Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 mar 2011, 12:09

emilia7895, ale jeśli chodzi o avent, to mamy znajomego co ma sklep agd-rtv to by nam po cenie producenta załatwił, ale muszę się zorientować ile kosztują te innych firm, może rzeczywiście nie warto, bo będzie duża różnica zobaczymy!
A butelki też chcesz aventa używać?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 mar 2011, 12:30

A butelki też chcesz aventa używać?
tak, z aventa juz kupilam, z Marcelem tez uzywalam z aventa i bylam zadowolona
(w sumie nie za wiele razy bo tylko czasem jak pil herbatke albo jak odciagalam mleko)

[ Dodano: 2011-03-26, 11:31 ]
to mamy znajomego co ma sklep agd-rtv to by nam po cenie producenta załatwił,
ooo, my tez mamy kogos takiego :ico_oczko: ale mysle, ze te ceny bylyby przyblizone do tych z allegro

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 mar 2011, 12:38

cześć dziewczyny

chyba za bardzo wczoraj przeżyłam szok,bo dzisiaj miałam niezły sen...śniło mi się,że jutro pojechałam rodzić :ico_szoking: urodziłam faktycznie córkę ale ogromną,ważyła 4480g :ico_szoking: i się kłóciłam,że to niemożliwe,że tyle waży bo na usg pokazywało że ma trochę ponad 2,5 kg :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u mnie rano tylko troszkę sniegu na podwórku było,do tej pory już stopniał :-D

mój pojechał dzisiaj kończyć drzewo ciąć,w poniedziałek po kasę jedzie to mam nadzieję po niedzieli śmignąć na zakupy i zrobić zakupki na allegro :ico_sorki:

Koroneczka ty z tym ryżem to masz tak jak ja :-D

Motylek22 dobrze,że z szyjką nic się nie dzieje,widać te skurcze to przepowiadające są :ico_sorki:

markotka miłego plotkowania :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 mar 2011, 13:56

chyba za bardzo wczoraj przeżyłam szok,bo dzisiaj miałam niezły sen...śniło mi się,że jutro pojechałam rodzić :ico_szoking: ...
Raczej tak, a sen niezły.

Dziewczyny kupując sterylizator do mikrofali zwróćcie uwagę an jego wymiar bo ja widziała taki wielki, że do mojej na 100% się nie zmieści. Też pewnie kupię razem z podgrzewaczem ale dopiero jak przejdę na butelki.
Ja teraz rozglądam się za laktatorem ale chcę z aventu bo mam takie butelki i pojemniki na pokarm.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 mar 2011, 14:31

HEjo u mnie tez jakos dzis zimno, ale na szczescie sniegu nie widac :-)

Ania rzeczywiscie wczoraj miałas mysli tylko o jednym, dlatego ten sen :-)

Ide dzis na kawe do tesciowej, hi mam daleko az pietro wyzej :-D

Dobra narazie tyle :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 mar 2011, 14:33

Murchinson, bardzo chwalą sobie laktatory z aventu- ja też taki kupię na pewno :-) :-)

aniawlkp86, to miałaś sen :-) a wiesz, że sny się odwrotnie tłumaczy? Może rzeczywiście urodzisz chłopca:P:P

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 mar 2011, 14:40

Murchinson, bardzo chwalą sobie laktatory z aventu- ja też taki kupię na pewno
ja taki mam i polecam!!!

[ Dodano: 2011-03-26, 13:42 ]
my czekamy na meza i zaraz wyruszamy na basen, jestesmy juz po obiadku
nie lubie w weekend jezdzic na basen bo pelno ludzi, chyba ze od rana ale niestety sie nie wyrobilismy, a Marcel nie daje spokoju

Koroneczka, pisalas, ze bylas w Jarocinie na tym nowym basenie, czy mi sie wydaje?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 mar 2011, 15:01

Koroneczka, pisalas, ze bylas w Jarocinie na tym nowym basenie, czy mi sie wydaje?
Nio była byłam- bardzo fajnie jest :-) Fajne zjeżdżalnie ( niestety nie mogłam sprawdzić osobiście), ale mój mąż z kuzynem nieźle poszaleli, jest rzeka i dużo miejsca żeby się zrelaksować :-) No i ceny przystępne :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

26 mar 2011, 15:04

Nio była byłam- bardzo fajnie jest :-) Fajne zjeżdżalnie ( niestety nie mogłam sprawdzić osobiście), ale mój mąż z kuzynem nieźle poszaleli, jest rzeka i dużo miejsca żeby się zrelaksować :-) No i ceny przystępne :-)
a byliscie w tygodniu czy w weekend? chodzi mi o to czy bylo duzo ludzi?
patrzylam na ich strone internetowa i barzo fajnie to wyglada

podobny otworzyli w Kórniku, fajny, tylko troche maly, jak tam bylismy to nie bylo awet gdzie poplywac tyle ludzi :ico_szoking: a o takich atrakcjach jak rwaca rzeka itd to nawet nie bylo mowy tak zatloczone :ico_olaboga:
mozliwe ze dlatego, bo jest narazie nowy

a dlaczego nie zjezdzalas?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 mar 2011, 15:17

emilia7895, ojj na tych zjeżdżalniach chłopacy wyciągali takie prędkości, że wolałam nie ryzykować :ico_haha_01: :ico_haha_01:
My byliśmy w tygodniu wieczorem i ludzi było mało :-) Było idealnie, można było popływać :-) :-)
W weekend pewnie więcej ludzi będzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość