Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 00:38

No ale wieje silno ... boje sie, stracha mam i jeszcze na poddaszu mieszkam!

[ Dodano: 2008-03-01, 23:38 ]
katelajdka O dziękuje, Wy jeż śpijcie, buziaki, dobranoc!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 00:41

Małgosiu :ico_sorki: no nie spisuj juz wszystko na straty . Optymizmu troszeczki :ico_haha_01: wiecej checi to sie uda, wierze w to :ico_oczko:

katelajdka, nie dzidzia pozniej zmarla, w maju, nie wiem moze przez to, staram sie o tym nie mysliec, bo bym zwariowalam,

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 mar 2008, 10:38

KATELAJDKA w ogóle mi tu nie pisz ze ty nie dotrzesz na spotkanie bo to niemozliwe jest ;). Tak czekam na to spotkanie nas wszystkich i ciebie nie moze zabraknąc .
Malgosi tez w sumie ale u niej to inna sprawa bo juz bedzie jej ciezko więc to zrozumiem ale Ty oj biada jak nie dojedziesz słuchaj to ci manto sprawię normalnie ;)
DZIEWCZYNY CO DO SPOTKANIA hm ja tak mysle,ze chyba warto jak juz tak widze powaznie o tym piszemy warto byłoby moze zeby te z nas ktore mają jakąs mozliwość załatwienia noclegu jak katelajdka pisze zeby to wytłuściły bo wtedy te ktore bedą miały dłuższą droge do pokonania to nie bedą zniechęcone ze tyle km. bedą musiały robic a tu zaraz droga powrotna.
Do tego moze napiszmy ktora z nas w jaki sposób przyjedzie tzn. autobus, pociąg samochod bo zebysmy wybrały miejsce takie gdzie mozna włąsnie dojechać a nie jeszcze
przesiadki co nie?
Ja tu zaraz podsumowanko małe zamieszcze z tych ktore juz napisały skad sa zeby miec lepsze rozeznanie z ktorej czesci nas najwiecej co?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 10:46

Cześć

karolas Czekam na podsumowanie! A czekając ide opanierowac kotlety na obiad :-D i postawić makaron do rosołku...czekam...

[ Dodano: 2008-03-02, 09:49 ]
Hekkate U nas nie wróciła! Ja też na śląsku mieszkam i faktycznie nie było źle a w sumie całkie fajna ta noc była, tylko od czasu do czasu silniej zawiewało..!

[ Dodano: 2008-03-02, 10:37 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 mar 2008, 11:47

HEKKATE u nas zima jeszcze nie wrociła ale mówią w radiu i w tv poznańskiej ze ma powrocic na kilka dni od poniedziałku na 3-4 dni br ja nie chę!!!!!!!
LISTA

KAROLAS -POZNAN
OLALA -POZNAN
HARE -POZNAN
KATELAJDKA -JAWORZNO-KATOWICE-OPOLE
ML -SLASK
MALGORZATA -SKOCZOW-KRAKOW-CZESTOCHOWA-LODZ
LULU -CZESTOCHOWA
QUNICK - OGRODZIENIEC-KATOWICE,CZESTOCHOWA
HEKKATE - KATOWICE,CZESTOCHOWA-KRAKOW
MAMA JULCI - OPOLE
MIRELL - BIALOGARD-KOLOBRZEG
KELLY -TCZEW-NAD MORZEM
MAGDZINKA - WARSZAWA
IWONA77 - LODZ
DOROTA.M. - GOSTYN-POZNAN
MYSZKA_F -ZABRZE-GLIWICE-OPOLE
AGA0406 -JASTRZEBIE ZDROJ-KRAKOW-GLIWICE

dziewczyny te ktorych nie ma na liście dopisujcie się bo nie wszystkie macie podana miejscowośc w profilu i stąd nie wpisałam bo nie znam ;)
chyba jednak przewaga jest z poludnia to moze jakies góry? Ktos zna cos poleca? piszcie ;)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2008, 23:10 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 12:09

chyba jednak przewaga jest z poludnia to moze jakies góry? Ktos zna cos poleca? piszcie ;)


No fajnie by było!!

No to moze Beskidy?

[ Dodano: 2008-03-02, 11:28 ]
Alo Kraków..chyba lepiej by było, co wy na to?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

02 mar 2008, 12:44

Witam po kilku dniach. Miałam 75 postów do przeczytania ale dałam rade. Urodzinki opisze wieczorkiem jak Domino pójdzie spać i oczywiście wkleję parę fotek.Na temat spotkania to jestem z Zabrza koło Katowic, więc pasują mi Beskidy, a co do Krakowa to jestem tak piękne miejsce. Jak będzie gdzieś bardziej w Polsce to raczej nie będę mogła pojechać. No i będę z mężulkiem bo nie mam prawo jazdy, a z dzieciaczkiem pociągiem to ciężko.

[ Dodano: 2008-03-02, 11:55 ]
Całkiem zapomniała kupiłam Dominice wózek spacerowy Baby Dreams walker taki:
http://www.allegro.pl/item317465239_wal ... w_24h.html
Ten czerwony kolor 02. później wkleje realistyczne zdjęcia. Kupiłam go w normalnym sklepie za 330zł

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 mar 2008, 13:33

MYSZKA_F gratuluje zakupu wozeczka, bedziesz zadowolona gwarantuje ci bo ja woze amelke od zeszłego kwietnia w tym wałsnie wozeczku dokładnie tym samym modelu tylko ze seledynowy koor mam. kupiłam go jak Amelka miała 3 miesiące i od tamtej pory zero zastrzezen jest super :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
LUTOWKI moj mąż mowi zebyśmy najliepij postarały sie znalezc takie miejsce zeby kazda z nas miała ok. 200km nie wiecej co wy na to?czy to jest realne? No i na jaki okres myslicie zeby jechac?
A co powiecie na ten długi weekend majowy? Moze na 2-3 dni sie spotkać gdzies razem? Piszcie

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 13:50

karolas, no właśnie na pre dni lepiej, bo nie bedziemy jechac tyle km, zeby wypić szybko kawke i szykować się spowrotem

ja w Polske za bardzo nie znam, to nie bede skladac propozycji co do miejsca spotkania

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

02 mar 2008, 14:37

czesc dziewczynki
bylam dzisaij w szpitalu ale jeszcze nic nie wiadomo, co bedzie z Patryczkiem. Na razie utrzymuja go w stanie takim zeby spal i nie drapal sie po ranach. beda mu dopiero opatrunek zmieniac, wiec jeszcze po poludniu zajze i moze sie czegos dowiem.

jakby patrys zdazyl wyjsc do kwietnia ze szpitala to w maju bysmy mogli przyjechac, ja bym z krakowa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości