Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 10:37

ananke pisze:to bratowa walnęła wtedy tekstem, że pewnie będzie córka przez cc :-D

A daj Tobie kogo pragniesz, tylko niech zdrowiutkie będzie :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 10:37

Karolina2411 pisze:Jutro już będzie lepiej, bo będziesz pod kontrolą...
wiem, wiem :-) droczę się juz sama z sobą, żeby myśli nie rozbiegały się po wszystkich wrzosowiskach w okolicy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 10:48

ananke pisze:droczę się juz sama z sobą, żeby myśli nie rozbiegały się po wszystkich wrzosowiskach w okolicy :ico_olaboga:

Trzymaj te myśli mocno na uwięzi, bo wiesz... Z takim bimbołkiem ciężko biegać i się schylać będzie, żeby je pozbierać... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 gru 2008, 11:00

Jaks udalo mi sie wyszykowac wiec wychodzimy na krotki spacer. zamelduje sie pozniej

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 11:02

Karolina2411 pisze:Trzymaj te myśli mocno na uwięzi, bo wiesz... Z takim bimbołkiem ciężko biegać i się schylać będzie, żeby je pozbierać... :ico_oczko:
Karola.. staram się jak mogę... juz mówiłam dziś Chłopu, że chyba pojdę na ogród kamyki liczyć, żeby czas minął :ico_olaboga: bo co zerkam na zegarek to jakby w miejscu stał...

Evik.kp pisze:Jaks udalo mi sie wyszykowac wiec wychodzimy na krotki spacer. zamelduje sie pozniej
miłego spacerku :ico_brawa_01: u mnie niestety znów pada...
jak to tu bywa o tej porze roku, jak w kawale: "padało tylko dwa razy w tym tygodniu. za pierwszym razem trzy dni, za drugim cztery" :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 11:08

Jaks udalo mi sie wyszykowac wiec wychodzimy na krotki spacer. zamelduje sie pozniej

no to żeby żadna mokra kropla na Was niespodziewanie nie spadła :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-16, 10:09 ]
ananke pisze:jak to tu bywa o tej porze roku, jak w kawale: "padało tylko dwa razy w tym tygodniu. za pierwszym razem trzy dni, za drugim cztery" :-D

Na łeb bym dostała od takiej aury... Podziwiam, że jeszcze nie dostałaś świra :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 gru 2008, 11:09

Dzień dobry kochane, ja dopiero co dupsko zwlekłam z łóżka :ico_spanko: Jak kawusia jeszcze nie wystygła to też się piszę, a jak zimna to też wypiję , a co tam :-)
U mnie nocka taka sobie, obudziłam sie o 8 wyspana ale moj wrodzony leń kazał mi jeszcze pognić no i oto dopiero teraz jestem.
Ale żeście się rozpisały kochaniutkie :ico_brawa_01: Miło tak wstać i mieć dużo do czytania.
Evik- ciesz się babcią i jej obiadkami, no i Młodego popędzaj :-) A dla Tymusia brawa za to że nowe łóżeczko tak polubił, mniejmy nadzieje że równie łatwo przyjdzie mu akceptacja małego braciszka
Anake- no ja też u Ciebie Pestka nosem wyczuwam :-) A jakie imieona macie przygotowane? No chyba że to tajemnica :-)
Karolka- miło nam że znów z rana podejmujesz nas kawusią. Męzulkowi daj odespać poprzednie dni a Ty w tym czasie bądź z nami

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

16 gru 2008, 11:14

Karolina2411 pisze:Na łeb bym dostała od takiej aury... Podziwiam, że jeszcze nie dostałaś świra :ico_sorki:
trzyma mnie na powierzchni tylko myśl, że mi Chłop karnet do solarium obiecał :-D ale na początku było najgorzej, jak przyjechaliśmy to po tygodniu wpadłam w taką depresję, że wylazłam z niej dopiero z wiosennym słońcem... :ico_sorki: w tym roku będę silniejsza :-D

tosia pisze:Anake- no ja też u Ciebie Pestka nosem wyczuwam :-) A jakie imieona macie przygotowane? No chyba że to tajemnica :-)
no nie :-D następna :-D imiona żadna tajemnice, juz się chwale :-D jak będzie Pestka to będzie Amelia Aleksandra, a jak Pestek to Alan Aleksander :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 gru 2008, 11:15

Tosia, świeża dla Ciebie... :ico_kawa: Mmmm, co za aromat... :ico_oczko:
Właśnie mojemu też zrobiłam, bo otworzył ślepka... Jeszcze będzie musiała swoje odstać i mocy urzędowej nabrać, bo to dopiero pierwsze otwarcie było... Ale fakt... Niech śpi, ile mu fabryka da...

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 gru 2008, 11:16

A u mnie dziś słoneczko za oknem i śniegu z wczoraj troche nawet zostało, co prawda tylko na dachach ale zaraz jakoś tak ładniej. Nie wiem czemu jeszcze tu ślęczę zamiast ruszyć dupsko do roboty: zaplanowałam dziś mega pranko (ja nie wiem kto u nas tyle lumpów pobrudził skoro 2 nas jest: ja nie ,M. twierdzi że on też nie), odgruzowywanie mieszkania (też nie wiem komu sie za tyłkiem sypie, że trzeba wiecznie z odkurzaczem latać) itd. No i bardzo się zastanawiam nad robieniem pasztecików, dobrze byłoby je mieć ale niekoniecznie chce mi sie je robić. Co wyjdzie z moich planów zobaczymy, a póki co życzę Wam udanego dnia kobietki. Będę tu zaglądać w międzyczasie

[ Dodano: 2008-12-16, 10:18 ]
ananke pisze: jak będzie Pestka to będzie Amelia Aleksandra, a jak Pestek to Alan Aleksander :-)

:ico_brawa_01:
Karol- dzięki za kawusie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość