Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 sie 2008, 23:05

Jestem padnieta...

Kilka dni temu wyszla Jasiowi taka mala krostka na pleckach,myslalam ze go komar ugryzl.No ale z dnia na dzien wygladalo to coraz gorzej. Dzisiaj to plakal nawet jak mu to dotknelam przy braniu na raczki, wiec wieczorkiem pojechalismy do lekarza. Okazalo sie ze to jakis wrzod. W sumie nie wiadomo dlaczego sie mu to zrobilo (moze przez to ze mial oslabiony organizm po chorobie?). No i musieli mu to wyciac.Najpier podali mu jakis dziwny lek doodbytniczo,po ktorym zrobil sie strasznie smieszny, tak jakby byl pijany. Pozniej dali znieczulenie miejscowe,nacieli skalpelem ok.5 mmi wyczyscili. Czekalam wtedy na korytarzu bo biedny tak plakal jak jeszcze nigdy w zyciu,nie moglam patrzec :ico_placzek: Krzysiek byl z nim caly czas... (Nie boje sie widoku krwi i kazdej innej osobie moglabym towarzyszyc,alepo prostu nie moglam patrzec jak go boli :ico_placzek: ) Potem musielismy jeszcze posiedziec z godzinke, pierwsze pol godziny spoko, apotem jak sie zaczal wrzask,masakra po prostu, znieczulenie zaczelo puszczac a swoja droga byl senny... Biedaczek moj... Wrocilismy przed chwilka do domku,mam go budzic co 3 godzinki i sprawdzac czy wszystko jest ok.

A jutro jeszcze szczepienie a potem kontrola ranki... Chyba przeloze to pierwsze...

Sorki ze nic do was... Jutro doczytam

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 sie 2008, 23:08

Nikola pewnie nie napisali o tych wybroczynach bo one się pojawiły w wyniku tej infekcji,są one objawem że doszło do zakażenia jakimś wirusem,tak jak po trzydniówce wychodzi wysypka a u was wyszły te wybroczyny.Dobrze że już wyniki wyszły ok.Ja to jestem jakaś maniaczka chyba,musiałam wyciągnąć notatki i sprawdzić jaki wirus powoduje wybroczyny :ico_puknij: ale już chcę wrócić do swojej szkoły,mówię wam tak tęsknie za laboratorium.

[ Dodano: 2008-08-27, 23:11 ]
Jej Dominisia biedny Jasiu :ico_placzek: :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 sie 2008, 00:20

Masakra co z Jasienkiem..... Biedactwo nasze. Co za cholerstwo mu sie przyplatalo? Dobrze ze juz po najgorszym. Pisz jutro co sie dzieje bo teraz to juz bank bede o Was myslec.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

28 sie 2008, 07:26

bidedny Jasiu :ico_placzek: a to nie kazali podawac mu jakis srodkow przeciwbolowych??

mama_zuzi1980, jedziemy na swieta samochodem do PL wiec wykupilam prom z Dover-Dunkierqi :-)

Szymon jak wczoraj zansal o 18.00 to wstal dopiero rano 5.50 :ico_szoking:
a mialam was juz wczesniej zapytac
bo on niekiedy jak śpi to tak jakby plakal przez sen :ico_noniewiem:
wyglada to jakby tak łkał, czy waszym dzieciaczkom zdarzalo sie tak????

NICOLA_1985

28 sie 2008, 08:58

Kicia10 wiesz... ja sie nie znam za dobrze na medycynie bo może i miałam taki przedmiot w zajeciach ale to nic szczegółowego nie było. poza tym o wysypce plamistej napisali ale wybroczyny już pomineli, nie wiem być może dlatego, że to była tylko taka śladowa ilość??

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 sie 2008, 10:45

Dominisia i jak Jasiu??Troszkę dziwne że po tym znieczuleni puścili go do domku :ico_noniewiem: tak szybko.

Eve widzę na zdjęciu w podpisie że Szymuś ma już rowerek :-D

A u nas nocka całkiem fajna,w sumie to była jedna pobudka :ico_brawa_01: no i o 6 rano pobudka na mleczko a potem jeszcze spaliśmy do 8.20 :ico_brawa_01: tzn. Kacperek tak spał,ja trochę wcześniej wstałam bo byłam już wyspana :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2008, 11:36

O jeju Dominisiu ale mieliście przeżycia :ico_olaboga: biedny Jaś , na samą myśl o jakimś nacinaniu aż mnie trzepie, wiesz dobrze że masz takiego męża bo u mnie to raczej on wyszedłby z sali :ico_oczko: A z Jasia naprawdę kawał chłopa (w końcu góralska krew :ico_oczko: ) śliczny chłopczyk , czekamy jeszcze na jakies foty.
Mamo Zuzi ty też wrzuć jakieś aktualne zdjęcia narzeczonej Jasia :-)

eve81 pisze:Szymon jak wczoraj zansal o 18.00 to wstal dopiero rano 5.50
oj to musiał być okropnie zmęczony skoro przespał tyle czasu , prawie 12 godzin :ico_szoking:

Kicia10 pisze:jakieś 1.5 tyg. temu kiedy miałam dostać okres więc tez liczę że dostanę gdzieś w piątek a na PMS pomagają mi tylko słodycze,dobrze że chociaż one
mi tez się spóźnia dopiero 3 dni ale tak bardzo zależy mi żeby już był bo chyba od 1 września biore urlop i chcemy gdzies jechać a nie bardzo mi się uśmiecha wypoczynek z okresiorem :ico_placzek: ciąża raczej odpada
a słodycze mi też poprawiają humor :-D

Kicia10, widzę ze miałaś super nocke :ico_brawa_01:

Kicia10 pisze:Kacper mnie ciągał po domu po wszystkich zakamarkach a Kuba wskakiwał mi na plecy i tak chcieli ze mną chodzić albo łapali mnie oboje za nogi i tez chcieli tak chodzić albo gadali sobie albo przeskakiwali pomiędzy moimi nogami,normalnie ubaw po pachy
kombinatorzy :-D :-D jak to przeczytałam to od razu wyobraziłam sobie jakby to było mieć takich dwóch urwisów na codzień :ico_szoking: :-D W domu to chyba nie było by czasu na sprzątanie, gotowanie itp :ico_haha_01: Ale fajnie że Kacper ma takiego kuzyna -rówieśnika.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 sie 2008, 14:13

Hej dziewczyny!

U nas fatalna noc. Ok. 2 Jasiu dostal goraczki 39,3 iznowu jechalismy do lekarza :ico_placzek: Nie bylo juz tego lekarza co ostatnio tylko inny,obejrzal rankei stwierdzil zetrzeba ja czyscic jeszcze raz :ico_placzek: Dwa razy podali mu ten dziwny lek do odbytu, bo po pierwszym razie nic nie byli w stanie zrobic bo za bardzo sie ruszal.Zrobili naciecie na 8 mm. Jak on plakal, az ja sie poryczalambo juz nie moglam sluchac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Wrocilismy do domku o 6.30 i teraz Jasiu spi, budzi sie na kilka chwil, placze, cos zje i znowu zasypia... Goraczka 38,4. Dalam mu Nurofen w syropie bo nie mam juz czopkow. Zmeczona jestem taka ze szok...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 sie 2008, 14:40

Dominisia :ico_pocieszyciel: :ico_olaboga:
strasznie Wam wspolczuje, biedny Jasiu :ico_placzek:
Czemu nie kazali wam zostac w szpitalu, nie rozumiem tego, chociez dobe na obserwacji... zreszta po co sie pytam, tu by zrobili dokladnie tak samo, debile :ico_zly: Czy oni nie wiedza jak bardzo sie martwia rodzice pozbawieni po zabiegu profesjonalnej pomocy???

Mam nadzieje ze juz bedzie coraz lepiej, sciskam Cie mocno!!!!


Wrocilam ze szkoly, odebralam zuzie i zaraz jade z nia na basen, zaczyna dzis kurs plywania , oj bedzie sie dzialo ;-) Nell zostaje z moja mama.
Jutro piatek, cale szczescie bo moj organizm nie przestawil sie jeszcze na pelne obroty po powrocie do szkoly i potrzebuje snu :ico_spanko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

28 sie 2008, 15:42

Kicia10 pisze:Eve widzę na zdjęciu w podpisie że Szymuś ma już rowerek :-D


to jeszcze nie jego rowerek, bylismy u kuzynki i jezdzil na rowerku swojego kuzyna :-D

eSKa pisze:Kicia10 napisał/a:
jakieś 1.5 tyg. temu kiedy miałam dostać okres więc tez liczę że dostanę gdzieś w piątek a na PMS pomagają mi tylko słodycze,dobrze że chociaż one
mi tez się spóźnia dopiero 3 dni


widze ze nie tylko ja czekam na okres :-D u mnie sie spoznia 1 dzien :ico_oczko:

Dominisia, rany!!!!!!!!!!!!!!! to co za pierwszym razem źle wyczyscili czy co??? jeju czy oni nie widza ze to dziecko i jak cierpi :ico_zly:
duzo zdrowka dla Jasienka :ico_sorki:

mama_zuzi1980, dobrze jest miec mamcie przy sobie, co?? ja bede cieszyla sie tymi chwilami od 5 wrzesnia, niestety tylko przez 5 dni buuuuuuuuuuuuuuu :ico_placzek:

ale dzis upal
bylam w K-cach odebrac wyniki morfologii i jutro ide z nimi do lekarza
posiedzialam z Szymciem troche w ogrodzie na kocu, nalalam mu wody to malego baseniku a ten mi wlazl tam w zwyklym pampersie :ico_szoking: ehhh te moje dziecko
teraz śpi zmeczony, mam nadzieje ze wstanie przed nocą :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość