Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 kwie 2008, 21:32

AgaSza, to widze ze jest nas wiecej :ico_haha_02: ja z bph bylam zadowolona choc inni na niego narzekali a odkad przeszlo na pko sa to od poczatku wszystko mnie tam dobija.ostatnio wyczailam ze jak raz moj szef sie spoznil z wyplata(podobno system nawalil w banku)i doszla na konto 11 a ja 10 mam sciagana pozyczke to mi 15 zl kary pobrali :ico_zly: za jeden dzien :ico_zly: w bph tego nie mialam :ico_zly:
wspolczuje wam z tym ropieniem ,ale z tego co wiem mojej szwagierce tez sie to robi a polozna jak przychodzi to nawet jej nie sprawdzi czy wszystko oki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

11 kwie 2008, 21:57

AgaSza pisze:Czy Tobą na poczatku też targały takie emocje? Pociesz, że potem jest naprawdę super!!!

Agatka twoje rozterki sa zrozumiale :-) ale to dopiero poczatki pare dni po porodzie :ico_olaboga: uzbroj sie w cierpliwosc i znajduj pozytywy masz 2 sliczne kochane coreczki ale potrzeba troszke czasu zeby sobie na nowo zycie zorganizowac :-) to tylko kilka miesiecy takiego uwiazania i uzaleznienia od dzieci potem jak zajma sie soba to zobaczysz jaka bedziesz szczesliwa :ico_haha_01: pamietam ze jak Dawid zaczal raczkowac a zaczal szybko bo mial 5,5 miesiaca to wszedzie lazil za Olkiem chowali sie pod stolem i do tej pory wszystko robia razem i czasem sobie mysle ze jest latwiej wiem to brzmi absurdalnie ale serio!!!jak byl tylko Olek to trzeba bylo sie z nim bawic siedziec a Dawid zna tylko zabawy ze starszym bratem :-) i zobaczysz jak milo jest slyszec chichot dwoch maluszkow ktore w kacie cos kombinuja :-D albo jak sie wszystkim dziela i za raczke chodza na dworze :-D wiadomo sa i klotnie ale to maly pikus :ico_oczko:
Na pewno jest ciezej bo trzeba dzielic czas miedzy 2 dzieci a Ewa jest jeszcze tez malutka i tez potrzebuje czulosci wiec staraj sie dbac o to zeby jej tego nie zabraklo :-) obowiazki domowe moga poczekac korzystaj z tego ze masz mezusia w domu a ty sie odprez i staraj sie nie brac wszystkiego na siebie :ico_oczko:
Pamietam jak Dawid sie urodzil i marzylam o tym zeby byl juz jak Olek i co?juz skonczyl 2 latka nie wiadomo kiedy :ico_szoking:
Takze badz dzielna i cierpilwa daje ci 2 tyg i na pewno lepiej sie poczujesz :-)


Zadnych wiesci :ico_placzek: czekam i czekam :ico_noniewiem: nie chce narazie dzwonic bo 2 razy dzwonilam i rozlaczali a mialam nadzieje ze Marek odbierze i cos powie ale dla mnie to znak ze duzo sie tam dzieje :ico_olaboga: no wiec czekam :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2008, 22:22

Magda Sz., proszę napisz mi smsa z Twoim numerem. Mój nr to 664 76 75 94. chcę coś się zapytac.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

11 kwie 2008, 22:56

[size=150]Jest!!!
Mam przyjemnosc oglosic ze o godz 20:45 przyszedl na swiat przez cesarskie ciecie maly Antos 3.830kg i 56 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mama szczesliwa czekajcie na recenjze taty :-D
Ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[/size]

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

11 kwie 2008, 23:15

O jaaa... Wymęczyli nam Asię i ostatecznie i tak cesarkę zrobili...


:ico_brawa_01: [size=150]No to ogromniaste gratulacje Asiu!!![/size] :ico_brawa_01:

AgaSza kochana trzymaj się. Ja nie wiem tak do końca co przeżywasz, ale jestem w stanie sobie wyobrazić że póki co jest ciężko. Jestem jednak przekonana że to sie poprawi i będzie super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 kwie 2008, 23:30

To i ja dołączę się z gratulacjami dla szczęśliwych Rodziców
[size=150]GRATULUJĘ ZDROWEGO I PIĘKNEGO SYNECZKA!!![/size]

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

12 kwie 2008, 04:22

ASIU , MARKU NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , DUŻO ZDRÓWKA I SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU ŻYCZĘ :-)

Ale Antoś duży chłopak :ico_szoking: , a Asia taka malutka

[ Dodano: 2008-04-12, 04:30 ]
AgaSza , rozumiem Twój stan i powiem szczerze ,że chodz ubolewałam nad tym ,że u mnie tak duża różnica wieku między dziećmi jest bo aż 7 lat to odkąd urodziła się Oliwia to powiem szczerze ,że nie wyobrarzam sobie mieć 2 małych dzieci , nam jak narazie Oliwia robi niespodzianki jak w dzień ladnie spi to w nocy daje popalić czasem na odwrót i tak co 2 dzień.Bedzie dobrze zobaczysz , dasz sobie radę początki zawsze są trudne.

No dobra idę dalej spać bo niewiem kiedy mała znów się obudzi , wleciałam tylko sprawdzic czy nasza AŚIUNIA już urodziła.

Kolorowych snów :-)

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

12 kwie 2008, 07:24

Dzień dobry.

Wiecie co? Mam dość. Boli jak cholera a nic się nie dzieje. Ile może boleć... Czuję sie już jak niepełnosprawna, strasznie ciężko coś zrobić, chodzić, wstać, leżeć - wszystko!!!

Co do banków to ja kiedyś miałam konto w BPH, ale zmieniłam na lepsze w BZ WBK - jestem z tej decyzji baaardzo zadowolona.

No ale nic to, trochę się pożaliłam, a teraz stawiam :ico_kawa: Inkę wszystkim na dobry początek dnia.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

12 kwie 2008, 09:03

asia ,marek GRATULACJE!!!!!!!!! faktycznie ja bidule wymeczyli a czemu zrobili cesarke??ale antos duzy chlopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mamamonia pisze:Mam dość. Boli jak cholera a nic się nie dzieje. Ile może boleć... Czuję sie już jak niepełnosprawna, strasznie ciężko coś zrobić, chodzić, wstać, leżeć - wszystko!!!
witaj w klubie ja sie czuje jakbym miala z 90 lat a tu dzis powinnam rodzic i lipa :ico_zly:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

12 kwie 2008, 09:10

[size=150]Kochana Asiko 82 GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUSZKA !!! [/size] Antoś wielki chłopaczek :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość