurzyłam
bo dzisiaj był robiony a właściwie jest dalej dzień dziecka na placu zabaw (przełożóny z 1 bo padało)
mąż powiedział Hani,że trampolina jest,zamek do zjeżdżania,gril itp
to ta mi truła tyłek,że chce iść
musiałam obiad skończyć i Milena musiała zjeść
jak już poszłyśmy po 13 to ta jak słup stoi i ani kiełbaski,ani zjeżdżać ani skakać :ico_puknij: mało się nie zesra** że tak powiem żeby iść a potem marudzi i wyje bo ja mam z nią skakać albo zjeżdżać
krew mnie zalała i z płaczem po 10 minutach wróicła do domu bo ja jej humorków znosić nie będę i ma karę,zero wychodzenia dzisiaj na dwór zamknęłam drzwi i mi nigdzie nie wyjdzie,już ja jej ukrócę te nerwy

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 cze 2012, 18:00

My po spacerze, pojechaliśmy do lasu, jagód mnóstwo i jeszcze z tydzień słońca i będą już dobre.
a Tosi nie dziwię się,że gołąbki smakują,Miluś też wcina ze smakiem :ico_oczko:
Młody też :ico_haha_01:

Ja to się dziwię skąd to mojej dziecko ma dziś tyle siły bo wstał o 5.30, w dzień spał 50 min. a teraz szaleje na maksa-włazi po brzuchu D na nasze łóżko, skacze i rzuca się na nim. Obłęd :ico_olaboga: Nawet nie ziewnie.
Dziś wcinał obiad łyżeczką-on jedną aja drugą go karmiłam.Wymazał się tak, że łatwiej było mi go wsadzić do wanny i wykąpać niż normalnie myć.
Zapomniałam Wam napisać, ze 2-3 dni temu Matuś chciał iść sam, no i się puścił postał chwilę, krok do przodu i grzmotną ale tak że aż podłoga zahuczała. Teraz się boi więc szybko nie ruszy sam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 cze 2012, 20:09

Zapomniałam Wam napisać, ze 2-3 dni temu Matuś chciał iść sam, no i się puścił postał chwilę, krok do przodu i grzmotną ale tak że aż podłoga zahuczała. Teraz się boi więc szybko nie ruszy sam.
biedny
teraz pewnie trochę mu zejdzie zanim się odważy sam pójść :ico_sorki:

oglądałyście meczyk?
trochę zawiedziona jestem tym remisem,ale w sumie lepsze to niż przegrana :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 cze 2012, 20:31

oglądałyście meczyk?
Jednym okiem bo bawiłam się z Matusiem :-D ale obie bramki widziałam. Ja się na piłce nożnej nie znam i na mnie zawsze ale to zawsze działa usypiająco i po 5 min. śpię. Co do samego Euro to też nie wiele wiem poza tym, że w poprzedniej firmie gdzie pracował D dwa lata temu robili blachę i siatki na stadion narodowy i wiem, że ma kolor srebrno-bordowy.
Czemu jesteś zawiedziona wynikiem, obie drużyny dostaną po punkcie i musza się starać w następnych meczach więc to chyba będzie ciekawe? :ico_noniewiem:

Aniu, nie wiem kto się bardziej wystraszył ja czy on bo poleciał do tyłu i chwile leżał cicho, potem był ryk.

[ Dodano: 08-06-2012, 20:33 ]
Młody już śpi :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 cze 2012, 20:54

Czemu jesteś zawiedziona wynikiem, obie drużyny dostaną po punkcie i musza się starać w następnych meczach więc to chyba będzie ciekawe? :ico_noniewiem:
zawiedziona,bo nie wygrali,zawsze jakiś żal jest :ico_oczko:
no ale lepsze to niż przegrana,punkcik jest i nie można odpuścić

moje jeszcze latają,ale już małą w piżamkę daję i do łóżeczka idzie spać

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 cze 2012, 08:06

Witam,
nie uwierzycie ale moje chłopaki jeszcze śpią :ico_szoking: a jest już po 8. Młody zbudził się ok.4.30 wypił 150ml mm i śpi jak zabity, nic mu nie przeszkadza. Okna zasłonięte. Pewnie odsypia brak wczorajszej dżemik.
Wracam do angielskiego póki spokój.
Miłej soboty.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2012, 11:26

witam
nie uwierzycie ale moje chłopaki jeszcze śpią :ico_szoking: a jest już po 8.
o patrz jak im dobrze :ico_brawa_01:
Wracam do angielskiego póki spokój.
uczysz się?

u nas słonko grzeje
na spacerku i zakupach już byłyśmy,na podwórku też posiedziałyśmy
teraz Hania z suczką się bawią,a Milenka dopiero pierwszą drzemkę będzie zaczynać i chyba jedyną dzisiaj skoro tak późno się kładzie,a po 7 wstała

obiadek z wczoraj,więc zupka

pranie już 2 się robi

ogólnie luzik na dzisiaj :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość