Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 22:27

Qanchota ja dokłądnie mam tej samej firmy tą koszulę ale na boki rozpinaną i w sumie jest ok.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 22:29

Dlatego ja takie "lepsze" staniki do karmienia kupie po porodzie.
Dokładnie. Też planuję kupić jakiś nowy, usztywniany jak już będę znała swój nowy rozmiar :ico_szoking: Póki co donoszę te po Jolce, głównie z canpol.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 cze 2012, 22:30

Witam Kochane po troche długiej nieobecności :ico_buziaczki_big: Ledwo Was doczytałam..., ale wszystko mi się pomieszało, więc wybaczcie...napiszę wybiórczo.
Otóż czego nie da się zapomnieć: Aniula, Marta, ale emocji dostarczaice! :-D Aniulka, jutro będzie miała cięcie, dobrze zrozumiałam? :ico_noniewiem: Martuś, Ty rzeczywiście masz troche czasu żeby ją przegonić - może w nocy będziecie się z Mężem miło godzić? :ico_oczko:

Dziewczyny, nie było mnie troche bo ostatnio strasznie brakuje mi czasu na wszystko, sporo rzeczy zwaliło się na głowę, a przede wszystkim niezłego stresu się najadłam, bo jak odsypiałam jedną z "cudownych" nocek po wychodzeniu trójek, mój kochany Synuś, cichutko otworzyl drzwi sypialni (Mąz nie słyszał), rozpędził się z przedpokoju i wskoczył mi prosto na brzuch (leżałam na wznak) :ico_szoking: Mała zaczeła się wiercić jak nigdy, ja w szoku w pierwszym odruchu chwyciłam spod poduszki telefon i zadzwoniłam do gina. Kazał mi jechać na izbę przyjęć. Tam zmierzyli tętno, podłączyli pod ktg i wszystko wygladało na ok, ale chcieli mnie zostawić w szpitalu na obserwacji. Mojego gina akurat niestety nie było, ale ciągle wszystko z nim konsultowałam. Uparłam się też żeby mi zrobili ugs, bo gin powiedział że taki "uraz" może być groźny głownie dla łożyska, ale na szczęście żadnych objawów odklejania się nie miałam. Usg też potwierdziło że jest w porządku. Wypuścili mnie zatem do domu pod warunkiem, że przez kilka dni będę wyłącznie leżeć. Tak też zrobiłam, a że komp na łóżku, to zbyt duża pokusa dla Synka, więc prawie nie korzystałam. Później jak już na następnym badaniu wszytsko wyszło w porządku i mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania, to chciałam nadrobić spacerki z Dawisiem, więc ciągle byliśmy poza domem. Dlatego mnie nie było, ale już jestem i mam nadzieję, że już do końca ciaży obejdzie się bez takich historii :ico_oczko:

Przepraszam, że nie napisze do każdej z Was z osobna, ale na prawdę nie bardzo już kumam co i jak :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 22:34

Dlatego ja takie "lepsze" staniki do karmienia kupie po porodzie.
to ja tez zamierzam te lepsiejsze po dopeiro kupić ale ten mizet za 37zł mi strasznie podpasował no nigdzie nie wuierał super biust trzymał więc kupię taki zwykłę po domu :)

Julchik :ico_szoking: ale miałaś przygodę :ico_szoking: jejku dobrze ze wszystko się dobrze skończyło ale sama się strachu najadłam jak to napisałaś :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 22:34

Obrazek

Patrzcie...ten wygląda na bardzo solidny ( w sensie jest w stanie utrzymać te ciężary)ale cena masakryczna :ico_szoking: 189zł :ico_puknij:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

11 cze 2012, 22:35

julchik22, Ale miałaś historię!!!! Dobrze, ze wszystko skonczylo sie pozytywnie.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 22:39

julchik22, witaj po przerwie :-) Ale miałaś przygodę :ico_szoking: Kawał łobuza z tego Dawisia :ico_nienie: Jolka ma zakaz skakania po brzuchu i tylko go tuli i całuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 cze 2012, 22:41

Qanchita jejku ale drogi ten stanik :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: powariowali... ja ten alles przymierzałam i on 70 zł kosztuje ale to po porodzie jak coś zeby przymierzyć a nie tak w ciemno kupować!!! bo wydaje mi się ze 70 zł to i tak sporo

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 cze 2012, 22:54

Julchik całe szczęście że się wszystko dobrze skońćzyło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A co do tej firmy to coś mi ona mówi coś musiałam mieć tej firmy. Może się po Siedlcach przejdę i poszukam.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2012, 23:01

bo wydaje mi się ze 70 zł to i tak sporo
Też tak uważam, ale alles ma bardzo ładne te staniczki i duży wybór. Pewnie też się za takim rozejrzę ale najpierw urodzę i stwierdzę czy mój biust nadaje się jeszcze do karmienia :ico_oczko: Bo może niepotrzebny wydatek będę robić.

[ Dodano: 11-06-2012, 23:04 ]
Może się po Siedlcach przejdę i poszukam.
Chyba najlepiej. Dotkniesz, obejrzysz i sama stwierdzisz czy tego właśnie szukasz:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość