Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 sie 2008, 15:57

eve81 pisze:nalalam mu wody to malego baseniku a ten mi wlazl tam w zwyklym pampersie :ico_szoking:
hehe mi za to Kacper nasikał dziś na dywan :-D :-D bardzo się odparza ostatnio,posmaruję mu maścią,zagoi mu się i zachwile znowu ma czerwoną pupcie i dzis zauważyłam że ma rankę więc puściłam go bez pampersa no i efekt jest widoczny na dywanie :-D :-D

Dominisia normalnie szkoda Jasia,biedny tak się męczy :ico_pocieszyciel:

eve81 pisze:u mnie sie spoznia 1 dzien :ico_oczko:
a ja właśnie dostałam :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-28, 16:00 ]
Eska ja sobie niewyobrażam miec dwójke takich urwisów w domu :ico_olaboga: Jak są razem to dwa razy bardziej szaleją niż jak są osobno :-D :-D a narazie najlepsze to jest przepychanie sie który pierwszy i szarpanie za bluzki :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2008, 20:38

Dominisiu to straszne co piszesz :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja też uważam że na noc powinni zostawić was w tym szpitalu, jednak pod opieką lekarzy człowiek czuje się pewniej. A lekarz powiedział ci co było przyczyną że takie "cos" zrobiło się Jasiowi?? Biedactwo tyle się już nacierpiało :ico_placzek: :ico_placzek: . Pisz na bieżąco co u was. Mam nadzieje że teraz to już dobrze wyczyścili i będzie szybko się goiło.
majandra pisze:Dominisia, aż mi się płakać chce
mi też :ico_placzek: :ico_placzek:

Kicia10 pisze:a ja właśnie dostałam
ja tez chce , ja tez :ico_placzek: :ico_oczko:
-Kicia chyba piwka pomogły :ico_oczko: ja własnie drinkacza ciągnę może też poskutuje :-D

Mamo Zuzi widze że zorganizowana jesteś na maxa, mi to chyba by się już nie chciało na ten basen gnać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Naprawdę mega podziw :ico_haha_02: Teraz jeszcze fajnei bo masz mamę, więc pewnie obiadek ugotuje a potem będziesz gotowała bo dziewczynki pewnie w przedszkolu i zerowce zjedzą co? Twój J do której pracuje??

Kicia10 pisze:Eska ja sobie niewyobrażam miec dwójke takich urwisów w domu
Ja też nie :-D :-D Ostatnio jak bylam z Olkiem w sklepie stanął przy mnie jeszcze chłopaczek lat 2 może 3 i taka babcia zapytała mnie czy ta dwójka to moja :-D Momentalnie sobie zaczęłam wyobrazac jakby to było :ico_olaboga: :-D Łoj czarno to widziałam, jeszcze dziewczynka może coś innego ale dwa łobuzy :ico_olaboga:

eve81 pisze:bylam w K-cach odebrac wyniki morfologii i jutro ide z nimi do lekarza
robisz badania sobie czy Szymusiowi??? Hmm Olkowi jeszcze nie robiłam badania krwi , myślicie ze przydałoby się :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-28, 20:56 ]
Pisałam Wam że planujemy z męzem urlopik od 1 IX z tej okazji wybieramy się jutro po pracy do biura podróży, mam nadzieję że będą mieli jakieś fajne oferty last minute :ico_sorki: :ico_sorki: Chcieliśmy w ślepo do Chorwacji jechać ale uznaliśmy że jednak na zorganizowanych wczasach bezpieczniej bo zawsze opieka medyczna pod ręką. I jeszcze coś mamuśki dzieci latających samolotem napiszcie mi czy miałyście jakieś problemy z dzieciaczkami podczas podrózy i co trzeba zabrać do samolotu. Bo mam nadzieję że te wczasy to będą samolotem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

28 sie 2008, 21:08

eSKa pisze:robisz badania sobie czy Szymusiowi???


robilam i sobie i Szymciowi tak kontrolnie, w UK nawet laboratorium nie widzialam wiec korzystam jak tutaj jestem.

eSKa, ja nie mam problemow z Szymciem podczas lotu, zazwyczaj sie zachowuje normalnie czyt. urwisuje i na miejscu nie usiedzi ale jakos daje rade :ico_oczko:
a do samolotu to najpotrzebniejsze rzeczy jak na zwykly spacer typu: pampers, chusteczki nawilż, picie, przekąska ewentualnie mleko itp. jesli akurat wypadnie pora na jedzonko.

bylam jeszcze o 17.00 z Szymonem na spacerku u mojej mamy i kolezanki
wrocilam o 20.00 tak sie wylazilam ze padam!
wykapalam Szymcia wypil butle mleka z kaszka i od razu zasnal
jutro ide do pediatry z wynikami a przy okazji zwaze Szymcia i pokaze go naszej lekarce :-) tylko gapa ze mnie bo zapomnialam zabrac z UK ksiazeczki zdrowia, ale mam nadzieje ze bez niej nie bedzie problemu :ico_sorki:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

28 sie 2008, 22:02

majandra pisze:Ja właśnie czuję, że drugie dziecko to też chłopak będzie. Już się boję
:-D :-D :-D dlatego ten śmiech bo ja mam to samo przeczucie. A tak bardzo chciałabym córeczke :ico_placzek:

Eve dzięki za info odnośnie lotu, czytałam że niektóre dzieci mogą mieć ból uszów związany ze zmianą ciśnienia, więc troszke się stresuje.

eve81 pisze:przy okazji zwaze Szymcia i pokaze go naszej lekarce
czekamy na relacje ile waży ten twój klocuszek :ico_oczko: i co tam jeszcze ciekawego pani doktor powiedziała :-)

A spacerek to sobie niezły walnęłaś hihi wcale się nie dziwię że padnieta jesteś :-D

Jutro do pracy buuuuuuuuuuuuu, więc też uciekam do łóżka

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 sie 2008, 22:15

Dominisia tak strasznie mi szkoda Twojego Jasia. Wkurza strasznie taka bezsilność,że nic nie można zrobić,żeby ulżyć dziecki :ico_placzek:

Kicia10 pisze:bardzo się odparza ostatnio
a może spróbuj alantan, dla nas ta maść jest rewelacyjna, w zasadzie używam jej zamiast innych smarowideł dopupciowych.

Ja się wybrałam na wieczorne zakupy do Carrefoura z siostrą i powiem Wam,że jestem mega zadowolona :ico_brawa_01: Kupiłyśmy sobie sukienki takie lniane, na cienkich szeleczkach, super po prostu za .... 15 zł :ico_szoking: Wyprzedaże na maksa! I ja jeszcze mam rudy sweterek kopertowy za ...10 zł :ico_brawa_01:

eSKa pisze:Jutro do pracy buuuuuuuuuuuuu
dołączę się buuuu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

28 sie 2008, 22:15

Ja tez jestem :-D
eSKa pisze:Kicia10 napisał/a:
a ja właśnie dostałam
ja tez chce , ja tez :ico_placzek: :ico_oczko:
no wiesz co,to raczej dzis jakies plamienia tylko byly bo juz niema :ico_olaboga: ale moze jutro bedzie w takim razie.

Eve to czekamy na relacje od lekarza.

A ja Kacperkowi tez nierobilam jeszcze badan,narazie niewidze potrzeby.

Zmykam na film,pa.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 sie 2008, 22:43

A ja mam przeczucie ze 3 baby to bylaby znow dziewczynka i wtedy to chyba bym sobie w leb strzelila, hehehe J. by na podpaski nie zarobil ;-)

Eska, czekalam na to miejsce w szkolce plywania od 4 miesiecy wiec na uszach teraz stane zeby chodzila i nie bala sie wody jak ja. Bylo super, i namierzylam swietny kacik wodny dla niemowlat wiec za tydzien zabiera Nell i podczas gdy Zuzia bedzie w szkolce ja bede w brodziku z NElka.

do samolotu to tak jak pisala Eve, my nie mielismy problemow z uszkami, wez cos do picia i przy ladowanku daj mu pic, to mu sie bedzie na bierzaco cisnienie w uszkach wyrownywalo.

Trzymam kciuki za fajne oferty :-)

Kocurka, brawa za udane zakupy :ico_brawa_01:

Ja mojej tez badan nie robilam, na razie nie widze potrzeby.

Acha, NEll wazy 10 700 g :-) Klocuszek Moj :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

28 sie 2008, 23:00

Hej dziewczynki! Ja tylko na chwilke.Ostatnio nie mam czasu na siedzenie przed kompem więc kiedy tylko mam chwilke to zaglądam i przynajniej czytam.

Dominisia Mamo Zuzi fajnie że jesteście.Biedny Jaś :ico_placzek: Strasznie musi się męczyć.

Mamo Zuzi to dla Ciebie:Sposób na spłodzenie syna

Kochajcie się w trakcie lub tuż po owulacji.

Przed stosunkiem ustawcie łoże w kierunku północ - południe (sposób Arystotelesa).

Kochajcie się na lewym boku (sposób Anaksagorasa).

Im większa różnica wieku między partnerami, szanse na chłopca wzrastają.

Starożytni Germanie, chcąc spłodzić syna, zabierali do łoża siekierę.

Według Koranu orgazm kobiecy zwiększa szanse na poczęcie syna.

Kobieta powinna unikać czekolady! Jej dieta powinna być bogata w sód i potas: pomidory, ziemniaki, owoce cytrusowe, banany, pestki słonecznika, pietruszkę i miętę*.

* Dietę należy rozpocząć nie wcześniej niż sześć miesięcy i nie później niż sześć tygodni przed zapłodnieniem.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 sie 2008, 23:28

Hahaha, dzieki Ula, niezle te metody. Jak zastosuje wszytkie na raz to moze cos wyjdzie, co? No ale to nie wczesniej niz w 2013 roku, wtedy wyciagam spirale :-) Trzeba ja wymieniac wiec moze wtedy juz bedziemy na tryle ustawieni ze pozwolimy sobie na numer 3 :-) Tzn marzymy o domku a to sie nie uda gdy nie bede miala pracy :-)

Wszytkie narzekacie ze musicie isc jutro do pracy a ja sie ciesze ze musze isc do szkoly. Wiadomo szkoda mi Nell ale czuje sie o niebo lepiej :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 sie 2008, 07:00

ja juz na nogach...od 6.00 :ico_spanko: :ico_zly:
no ale coz zrobic to juz pora wstawania mojego smyka i tyle
a wczoraj mi kolezanka mowila ze jej synek potrafi spac do 9.30 ciagiem od wieczora..buuu ja tez tak chce, ale przynajmniej moj sam zasypia a jej nie :-D

mama_zuzi1980, chyba o czyms zapomnialas??? gdzie sa fotki dziewczynek>? i was oczywiscie!!! nie mysl sobie ze odpuscimy :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości