robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

09 mar 2011, 14:17

sylwia z tego co wiem smecta jest na biegunki ale nie wiem czy dla msluszkow mozna...
a moja majka zauwazylam ze jak lezy wiecznie przekreca glowe tak krzywo na prawa strone...
my nie wiem kiedy dokladnie chrzcimy jeszcze nie planuje ale napewno do lata juz bedziemy mieli z glowy...
u nas dzis cieplo ale wiatr zimny i dosc mocny takze odpuszczam dzis spacer ..
teraz jak slonce przyswieci w domu to widac kazdy kurz i co rusz latam ze snierka matko boska idzie sie zajechac w domu a i tak nie jest tak jak powinno byc... :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

09 mar 2011, 14:39

witajcie :-D
u nas dzis cieplo ale wiatr zimny i dosc mocny takze odpuszczam dzis spacer ..
no u nas tak samo
słońce świeci ale zimno jest
ja byłam na spacerze bo po igora do przedszkola musiała iść
uszy mi zmarzły
a ten kurz to masz racje robak, wszedzie go pełno :ico_zly:
wkurzam sie na kurzchnie bo mam słoneczna bardzo i każdy pyłeczek widać :ico_zly: nie nadąrząm normalnie do tego fronty na wysoki połysk... maskara :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a mojemu szymkowi coś zielone smarki ida z noska
ale tylko z jednej dziurki
a z drugiej nie
dziwne

a pisałam wam kiedyś że samochód zmieniliśmy i dziś go w końcu zarejestowaliśmy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: troche to trwało :ico_noniewiem: wreszcie bede miała autko bo tak to d...pa była, krzysiu ma służbowy to luuz a ja bez auta to jak bez ręki :ico_noniewiem:
w ogóle to czekam za kurtką z allegro
już nie mogę sie doczekać..

i tyle u nas... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-09, 13:40 ]
aaaa i do kościółka bym sie chciała wybrać bo to dziś środa popielcowa :-)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

09 mar 2011, 15:20

aaaa i do kościółka bym sie chciała wybrać bo to dziś środa popielcowa :-)
a ja już byłam i z głowy
dzieciaki spią
a ja w ramach postanowień wielkopostnych postanowiłam ćwiczyć chociaz pół godz w czasie gdy dzieciaki spią
wiec wybaczcie ide cwiczyc
bo od samego narzekania brzuch mi nie zmaleje :ico_wstydzioch:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

10 mar 2011, 07:18

witam
dziewczyny moja majka wczoraj zrobila kupe SAMA :ico_sorki: :ico_sorki:
normalnie cieszylam sie jakbym w totka wygrala conajmniej :ico_oczko:

my od 5 na nogach moja mala krolewna stwierdzila ze uz jest wyspana, lezy teraz na macie i sie bawi a ja spijam kubel :ico_kawa:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 mar 2011, 10:09

cześć i czołem :-D
bo od samego narzekania brzuch mi nie zmaleje :ico_wstydzioch:
_________________
no małgosiu masz rację :ico_noniewiem:
dziewczyny moja majka wczoraj zrobila kupe SAMA :ico_sorki: :ico_sorki:
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz bedzie juz tylko lepiej zobaczysz :ico_brawa_01:

a mój szymek już chyba z 5 dzień jak kupy nie robił
zaczynam sie martwić..
pierdzi jak stary.. i nic wiecej :ico_noniewiem:
no i smarki mu leca
fridą mu wyciągam ale duzo tego jest i zielone :ico_noniewiem:

a mnie coś głowa dziś boli :ico_noniewiem:
słoneczko za oknem świeci :ico_brawa_01:
chyba sie do mamy przejade na kawcię :-)

[ Dodano: 2011-03-10, 10:14 ]
kupa zrobiona :ico_brawa_01: :ico_sorki:
..i to ile :ico_szoking:
wszystko obsrane :ico_szoking:
i do prania.. :ico_haha_01:
śliczna pomarańczowa kupeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
sorki za moje wywody na ten temat :ico_haha_01: ale naprawde sie ucieszyłam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

10 mar 2011, 11:35

aniaj84 daj spokoj rozumiem cie w 100 % :ico_brawa_01: :-D
u nas slonko siweci ale za chmurami, wiatr jest dosc duzy ale dzis juz na dwor idziemy:)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 mar 2011, 14:41

helol
dziewczyny gratuluje kup :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Z tym sprzataniem to macie racje, ja tez ciagle na scierce latam a i tak w domu ciagle nie jest tak jakbym chciala by bylo :ico_zly:

Sylwia widze, ze podzielasz moj los.
Metoda vojty jest bardziej nieprzyjemna dla dziecka ale daje szybsze efekty, wiec cwiczcie duzo w domu i na pewno wszystko bedzie dobrze.
My cwiczymy metoda Bobath, lzejsza dla dzieciaka ale na efekty dluzej trzeba czekac.
Coc mam za soba juz pierwszy sukces. Maja tez nie dzwigala glowki, ale po wycwiczeniu juz pieknie dzwiga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wczoraj rehabilitantka nas pohwalila, bo wypracowalismy to w 12 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i powiedziala, ze widac, ze duzo cwiczymy z mala w domku. No ja cwicze przy kazdym przewijaniu po 10 minut wiec 6 razy dziennie po 10 minut.

Co do dzwigania glowki to jakie macie na to zalecenia.
Bo u nas bylo pocdciaganie mlodej do siadu na 4 rozne sposoby i zabawy z nia na wysokosci pepka bo jak dziecko patrzy w dol spod oka to trenuje miesnie brzuszka i karku i dzieki temu zaczyna dzwigac glowe.

bylam zalamana ta rehabilitacja, ale wczoraj nasz rehabilitantka byla zadowolona i poqwiedziala, ze asymetria juz mniejsza, no i glowke zaczela dzwigac, tylko to cholerne napiecie miesniowe :ico_placzek: z nim to pewnie jeszcze kilka miesiecy bedziemy musieli pracowac :ico_olaboga:

Moj Mati wrocil od poniedzialku do przedszkola. Chodzi zadowolony. Panie tez z niego zadowolone, a my z Maja tez bo kazdego dnia chodzimy 12 przystankow piechotka po niego do przedszkola, wiec mamy fajne spacerki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-10, 13:47 ]
aaaaa we wtorek bylismy na szczepieniu mloda wazy prawie 7 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: niezly pulpecik w przeciwienstwie do braciszka :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-10, 13:49 ]
no i smarki mu leca
fridą mu wyciągam ale duzo tego jest i zielone

buuu nie fajnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 mar 2011, 21:46

Moj Mati wrocil od poniedzialku do przedszkola. Chodzi zadowolony.
Monia super, że Mateusz w przedszkolu
tam ma zajęcie a ty w domku z mają jak sama to też inaczej
ja sie ciesze że igo w przedszkolu, bo jak w domu jest to wydziwia mi :ico_noniewiem: piernik jeden :ico_noniewiem:
my z Maja tez bo kazdego dnia chodzimy 12 przystankow piechotka po niego do przedszkola, wiec mamy fajne spacerki :ico_brawa_01:
też po igora chodze pieszo, ale my mamy raptem może 15 min pieszo, bliziutko i z powrotem to okrężną drogą chodzimy, żeby było dłużej a igo sie buntuje i nie chce mi iść :ico_noniewiem:
Monia zobaczysz że rehabilitacje zaczną przynosić efekty :ico_sorki:

a nam dziś dzień aktywnie minął
od rana szybiutko obiad zrobiłam
potem był tatko u mnie na kawie
potem ja pojechałam do niego tzn do rodziców bo przyjechała moja siostra z rodzinką
jak wróciłam od rodziców to poszłam jeszcze z chłopakami do sąsiadki na pierdółki
a teraz sama w domku
k składa perzocika :ico_brawa_01:
dzieci śpią
szymek w ogóle padł dziś szybko, bo po kąpaniu już zasnął
jutro już piątek
muszę iść na małe zakupy jutro, jakieś spodnie młodemu do przedszkola kupić bo ma wszystkie juz wyjechane a szczególnie kolana :ico_noniewiem:
kurna te dni tak szybko uciekają :ico_noniewiem:
dopiero co ndz była a już pt prawie
w ndz teściowa ma imieniny więc szykuje sie impreska taka tam w gronie rodzinnym :-)

[ Dodano: 2011-03-10, 21:01 ]
ej czemu nie ma mojego szymka na 1 stronie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
może justyna zapomniała...

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 mar 2011, 14:22

hejka:))
no widzisz Monia nie ma sie co lamac bedzie dobrze:)
ania faktycznie dzien pelen wrazen mialas:)
u nas spokojnie:)w sumie to nic nowego sie nie dzieje....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

11 mar 2011, 17:40

hejka
u nas po staremu
Kasia spi a Krzys tańczy do piosenek

Monia bedzie dobrze, kilka miesięcy rehabilitacji to nie tak długo najwazniejsze że to wszystko można wycwiczyć i z czasem nie bedzie żadnej różnicy

robak super ze Majka sama kupke zrobiła, gratki dla niej

aniaj to faktycznie aktywny dzień mialas, ja lubie takie dni choc jestem poźniej strasznie zmeczona


dziewczyny a co sie dzieje z justyną??? już dawno sie nie pokazywała, macie jakies wiadomosci o niej
no i o AniR, ale to moze Monia ty cos wiesz jak tam u niej jak Mati??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość