ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 paź 2011, 16:41

moja nie chce wogole spac na boku, nie chce wogole lezec na zadnym boku, boje sie zeby glowka jej sie nie splaszczyla, teraz w gaszczu wloskow nie widac, calkiem plaska nie jest, ale juz splaszczona nieco + takie wzgorki..jak zacznie siadac to glowka sie jeszcze uformuje?

nina a twojemu moze faktycznie nie jest wygodnie :ico_noniewiem:

a te nocki macie super!!!moja od pierwszej pobudki po kapieli budzi sie do 3 godz, czyli w czase mojego spania wstaje 3-4 razy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 paź 2011, 16:56

A u nas Maja uwielbi zasypiac na boku i jest jej wszystko jedno na którym. W czasie snu przekręci sie na inny bok albo całkiem na płasko , ale usypia zazwyczaj na boku.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

12 paź 2011, 18:13

Hej laski!
U nas Oli tak samo zaczyna kumac ze placz na mnie dziala - to znaczy jak go trzymam na rekach to wszystko ok, a jak tylko odloze to od razu ryk.. Ale do niego gadam i 2-3 min poplacze i spokoj.. :ico_oczko: co do spania to nie da sie na boku ulozyc, nawet jak go karmie to lezy prawie na plecach i glowke ma tylko w bok do cycka, ale ma wszystko chyba okragle - przynajmniej nie widac zeby byl jakis dziwny ksztalt..

Nina moze cos go gdzies uciska jak tak trzymasz? albo moze sie odparzyl/obtarl gdzies i go boli? :ico_noniewiem: wspolczuje, mam nadzieje, ze sie malutki uspokoi :ico_sorki: co do tej metody co wczesniej mowilas to dzisiaj Oli sie obudzil o 2, potem o 5:30 - pojadl i zasnal - o 7 znow wstal i dalam smoka to jeszcze 2 godziny pospal :ico_brawa_01: wiec rzeczywiscie lobuz nie byl glodny tylko mu sie ciumkac chcialo :ico_oczko:

a w piatek przyjezdza do nas tesciowa z wujkiem i mama - to znaczy mama tesciowej :ico_olaboga: tyle ludu haha, dawno u nas nie bylo - bo miejsce na max 2 osoby jest - ale nie moglismy odmowic bo by sie poobrazali :ico_olaboga: wiec wujo bedzie spal na podlodze :ico_haha_01:
mam pytanie do wszystkich, ale chyba bardziej do dziewczyn z pierwszym bejbikiem - czy Wy tez macie takie schizo ze nie zostawilybyscie malych nikomu? moj M pytal czy w listopadzie pojdziemy na impreze bozonarodzeniowa w jego firmie - z jednej strony bardzo bym chciala bo juz tyle nigdzie nie bylam ale z drugiej - nie mam tu rodziny - kolezanka sie zaoferowala ze z nim zostanie ale chyba nie dam rady.. nie wyobrazam sobie zeby ktos inny mogl sie nim zajmowac - ani zebym mogla go zostawic nawet na pare glupich godzin.. :ico_sorki: czy to tylko ja jestem taka nienormalna?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

12 paź 2011, 18:46

Agus, ja liwke zostawiam tylko z mama i patrykiem
\innym nie ufam xD

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

12 paź 2011, 19:49

Agus cieszę się, ze metoda moja podziałała :ico_brawa_01: na mojego też działa :ico_haha_01: A co do Twojego pytania, to ja też mam to samo, nie umiem zostawić małego z nikim. Nawet jak mąż pójdzie z nim na spacer to nawet się przespać nie mogę i czekam aż wrócą, bo tęsknie za nim. Raz go z mamą zostawiłam na dwie godzinki to normalnie cieszyłam się jak dziecko, że wracam do domu :-)

Gosia A może masz rację z tym przekręcaniem. Ale Alanek zazwyczaj śpi na prawej stronie, więc dlaczego nie chce jeść na prawej stronie z prawej piersi :/. Dziś np musiałam go dwa razy zmusić do jedzenia, bo się kręcił kombinował, płakał, aż mu wepchałam na siłę i przytrzymałam i dopiero zjadł jak człowiek. Nie mam sumienia mu tak robić... jestem za miękka na niego i będę mu ulegać :ico_placzek:

[ Dodano: 13-10-2011, 11:07 ]
Hej wszystkim! Jeszcze tu nikogo nie było?!
Moje dziecko ostatnio przesypia prawie całe nocki. Wstaje o 5-6 jak tatuś wstaje, zje i dalej śpi :ico_szoking:. A moje cycki są nad ranem tak twarde, że ja już spać nie mogę i się budzę od godziny 3-4 co jakiś czas i sprawdzam czy na pewno mały śpi, bo spać ciężko, jak cycki bolą i cieknie z nich :-P :ico_olaboga:

[ Dodano: 13-10-2011, 11:11 ]
A mam pytanie: czy dużo macie ubranek dla swoich maluchów na okres 6-9 i 9-12miesięcy? Bo ja myślałam, że mam mało, ale dziś przeglądałam to mam tego strasznie dużo a ja głupia jeszcze dokupowałam :ico_puknij:. Mam nadzieję, że jak będzie starszy to nie będzie tak szybko rósł i uda mi się wszystko mu nałożyć, bo na okres 0-3 to połowy nie nałożyłam tak szybko wyrósł, a teraz mi nosi na rozmiary 3-6 i też zauważyłam, że szybko rośnie, więc nakładam tylko te ładniejsze, a jak już wszystkie brudne to te, które mi się mniej podobają :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 paź 2011, 11:33

Cześc Laski, nareszcie internet działa!
Zirafka super zdjęcia!
Agus zostawianie malca z kims to zmora chyba wszystkich mamuś, bez względu na to czy to pierworodne czy nie dzieciatko.
nina mój Filip też cos świruje, zawsze jadł leżąc na na rączkach (na lewej) teraz ja go kłade, bierze łyk i płacz jak by go ze skóry obdzierali. Nie wiedziałam co jest grane, az w końcu okazało się, że chce leżec przy karmieniu na boczku. Może dziecka tak maja w pewnym okresie i juz. Tez mam nadzieje, że się to zmieni na wcześniejsza wersje bo mi strasznie niewygodnie karmic go.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 paź 2011, 11:46

Beti możliwe, że Alanek coś świruje, bo chce inaczej jeść. Wczoraj go dwa razy zmusiłam, a dziś dwa razy zjadł normalnie, a potem znów trochę mu coś nie pasiło, to go nakarmiłam tak jak wolał. Mi było strasznie niewygodnie, ale czego się nie robi dla dziecka :-P. Zobaczymy jak będzie dalej w ciągu dnia

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 paź 2011, 12:08

nina, ja w ogóle ostatnio się martwiłam co jest z małym, ale netu nie było :) Filip potrafił po 5h zjeśc 30 ml i więcej nie chciał. Na rekach nie, na leżąco tez nie. Juz miałam się u lekarza zameldowac, bo jadł przez tydzien srednio po 5o ml. To chyba troche mało na 3-miesieczne dziecko, nie?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 paź 2011, 12:49

A mam pytanie: czy dużo macie ubranek dla swoich maluchów na okres 6-9 i 9-12miesięcy
nie mam dużo bo kupuje na bieżąco i wyszukuje rzeczy po Kubusiu, które pasuja na dziewczynkę... bo na razie jeszcze pasuja bo jest malutka ale za niedługo juz nie będzie jej pasowało to czy tamto:ico_oczko:
Juz miałam się u lekarza zameldowac, bo jadł przez tydzien srednio po 5o ml. To chyba troche mało na 3-miesieczne dziecko, nie?
u nas jest podobnie i np jak rano sobie zje to potem długo niechce i tylko cos tam pociumka ale niewiele.
No i tak byłam zapisać małą do chrztu i wstepnie bedzie 6 listopada, teraz jeszcze kwestia gdzie? czy w lokalu czy w domu? no i jakąs sukieneczkę musz ekupic.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 paź 2011, 12:57

Zirafka, to znaczy ze nie tylko mój tak ma z tym jedzeniem? No ale to dziwne, że najada się mniej wiecej 100ml a poźniej na cały dzien mu 150 wystarcza. Normalnie myslkałam ze zwariuje z tym dojadaniem po 30 ml i takim ciumkaniem własnie. Ale na niego nawet pozłościc sie nie da, po patrzy sie na mnie zaraz smieje, że az te łyse dziąsełka widac :)))))) Przekochany jest!

Kurde, ide dzisiaj na wybieranie rady przedszola. nie cierpie tego. Strata czasu! grrrrr....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość