Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 09:45

Dzień dobry, robaczki moje...
Zapraszam na :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Moje Szczęście dopiero teraz odsypia wszystko... A ja dospać nie mogę i przed dziećmi jeszcze w staję... Za chwilę zastrzyki, inne paskudy do łykania i jakieś śniadanie... W postaci banana pewnie... Dobrze, że są owoce, bo bym padła z niedojedzenia... Bleeeeeee...
Jak tam nocka...? Dospane...? Tosia pewnie się na drugi bok dopiero przewraca...
Ciekawe, co tam zarządzili u Osity... Trzymam mocno kciukasy za nią i Juniorka...
Miłego i spokojnego dnia...

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 gru 2008, 09:59

No i ja się w końcu melduje :ico_sorki:

Przez te przemeblowanie coś się pochrzaniło z kompem i przez cały dzień nie miałam internetu. Dopiero jak mąż wrócił to zrobił ale ja już nie miałam siły siąść do kompa.

Karolina2411, jak miło cię tu widzieć z samego rana. Ja oczywiście pisze się na :ico_kawa: Nocka przespana, mały śpi w nowym łóżeczku i dziś wstał dopiero przed 5. :ico_sorki:

tosia nie obudziłaś bo ja już z przyzwyczajenia wyciszam telefon na noc.

No tak Madzia już mnie przestraszyła że drugi poród boli bardziej :ico_olaboga: ale cieszę sie że Laura zdrowa i już dziewczyny są w domu.

No a osita pewnie będzie miała cesarkę i już dziś Junior będzie przy cycu. No zostanie nas tylko garstka z leniwymi chłopakami w brzuszku :ico_oczko:

Moja babcia dziś przyjeżdża. Chciałabym urodzić jak ona będzie ale tak jak u caro nic się nie zapowiada. Pobolewa, trochę się napina i nic więcej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 10:05

Evik, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tymka... Zanim maluszek się w domku pojawi, już całkiem do nowego mebelka się dostosuje...
A jak tam szanowne zdrówko małego...? Co z tymi jego dodatkowymi wysypkami...? Mam nadzieję, że wszystko odeszło od Was bezpowrotnie...
A jak długo babcia będzie? Może jednak maleństwo się zlituje i zechce prababcię uraczyć swoim widokiem...? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 10:15

hej hej - to i ja z rana na kawkę wdepnęłam :-) Karolina2411, dla mnie taka z mlekiem i bez cukru...

wstałam średnio wyspana, horror mi się śnił, że nas mój syn oszukał i nakłamał i go zbiłam :ico_olaboga: i on poszedł płakac do swojego pokoju, a ja zostałam w salonie i płakałam :ico_olaboga: heh.. przez 8 lat życia go nie uderzyłam (może dwa razy dostał lekkiego klapsa) a tu nagle takie lenie :ico_olaboga:

Evik.kp pisze:Moja babcia dziś przyjeżdża.
ale masz fajnie Evik :ico_sorki: ja to pomarzyć mogę o takich przyjazdach.. mama moja 19go stycznia dopiero do nas przylatuje na 10 dni :ico_sorki:

jakie macie plany na dziś?? ja muszę jakos dzionek przetrwać... i postarać się nie osiwieć od myślenia do jutra rana...

miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 gru 2008, 10:24

Karolina2411, no powiem ci że to łóżeczko turystyczne bardzo mu podpasowało. Najpierw mu je rozłożyłam i postawiłam w dużym pokoju aby się z nim oswoił. Wchodził do niego i wychodził i bardzo mu isę podobało. teraz śpi, nie rzuca się a rano sam wychodzi i przychodzi do nas do łóżka :ico_brawa_01: nie trzeba wstawać i go przenosić :ico_sorki:

Cod o wysypek to mu przeszło. Została mu tylko bardzo sucha skóra, głównie na nóżkach i rączkach. Ale i u nas jest to samo. Łuszczę się strasznie i podejrzewam że to swędzenie co miałam to od tej suchej skóry. No niestety minusem jest to że brzuch mi zaczął pękać :ico_placzek: i to coraz bardziej. Wczoraj już było 124cm a przy Tymku chyba tyle nie miałam. :ico_olaboga: Ale najważniejsze że już go nic nie swędzi.

ananke, wszystko będzie dobrze, na pewno. Dziś się zrelaksuj, może jakaś kąpiel albo dobry film. Relaks dziś to podstawa.

Ja to bym wybrała się na miasto aby przewietrzyć małego bo później to już nie wyjdę.
Tak naprawdę nie chciałam aby babcia przyjeżdżała bo martwiłam się że będzie jej cieżko ale ona prawie się na mnie obraziła więc przyjeżdżą. Chociaż pojem porządne obiadki bo ostatnio wogóle nie gotuję :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 10:28

Ananke, proszę... :ico_kawa: Jeszcze paruje...
Nie denerwuj się przed jutrem, bo to niczemu nie służy... Ani Tobie, ani Pestce( ja tam mówię, że to Pestek :ico_oczko: ), ani rodzince...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 10:28

Evik.kp, heh.. babcina obiadki.. obśliniłam się jak dzik :-D

Evik.kp pisze:ananke, wszystko będzie dobrze, na pewno. Dziś się zrelaksuj, może jakaś kąpiel albo dobry film. Relaks dziś to podstawa.
taa, teoretycznie to wszystko wiem :-) tylko z praktyką będzie gorzej... myślę cały czas, co jeszcze w domu zrobić, żeby potem było jak najmniej roboty...
dumam nad tym wszystkim i tak jakoś mało wesoło mi... :ico_olaboga: noo, ale to tylko dziś - jutro będzie gorzej :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-16, 09:30 ]
Karolina2411 pisze:ani Pestce( ja tam mówię, że to Pestek :ico_oczko: )
:-D odzierasz mnie z resztek złudzeń :-D ja też czuję, że pomimo wszelkich chęci to synuś jest...
chociaż wiesz... jak tak miesiąc temu snił mi się mój poród naturalny co noc i kilka razy, że to syn, to bratowa walnęła wtedy tekstem, że pewnie będzie córka przez cc :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 10:35

ananke pisze:noo, ale to tylko dziś - jutro będzie gorzej :-D :ico_oczko:
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
Jutro już będzie lepiej, bo będziesz pod kontrolą...
Evik, nawilżajcie i tłuściutko teraz skórę smarujcie...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 10:36

a w ogóle Krzysiek próbował mnie rozśmieszyć wczoraj i stwierdził, że nam jutro na tym ostatnim usg ktos pacnie płeć dziecka :-D a my tak czekamy 9 miechów i gryziemy paluchy :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 gru 2008, 10:36

MI raz się śniło że urodziłam i była to dziewczynka a nie chłopak. Neistety dzidzia w moim śnie zmarła po porodzie :ico_noniewiem: No ale ja już sie oswoiłam z myślą że to będzie chłopak. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość