misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 cze 2013, 21:36

Jeszcze 11 dni i ciąża donoszona
:ico_brawa_01: i zobaczymy Tomeczka już niedługo :ico_brawa_01:

A nasza maleńka cierpi :ico_noniewiem: boli ja brzuszek i nie może zrobić kupki,od popołudnia tak płakała,ze az sie serce krajało,mąż ją nosił,podkurczal nózki,robił masaż brzuszka,cherbatke piła,mleczko specjalne na zaparcia i dalej cierpiała,aż katarku z płaczu dostała,a teraz dostała czopek i zasneła i czekamy na efekty :ico_noniewiem: moja biedulka :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 cze 2013, 08:46

witam :)

u nas pięknie słonko świeci, ja wstawiłam pranie jak skończy to powieszę i skoczymy do mojej mamy na ogródek,

wczoraj byłam z Szymkiem u lekarza, osłuchowo czysto, kazała dawać jeszcze syrop na kaszl,wit. c, psikać do nosa i dawać syrop Bactrim,
po południu byłam u kuzynki, posiedzieliśmy w ogródku, dzieciaki wariowały, a upał był straszny, jak poszliśmy do sklepu to ledwo doszłam :ico_noniewiem: ,
poza tym coś mnie pobolewa w dole jakby w lewej pachwinie i u góry w nadbrzuszu, no i lewy pośladek, wiem, że mały leży po tej stronie i podejrzewam, że może on mi tam naciska :ico_noniewiem: ,
już nie mogę sie doczekać wtorkowej wizyty, jestem ciekawa ile waży, aż się boję, bo jak porównuje to jest o ok 300g większy od Szymka :ico_olaboga:

tibby idziemy prawie równo z tygodniami :-) , także dużo nam nie zostało :ico_oczko: ,
misia biedna Milenka :ico_pocieszyciel: , musicie wypróbować co by jej najlepiej pomogło, ulżyło

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

08 cze 2013, 09:00

Ja tylko na chwilke. chcialam Moniu tobie polecic zageszczacz do mleka bebilon. po nim nie bedzie tak ulewal :) a wszystkim mamom polecam ksiazke-jezyk niemowlat :) jak poznac co dziecku dolega, co znaczy jego placz :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 cze 2013, 09:03

a wszystkim mamom polecam ksiazke-jezyk niemowlat :) jak poznac co dziecku dolega, co znaczy jego placz :)
też mam tą książkę i bardzo polecam :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 cze 2013, 09:22

ten zagęszczacz przeciw ulewaniu do Bebilonu też używaliśmy. Dłuuugo.
o ten: Obrazek

Jadę dziś po truskawki na ryneczek.

donatka, tylko 5 dni różnicy między nami. 300g Mikuś jest większy? wooow, sporo. U nas na połówkowym Tom wychodził o jakieś 20g MNIEJSZY :D ale to praktycznie żadna różnica, więc spodziewam sie kolejnego klocuszka...

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 cze 2013, 16:30

witam dziewczynki

Ehh nasze maleństwo męczyło się do 2 w nocy jeszcze a potem padła ze zmęczenia już i ja też a tatuś czuwał do 4 rano a potem ja,i o 6 rano wstała mała nakarmiłam przebrałam i znowu cierpienie i płacz bo nadal kupki nie było,znowu cherbatka,mleczko specjalne i dospała tak do 8:30 znowu płacz jezu myslałam,że mi się serce z bólu rozerwie,bo ona juz tak płacze nie jak niemowle tylko tak poważnie z cierpienia i łzy tak jej juz płyną ehh,ale w końcu zrobiła 2 kupki i od razu ulga,potem spacerek do parku,a teraz zjadła i śpi :ico_sorki: modle się aby znowu sie to dzis nie powtórzyło :ico_noniewiem:

No i u nas ładnie dziś słoneczko i cieplutko,ale chyba bedzie padać bo chmury idą...
donatka26
Na pewno mały tak naciska bo ja dokładnie to samo miałam a na dodatek jeszcze po tej stronie rwały plecy :ico_noniewiem:

No i odebrałam wynik kortyzolu nadal nadnercza mi nie ruszyły czyli nadal sterydy biore,ale plus jeden nadal jestem zdrowaaa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 cze 2013, 17:18

misiu, strasznie sie cieszę ze wyniki dobre. :-) z drugiej strony nie ma mowy by było inaczej!! ;-)

My zaliczyliśmy małe zakupy w mieście. Teraz brzuch boli jak na @ i sie mi napina... Leżenie nie pomaga bo nie mogę sobie znaleźć pozycji i mi niewygodnie :-(

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

09 cze 2013, 09:10

witam
Monika A którymi szczepionkami szczepisz? tymi na NFZ czy te odpłatnie 5w1?
jeszcze nie wiem jakie szczepienia wybierzemy ... podejmiemy decyzje w srode jak bedziemy na tym pierwszym szczepieniu bo wiem ze te platne to wcale nie sa tanie :ico_noniewiem: a nas poprostu nie stac na takie :-/ zyjemy z jednej pensji meza wiec chyba raczej wybierzemy te na NFZ... teraz tym bardziej kasy malo bedzie bo zaczynamy odkladac na chrzciny Patryka wiec chyba wezmiemy to darmowe szczepienie.

u nas piekna pogoda caly weekend :-) dzis wybieramy sie z Patrykiem pierwszy raz do kosciola ciekawe czy bedzie grzeczny i bedzie spal czy bedzie plakac. potem popoludniu idziemy do rodzicow meza. wczoraj caly dzien na milo zlecial bylismy z Patrykiem na spcerze maly troche pospal troche sie prezyl mimo ze wczorak kupka za kupka leciala ale najprawdopodobniej brzuszek go z czegos bolal... moze ja zjadlam cos co mu nie spasowalo :ico_noniewiem: dzis jeszcze kupki nie bylo ale mam nadzieje ze bedzie bo tez cos sie rano prezyl.
Dzisiaj rano pierwszy raz poleciala Patrykowi lezka z oczka jak plakal ( w sumie to placz byl taki wymuszony tylko zeby go na rece wziasc)

ehhh jutro juz maz idzie po calym tyg. laby do pracy :cry: i zostajemy z Patrykiem znowu sami :cry: ale pocieszam sie ze maz ma jutro 1 zmiane wiec bedzie popoludniu caly dla nas :-P wiec do jego przyjscia z pracy jakos sobie zorganizujemy dzien zeby szybko zlecialo :-)

Milej niedzieli dziewczyny!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

09 cze 2013, 09:31

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 9 torcików za każdy miesiąc!!!
Od dziś ostatnie okienko!!!

Wg usg dziś też kończymy 37tc :-D Szkoda, ze nie wg OM, ale i tego dnia zaraz się doczekamy.
Wczoraj chcieliśmy iśc popołudniu na basen, M. mial iśc na piłkę z chłopakami, ale nici przez pogodę.
Może dziś basen wypali. :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

09 cze 2013, 09:41

TIBBY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 okienko :-D to juz ostatnia prosta :ico_szoking: jejjjj zlecialo :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość