mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 sie 2008, 16:18

Majandra, ja bym olala te wysypke, bo pewnie ta nadwrazliwosc pokarmowa minie wraz z wiekiem.Ale oczywiscie rob jak ci serce mowi :-)

Eska, wielgasne zyczenia z okazji rocznicy slubu!!!

Dominika, Jasiu jest przefajny na zdjatkach!!! Ucaluj buzke ode mnie :-)

U nas dzis leje niemilosiernie id samego rana, tylko sie zalamac. Ja juz po szkole, czuje sie w niej coraz fajniej :-) I wlasnie sie dowiedzialam ze dostane zasilek studencki za to ze sie ucze :ico_brawa_01: Bardzo sie ciesze bo nasz budzet ostatnio lekko jest naszarpniety :ico_noniewiem:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 sie 2008, 16:37

ja tylko na sekunde z wiad dla Eve

jutro mam czas do 12,00 ok 12.30 przychodzą fachowcy, więc nie wiem co z tym spotkaniem :ico_noniewiem: Albo umawiamy się wcześniej czyli tak żebym do tej 12.30 dojechałła do domu albo przekładamy, Więc jak?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 sie 2008, 18:22

eSKa, moze przeluzmy, bo chyba spotkac sie o 10.00 to za wczesnie co???

majandra, a duzo nowosci mu wprowadzalas>>>?? ja mysle ze dawaj mu tak jak do tej pory ewentualnie obseruj a nuz samo zejdzie.

Dominisia hej, Jasiu cudo, taki duzy i chyba zeszczuplal, co? bo wczesniej taki pulchniejszy mi sie wydawal :ico_oczko:

mamo_zuzi no to nie bez powodu stwierdzilam ze Ty zdolniacha jestes, brawa wielkie dla Ciebie :ico_brawa_01: za szkole, radzenie sobie z dziewczynkami, i wogole ja tez zamierzam od wrzesnia isc do collegu na angola, czekam tylko na wiadomosc ze szkoly ze sa dla mnie i kumpeli miejsca
a o Agnieszce myslalam nie raz, w koncu ona chyba dosc blisko mnie tam mieszka
szkoda ze sie nie oddzywa moze bysmy sie mogly spotkac :ico_noniewiem:

eska wszystkiego naj z okazji rocznicy.. DUUUZO MILOSCI DO MEZULKA!!!!!!!

justyna najlepsze zyczonka urodzinowe, aby milosc kwitla!!!!!!!!!!!!!

bylam dzis na zakupkach, w sumie nic konkretnego a 80zl z portfela mi wyszlo :ico_szoking:
az normalnie odechcialo mi sie zakupow, bo co innego gdybym cos miala a tu same takie drobiazgi :ico_zly:
wlasnie wyszla odemnie kuzynka, pogadalysmy przy piwku :ico_wstydzioch: hihi
Szymon poszedl spac i spi nadal, teraz sie zastanawiam o ktorej wstanie i pojdzie spac na noc :ico_puknij:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 sie 2008, 19:46

Eve, trzymam kciuki za angielski, fajnie znow poczuc sie studentem :-) Jakos sie mentaalnie odmlodzilam ;-)

Majandra,na pewno wysypka zejdzie jak maly podrosnie, wiem bo Zuzia tez byla alergikiem na mleku sojowym a przy 2 urodzinach nikt juz o tym nawet nie pamietal bo wszystko zniklo nie wiadomo kiedy.

A ja sie scielam z J. W ogole ostatnio u nas temperatura spadla o kilka stopni. Nie bez powodu statystyki mowia ze srednia rozwodow wzrasta po wakacjach, bo nic tak nie obnaza ludzkich slabosci i wad jak te kilka tygodni razem od rana do nocy....

Nell juz 2 noce z rzedu zle spi, chyba tak reaguje na to ze mnie nie ma w ciagu dnia. Chce spac tylko kolo mnie, a ja nie nauczona tego jestem, bo zawsze spala w lozeczku i strasznie sie mecze, bo czuwam a nie spie. Boje sie ze ja przygniote w nocy. Mam nadzieje ze jej przejdzie....

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 sie 2008, 20:02

mama_zuzi1980, gratuluję szkółki! No fajniutko, trochę zmienić w życiu, a jak na lepsze to już wogóle! Ale Ty się tak nie ciesz, bo pewno i jakieś egzaminy Cię tam czekają :-D Ale Ty zdolna bestyjka jesteś to ze wszystkim dasz radę :-) A Nelunia bidulcia, w sumie to do tej pory była głównie z Tobą, prawda? To zdezorientowana jest pewno, gdzie ta mumalka znika :ico_noniewiem:

eve81 pisze:bylam dzis na zakupkach, w sumie nic konkretnego a 80zl z portfela mi wyszlo
!!! no właśnie, kasa ma tendencję do dziwnego znikania :ico_szoking: wiem coś o tym....

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 sie 2008, 20:36

a ja wlasnie zabukowalam prom na swieta dla mnie, mojego M, mojej siostry i Szymcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 sie 2008, 20:47

Eve, a gdzie sie wybieracie tym promem?

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 sie 2008, 20:48

Eve to może faktycznie przełóżmy to spotkanko, sorki :ico_sorki: wkurzają mnie ci robotnicy bo zamiast robić dzień po dniu to sobie wybierają :ico_zly: :ico_zly:

My przed chwilą wróciliśmy z zakupów, nawet nie wiem ile nam poszło bo męzu płacił a ja z Olkiem spacerowałam wzdłuż kas. W każdym bądź razie zakupki udane, Olek zaopatrzony w śliczne skórzane beżowe, buciki na wiązanie już takie jesienne :ico_brawa_01: dostał nową butle z 3 różnymi ustnikami ma do wyboru :-D
No i reszta to w sumie chemia czyli środki czystości itp. Czekam na męża bo planujemy sobie teraz drineczka strzelić :ico_brawa_01:
Olek padł w trakcie picia i teraz już smacznie spi :ico_brawa_01:

Dzięki dziewczynki za życzonka :ico_sorki: :ico_sorki:
Przepraszam że teraz nie odpisze każdej z osobna ale chyba A już jest więc zmykam.
Jutro mam wolne to rano coś skrobne :ico_oczko:

NICOLA_1985

27 sie 2008, 22:34

hej ja tylko wpadłam skrobnąć pare słówek na dobranoc.
wyniki wyszły całkiem ok, ogólnie diagnoza to infekcja wirusowa czyli nic nowego sie nie doczytałam w tym wypisie. nic o wybroczynach jakby ich nie było a były bo sama widziałam.. dziwni Ci lekarze..
w każdym badź razie wszystko jest juz w porządku, jeszcze tylko czeka mnie wizyta kontrolna u lekarki prowadzącej.

Eska wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_brawa_01:

Jutro jak znajde troche czasu to na pewno bede tu do was zagladać.
Buziolki na dobranoc od Karolci i ode mnie oczywiście też :-)
Miłej nocki życzę.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 sie 2008, 22:48

Hej kochane.

Dominisia ale Jasiu się zmienił :ico_szoking: wygląda jakby miał ze 2 latka :-D :-D Fajnie że już jesteś i nas więcej na tak długo nie zostawiaj i ty Mamo Zuzi też :ico_nienie: :-D

Majandra u nas wysypka tez dalej jest,już nie jest taka duża jak była tydzień temu ale jeszcze jest widoczna a miałam dawać zyrtec tylko do czasu aż wysypka nie zejdzie a ona nie schodzi a ja nie wiem czy tak długo mogę ten zyrtec podawać :ico_noniewiem: i ja tez nie wiem od czego Kacper ją ma,dziś na policzkach miał znów czerwone plamy i tak myślę że może od pietruszki bo dodałam natkę dziś do zupki :ico_noniewiem:

Mamo Zuzi no u mnie tak samo z tym okresem,miałam owulację jakieś 1.5 tyg. temu kiedy miałam dostać okres więc tez liczę że dostanę gdzieś w piątek a na PMS pomagają mi tylko słodycze,dobrze że chociaż one :-D :-D
Fajnie że dostaniesz ten zasiłek coś jakby stypendium :-D
No to grono studentek sie nam powiększa na wątku :-D

Eve no najgorsze jest wydać tyle kasy na pierdółki :ico_noniewiem:

A my z Kacperkiem byliśmy u rodziców Ł i było bardzo fajnie :-D Kacper z Kubą tak ze mną szaleli że uśmiałam się za wszystkie czasy,Kacper mnie ciągał po domu po wszystkich zakamarkach a Kuba wskakiwał mi na plecy i tak chcieli ze mną chodzić albo łapali mnie oboje za nogi i tez chcieli tak chodzić albo gadali sobie albo przeskakiwali pomiędzy moimi nogami,normalnie ubaw po pachy :-D Wypiłam sobie dwa piwka i już mi dziś lepiej :-D

Idę do łózia,pustego narazie :ico_placzek: ale jeszcze troszkę ponad tydzień i już nie będzie puste :-D A jutro będę mieć swój aparat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wreszcie :-D

Dobranoc dziewczynki,mam wrażenie że jeszcze coś miałam napisać ale jak mi się przypomni to napisze jutro :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość