Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

08 kwie 2008, 19:53

witajcie
Marteczko i ja mam tez problemy,tzn moj mezus wciaz bez pracy i chodzi od biura do biura,wydzwania po ogloszeniach,wysyla CV i nic :ico_placzek:
zalamany jest totalnie juz
zycze ci oby sie twoje problemy szybko rozwiazaly a ty sama zostan na to spotkanko ,bo takowe sa super wspomnieniem na przyszlosc jak i wielka radocha po tylu latach niewidzenia :ico_oczko:

ciesze sie,ze wozio i inne rzeczy spodobaly sie wam,w koncu wieksza czesc juz za mna a to wazne dla mnie bo sen z powiek mi spedzaly te rzeczy hehe
jeszcze lozeczko i materac i pare pierdulek i koniec wyprawki,pozniej tylko oczekiwanie na przyjscie Natanka :-D

mikusia1 pisze:a ja robilam test i wyszlo negatywnie
-no szkoda,ale wiesz co nic straconego,nie bierz lekow i co Bog da :ico_oczko:

no ciekawe co tam u naszej zapracowanej Madzi :ico_noniewiem:

uciekam poprasowac poprane kolejne rzeczy dla maluszka i obejrzec jakis film i sie zrelasowac
w koncu ciagne 10 dni non stop do wolnego :ico_zly: ,ktore przypadnie w weekend

[ Dodano: 2008-04-08, 23:00 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 kwie 2008, 00:03

Hej dziewczyny :-)
emalia30, gratuluje udanych zakupow szczegolnie wozka :ico_brawa_01: super trafilas i taniej cie to wszystko wynioslo niz quinni bo ja dzisiaj sie wypytalam kolezanki i okazalo sie ze cie niechcacy "oszukalam" z cena :ico_wstydzioch: bo tu sama spacerowka kosztuje 449e,gondola 229e a ceny fotelika juz nie pamietam zreszta widze ze ten wasz wozeczek jest podobny wiec nie dosc ze taniej to jeszcze bedzie ci sie swietnie prowadzil :ico_brawa_01:
Swietny jest ten reczniczek do owijania nie widzialam jeszcze takiego :ico_szoking: bardzo fajny pomysl :ico_brawa_01:
A i wiesz co zaczyna mi sie bardzo podobac imie Natanek :ico_haha_01:
Szkoda mi tylko ze twoj maz ma takie problemy ze znalezieniem pracy niesprawiedliwe to jest tyle czasu tu juz jestescie jezyk na pewno ma dobrze opanowany i guzik :ico_zly: a niektorzy przyjada w ciemno z kiepskim jezykiem i jakos im sie trafi :ico_noniewiem:
Mam nadzieje ze szybko cos znajdzie :ico_olaboga:
A to sa adresy Byrnes'a,moze ci sie przydadza bedziesz w kazdym razie miala porownanie w cenach :-) tzn to nie sa dokladne adresy sklepow tylko chyba nazwy
mikusia1 pisze:a ja robilam test i wyszlo negatywnie
niewiem co to jest teraz najlepsze bo przerwalam tabletki i mussze jakos znowu zaczac je brac masakra

mmmmhhhhh nic juz z tego nie rozumiem :ico_olaboga: masz chyba jakies zaburzenia hormonalne :ico_noniewiem: moze zmien tabletki?
martuchafrost, oj wspolczuje problemow :ico_zly: zycze wam zeby jak najszybciej wszystko sie rozwiazalo i mam tylko nadzieje ze zdrowi jestescie :ico_noniewiem: bo to najwazniejsze :ico_oczko: Odezwij sie co raz i daj znac ze jakos sobie radzicie z problemami :-)
a ja czekam w napieciu na wiesci od mijej psiapsolki Asi z kwietniowek bo na wczoraj miala termin i lekarz powiedzial za dzien lub 2 i urodzi czop juz jej odszedl wiec czeeekaaaam z niecierpliwoscia malego Antosia :ico_brawa_01: zaluje tylko ze mnie przy niej nie ma bo wlasnie Asia 2 lata temu rodzila ze mna Dawidka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 kwie 2008, 08:27

Obrazek

Magda Sz. pisze:emalia30, gratuluje udanych zakupow szczegolnie wozka
-dziekuje i tez sie ciesze jak nic

Magda Sz. pisze:A i wiesz co zaczyna mi sie bardzo podobac imie Natanek
-to malo spotykane imie w Polsce ,dlatego tez miedzy innymi wpadlo mi w ucho i choc z dystansem podeszlam do niego to teraz tez b. mi sie podoba :-)

Magda Sz. pisze:tyle czasu tu juz jestescie jezyk na pewno ma dobrze opanowany i guzik :ico_zly: a niektorzy przyjada w ciemno z kiepskim jezykiem i jakos im sie trafi :ico_noniewiem:
-no wlasnie i to najbardziej mojego meza doluje jego ang jest bym powiedziala bardzo dobry i nawet jesli chodzi o mowienie gramatycznie(samouk przez wiele lat),kurcze sama juz nie wiem co to bedzie,na poczatku sie nie zalamywalam tak,ale to juz 6-ty tydz tak bez pracy,fakt ze przez 4 prawie trzymali jego prawko i nic nie mogl zrobic a teraz dalej nic ehhh
poszlabym po ten dodatek na dom,ale nie wiem jak sie to nazywa itd, po za tym na maternity benefit ktore musze wypelnic sa pytania odnosnie tego czy biore jakies pieniadze od Sociala i nie wiem co robic,bo jesli ma mi to moje macierzynskie zanizyc to tez kiepsko :ico_placzek:
normalnie nie wiem co bedzie,tracimy nadzieje :ico_placzek:

Magda Sz. pisze:zaluje tylko ze mnie przy niej nie ma bo wlasnie Asia 2 lata temu rodzila ze mna Dawidka :ico_placzek:
-no tak,rozumiem cie,ale mozesz zawsze zadzwonic i byc z nia przez ten czas piszac smski a jak bedziesz w Polsce to ja odwiedzisz i nacieszycie sie swoja obecnoscia

ok uciekam do pracy
milego dnia
do pozniej

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 kwie 2008, 14:29

emalia30 pisze:poszlabym po ten dodatek na dom,ale nie wiem jak sie to nazywa itd, po za tym na maternity benefit ktore musze wypelnic sa pytania odnosnie tego czy biore jakies pieniadze od Sociala i nie wiem co robic,bo jesli ma mi to moje macierzynskie zanizyc to tez kiepsko

Masz tu Emalia nr do polskiej prawniczki ona pomagala mojemu koledze zalatewiac zasilki
P.Joanna 085 120 8367
ona jest chyba z Carlow ale podpowie wam gdzie i po jakie formularze sie zglosic i jakie pieniazki mozesz jednoczesnie dostawac bo samemu to naprawde nie wiadomo gdzie uderzayc :ico_noniewiem: a nalezy wam sie nie malo pieniedzy bo ty jestes osoba ktora jest jedynym zywicielem rodziny :ico_noniewiem: zadzwon nie zaszkodzi chyba ze znajdziesz jakies prawnika w Dublinie :-)

[ Dodano: 2008-04-09, 14:30 ]
Mikusia zdawaj nam tu szybciutko relacje ze spotkanka :ico_haha_01:

Moja Asia jest juz w szpitalu na patologii brzuch ja boli ale rozwarcia nie ma i czeka...

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

09 kwie 2008, 17:30

witajcie

emalia30, tak mi przykro ze maz niemoze znalesc pracy :ico_placzek: :ico_placzek:
napewno jest wam ciezko i co za niesprawiedliwosc ludzie ci ktorzy nieznaja jezyka szybko maja prace atu czlowiek zna dobrze jezyk i przebywa juz za granica i mieszka prcay znalezc nie moze
jakas paranoja normalnie ten nasz kolega tak samo cos jest nietak normalnie :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a tymbardzije ze wam pieniazki sa potrzebne :ico_placzek: :ico_placzek:
wspolczuje ci kochana ale trzeba byc dobrej mysli napewno wszystko sie ulozy zobaczysz :-D :-D :-D
bede trzymac bardzo mocno kciuki :-D

emalia30 pisze:no szkoda,ale wiesz co nic straconego,nie bierz lekow i co Bog da

hehe dobry pomysl :ico_oczko:
ciekawe co by powiedzila maz jakbym to przeczytal hihi :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Magda Sz. pisze:masz chyba jakies zaburzenia hormonalne moze zmien tabletki?

acha juz sama niewiem tabletek niezmiennie bo te byly dobre dobrze sie ponich czulam
jak wroce do pl to pojde do lekarza i zrobie wszelakie badania i sie dowiem teraz bede brac dalej te piksy jak trzeba bedzie ok :-D :-D

Magda Sz. pisze:Mikusia zdawaj nam tu szybciutko relacje ze spotkanka

ana spotkaniu rewelacja hihi
duzo dzieci bylo i pare polek z dzieciaczkami
poplotowalysmy troche i dziecis ie pobawily potem byla kawka i ciastka a dla dzieci tez soczki i ciasteczka:)
Wiki tylko smutna ze na ciastka sie niezalapala hehe
ale byla zadowolona i nawet tanczyli i grali na instumentach i bylo fajojo
idziemy tez wpiatek chyba ze nas wyrzuca heh bo ponoc tylko raz w tygodniu mozna ale zobaczymy :-D :-D :-D
i kosztowalo to 3e za 1,5 godzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my tez chcielismy zwrot za mieszkanie ale przyslali nam ze chca jakies P45 z Kilkenny jak moj maz byl strozem w BB i niewiadomo czy go dostanie masakra normalnie :ico_placzek:
i moj brat idzie tam wpiatek i sie zapyta ze by mnam wyslali ze potrzebujemy no zobaczymy fajnie by bylo jakby sie udalo kasa by sie przydala :ico_oczko: :ico_oczko:
tymbardziej przed powrotem do PL

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 kwie 2008, 19:12

witajcie


ja ost jakas taka senna jestem,a w pracy staram sie nie przemeczac a mimo to po niej czuje juz sie tak jabym caly dzien w kamieniolomach robila
po za tym noce sa kiepskie,zle mi sie spi,tak jakos w kroczu ciagnie i ogolnie nie moge sobie od ponad tyg znalezc tak miejsca by miec wygodnie ehhh

Madziu dziekuje ci skarbie za numer telefonu,jestes kochana :ico_buziaczki_big:
jutro chybaq zadzwonie i sie podpytam,bo ciezko mi ,nam i to bardzo-za dom placimy 1300 euro a ja przynioste tygodniowo ok 380 euro a gdzie rachunki,zycie no i terazniejsze wydatki na maluszka :ico_placzek:
jutro moj M ma rozmowe w sprawie pracy,oby cos w koncu ruszylo bo kiepsko jest i to bardzo :ico_noniewiem:
jakis pech nad nami ciazy kurcze :ico_zly:
modle sie co noc i za kazdym razem jak jestem w kosciele,ale jakos nic ,dalej klody pod nogami a wiatr w oczy piachem pruszy

Mikusia to super ,ze tak fajnie bylo,idz zobacz najwyzej powiedza,ze nie mozesz,bo juz w tym tyg bylas-ale kto nie probuje ten nie ma :ico_oczko:
co do ciazy to powiedz mi,bo z tego co piszesz to bardzo bys pragnela drugiego dziecka,ale wyczuwam,ze twoj M. nie jest za??
nie bierz lekow,bedzie lepiej zajsc nawet jesli to mialoby nastapic w przyszlosci a do tej pory kochajcie sie i tylko uwazajcie by nie skonczyl w tobie a jesli wyjdzie malenstwo mimo to tzn bedzie,ze tak Bog chcial :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-09, 22:11 ]
hej
dzwonilam Madziu do tej prawniczki i ona jest teraz w Polsce,ale powiedziala,ze jak wroci po niedzieli to moge do niej zadzwonic i sie umowic,bo ona nie udziela konsultacji przez telefon i ze musi klienta widziec-pewnie chce kasiorke,ciekawi mnie ile za to moze krzyknac
a tak w ogole to sie zastanawiam,co bedzie jak moj M pojdzie za tydz do pracy,przeciez nikt wstecz nam nie odda pieniazkow a za nim sie podniesiemy z dlugow to potrwa hmm...
ale to chore i mnie doslownie doluje

[ Dodano: 2008-04-09, 22:52 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-09, 22:52 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 kwie 2008, 00:25

emalia30 pisze:jutro moj M ma rozmowe w sprawie pracy,oby cos w koncu ruszylo bo kiepsko jest i to bardzo
jakis pech nad nami ciazy kurcze

oby mu sie udalo trzymam kciuki a z pechem tak czasem jest dopadnie i trzyma ale trzeba to przeczekac :-)
Sluchaj a jesli z tej rozmowy nic by nie wyszlo tfu-tfu bo wierze ze wyjdzie to niech twoj maz biegnie szybko do sociala i zalatwia zasilek dla bezrobotnych juz dawno powinien to zrobic ale jakos nie przyszlo mi do glowy zeby ci podpowiedziec :ico_puknij:
emalia30 pisze:nie udziela konsultacji przez telefon i ze musi klienta widziec-pewnie chce kasiorke,ciekawi mnie ile za to moze krzyknac

no tez jestem ciekawa ale wiesz co normalnie zdzierstwo :ico_zly:
Kurcze naprawde wyslij twojego meza do sociala tak czy inaczej jak zna jesyk to moze sie dogada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 kwie 2008, 10:27

Obrazek


ja dzis mam wizyte u lekarza mojego GP i po nim jade do pracy
dzis jest moj 9-ty dzien pracy bez wolnego ehh jeszcze jutro i weekend wolny

Magda Sz. pisze:wyslij twojego meza do sociala tak czy inaczej jak zna jesyk to moze sie dogada :ico_noniewiem:
-ja tez sie dogadam bez problemu,ale najgorsze jak nie wiesz po co masz isc itd
po za tym moj M nie moze isc na zasilek-dlugo by odpowiadac dlaczego-mamy swoje powody i jedyne to co moge zrobic to ja sie po niego udac i zobaczymy co to bedzie ,bo znowu wypelniajac papiery na Maternity jest rubryka z zapytaniem czy nie biore zadnego innego jakiegos zasilku od Sociala i nie wiem jesli pojde i dostane,czy to nie zmniejszy mi mojego macierzynskiego,bo w koncu moj M zacznie gdzies prace,nie tracimy nadzieji a moj macierzynski bedzie dalej zanizony nie wiem ehhh -dlatego potrzebowalabym rade
a co bedzie jesli znajdzie teraz a 6 tyg jestesmy bez srodkow z jego strony tylko z mojej a to nie wystarczy,przeciez nikt nam nie odda wstecz -kurde straszne to jest jak czlowiek nie wie a tyle lat siedzi tutaj,a to dlatego,ze nigdy nie mial potrzeby wiedziec takich spraw bo pracowal caly ten czas a teraz nagle klody i nie wiadomo co robic

slonecznego dnia,pelnego milych wspomnien zycze

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 kwie 2008, 23:25

emalia30 pisze:kurde straszne to jest jak czlowiek nie wie a tyle lat siedzi tutaj,a to dlatego,ze nigdy nie mial potrzeby wiedziec takich spraw bo pracowal caly ten czas a teraz nagle klody i nie wiadomo co robic

no to fakt :ico_noniewiem: oby jak najszybciej wam sie udalo wyjsc z dolka :ico_sorki:
Emalia no i jak maz po rozmowie?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 kwie 2008, 00:48

hej hej
dobre wiesci,tzn nie chce zapeszac,ale chca go w tej firmie a i jakas inna sie odezwala i tez idzie jutro na rozmowe,co prawda w tej pierwszej mial zaczac od jutra,ale nie wiedzial,ze ktos jeszcze zadzowni,a z tego co mi mowil to ta druga firma jest lepsza i bardzo by chcial wlasnie tam pojsc,zadzwonil do tej pierwszej i powiedzial,ze ewentualnie moze zaczac od poniedzialku,ponoc nie zadowoleni byli i oby sie nie stalo tak,ze w tej drugiej go nie przyjma a w pierwszej tez podziekuja :ico_sorki:

uciekam spac-dzieki za wszelkie wasze kiukasy
jutro praca i to 10 dzien w niej ale weekend bedzie moj
wiec spokojnej nocki
buziaki

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość