Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 paź 2008, 13:36

Czesc dziewczyny ja dopiero teraz no ale rozumiecie

bylismy juz na spacerku majka spi a amelka buszuje na podlodze

wczoraj dalam na wieczor majce jeszcze kaszki i obudzila sie dopiero o 3 pozniej o 5 i spalysmy do 9

dobra uciekam obiadek gotowac

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

12 paź 2008, 16:39

czesc dziewczyny przepraszam ze dopiero teraz...wrozka duzo mi powiedziala,naprawde duzo,ale wybaczcie nie bede o tym pisala bo nie mam ochoty,wpadam wam tylko powiedziec,ze moj M powiedzial mi ze mnie nie kocha nigdy nie pokocha i nie bedziemy juz razem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem załamana,głowa mi pęka i ogólnie brak mi słów na cokolwiek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 paź 2008, 19:53

pinko pisze:wielki materac 180x200cm

my mamy 20cm mniejszy i jest stanowczo za mały :ico_oczko:

Jola_85, no bardzo smutno to słyszeć ale trzeba się pozbierać i dalej dla dzieci być szczęśliwą mamusią, bo one dają najwięcej radości i satysfakcji

Arturek już padł jak 'kafka' bo długo nie spał, tylo usnął na łóźku bo mieliśmy gości w drugiem pokoju i teraz muszę go przenieść i sma ię spać bo coś jestem padnięta badzo. Jutro na praktyki trza wstać, więc do popołudnia :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 paź 2008, 20:10

My już po kąpieli, Ula śpi, ja czekam na Jarka, namotał trochę i wyjechał dopiero o 18, więc około 21 powinien być.
Dzionek śliczny, udał nam się spacer, karmiłyśmy kaczki i gołębie i byłyśmy na pysznych lodach :-)

Jola_85 pisze:wybaczcie nie bede o tym pisala bo nie mam ochoty,wpadam wam tylko powiedziec,ze moj M powiedzial mi ze mnie nie kocha nigdy nie pokocha i nie bedziemy juz razem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem załamana,głowa mi pęka i ogólnie brak mi słów na cokolwiek

Nie mamy co Ci wybaczać, Joluś przykro mi bardzo, że tak źle między Tobą i mężem, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że Ty ciągle Go kochasz, tym większa wściekłość mnie ogarnia jak o nim pomyślę. Nie załamuj się, jesteś młodą i bardzo atrakcyjną dziewczyną, życie przed Tobą, jeszcze spotkasz kogoś, kto będzie Cię traktował tak jak na to zasługujesz. Wiem, że w teraz zawalił Ci się cały świat, zostałaś sama z dwójką dzieci i pewnie zastanawiasz się jak do tego doszło. Na pewno nie jest to Twoja wina, Joluś będzie dobrze... zobaczysz, postawiłabym Ci wielkie lody, gdybyś mieszkała we Wrocławiu :-) Głowa do góry kochana, nie jesteś sama :-)

[ Dodano: 2008-10-12, 20:13 ]
Renia0601 pisze:my mamy 20cm mniejszy i jest stanowczo za mały :ico_oczko:

Te 20 cm przewidziane jest u nas dla Ulkołaka, ale i tak zabiera więcej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-12, 20:45 ]
Uciekam, do jutra laseczki... spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 paź 2008, 20:52

Cześć dziewczyny.

Jolka, bardzo mi przykro... kawał gnoja z tego Twojego marcina :ico_zly: ale Pinko ma rację, młoda, fajna laska z Ciebie, znajdziesz sobie lepszego a Twojemu eks, żal będzie ściskał dupsko i będzie gryzł w nocy poduszkę ze złości na siebie samego...

Do Nas dzisiaj przyjechał mój ojciec, zabrali z mamą Gabiego, Pumę i poszli nad rzekę, a ja sprzątałam w kuchni po obiedzie, sama nie wychodzę, bo miałam jakiś czas temu zimno na wardze i teraz mi to miejsce ciągle krwawi-Kuba mi to dzisiaj piochtaminą zasmarował więc chodzę fioletowa, byłam z Gabciochem tylko na podwórku i mnie wykończył, bo ciągle Go trzeba było prowadzać-mój kręgosłup bardzo źle to znosi
Pinko co do Twojego pytania to włożył sobie całego kasztana do buzi, ale wypluł go szybko na szczęście :ico_oczko:

Na koncert katie Melua, jednak się nie wybiorę, bo moja mama ma w tym tygodnie 2-gą zmianę i nie będzie mogła doglądać gabriela...

ostatnia noc była fatalna, od północy się wiercił, budził z płaczem, kwękał, a co dziwne o 5-tej Go posadziliśmy na podłogę i sobie poszedł "w tango" jakby nigdy nic, więc teoretycznie ani to zęby, ani głód, ani nic innego, bo czemu tak nagle by mu minęło?? nie wiem już o co chodzi :ico_noniewiem: przec chwilą też się obudził, ale z pewnością dlatego, że było mu gorąco, bo jak wzięłam Go na ręce to miał wilgotny karczek, więc Go nie karmiłam tylko odłożyłąm do łóżeczka, dałam smoczek i nie przykrywałam niczym, bo w piecu się pali i w domu jest bardzo ciepło-mi też jest teraz gorąco, a siedzę w bluzce na ramiączkach, przy uchylonym oknie...

Kuba w pracy, prosił znowu żebym czekała na niego-później chodzę jak widmo :ico_puknij: ale żal by mi było odmówić, przecież nie prosi o to ze złośliwości, tylko dlatego, że chce się ze mną jeszce zobaczyć i pobyć...

Otstanio za każdym razem jak się Gabriel obudzi to po moim wejściu do pokoju już stoi w łóżeczku-tak słodko wtedy wygląda z tymi zaspanymi oczkami, czasami świecącymi od łezki...

a ta strona z przepisam faktycznie fajna-dzisiaj właśnie myślałam o rybie dla Gabriela i jutro musze iśc po nią do sklepu, dzisiaj udało mi się kupić cielęcinkę, więc po porcjowałam i wrzuciłam do zamrażalki-będzie do obiadków.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 paź 2008, 21:00

Witajcie!

Dzionek byl taki piekny ze prawie caly dzien na spacerze z przerwa na obiadek... :ico_haha_01:

Ja sie dzisiaj wyspalam, bo Pawelek zrobil pobudke dopiero o 7.00 :-D

Pinko, fajna stronka z tymi przepisami, napewno skorzystam...

Jola, przkre to bardzo, ze wystawil Cie do wiatru, ale musisz zyc dalej bo masz dla kogo, dzieci sa najwazniejsze, TY jeszcze napewno spotkasz kogos wartosciowego w swoim zyciu, kto pokocha Ciebie i Twoje dzieciaczki, zobaczysz!

Moj smyk tez padl dzisiaj, chyba za duzo tlenu sie nalykal.... mam nadzieje ze jutro tez do 7.00 conajmniej pospimy.... chociaz ja i tak musze wczesniej bo do roboty.. :ico_zly:

Assik, no skoro Twoj Maz tam pracuje to napewno jakis jego "kolega"..... ludzie sa beznadziejni.... szkoda slow!

Zycze spokojnej nocki!!
Do jutra!!

[ Dodano: 2008-10-13, 08:42 ]
dzien dobry,

ja znowu pierwsza??? jestem w szoku... :ico_szoking: ale stawiam :ico_kawa:

Nocka spokojna, pobudka niestety o 4.00 potem do 7.00 spanie.

Dzisiaj znowu ma byc babie lato, wiec moje chlopaki beda spacerowac caly dzien....

Potem wkleje pare fotek...

Milego dzionka!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 paź 2008, 08:46

Dzień dobry :-)
Wstawać śpiochy, :ico_kawa: na stole, częstujcie się.
U nas nocka nie najgorsza, pobudka o 4 rano i spałyśmy potem jeszcze do 7.
Fintifluszka pisze:Pinko co do Twojego pytania to włożył sobie całego kasztana do buzi, ale wypluł go szybko na szczęście :ico_oczko:

Heheheh, za twardy się okazał :ico_oczko:
Fintifluszka pisze:Na koncert katie Melua, jednak się nie wybiorę, bo moja mama ma w tym tygodnie 2-gą zmianę i nie będzie mogła doglądać gabriela...

Szkoda wielka.... zawsze to jakaś rozrywka by była...
Fintifluszka pisze:nie wiem już o co chodzi :ico_noniewiem:

Jest ciekawski świata i szkoda mu nocy na spanie, chce wykorzystać każdą minutkę...
Fintifluszka pisze:Kuba w pracy, prosił znowu żebym czekała na niego-później chodzę jak widmo :ico_puknij: ale żal by mi było odmówić, przecież nie prosi o to ze złośliwości, tylko dlatego, że chce się ze mną jeszce zobaczyć i pobyć...

Też zawsze czekam na Jarka, powtarza mi, że to przyjemne wracać do domu i wiedzieć, że na Niego czekam :-)

Pogoda dzisiaj też piękna, zaraz idziemy na zakupki....
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

13 paź 2008, 09:50

Hej!!!
Witam Was po długiej przerwie. Wasze Misiaki pięknieją w oczach i rosną jak na drożdżach! Ja nadal nie mam czasu usiąźć przy kompie. Karol zmienił się w tornado :ico_oczko: Pewnie się zaraz obudzi.
Ogólnie to jest wszystko oki. Ale przez to że Lolek jest w nieustannych ruchu, to wcale mi nie chce przybierać na wadze. Nie jest chudy, ale po dawnym miśku śladu nie ma. Ząby mamy 2 na dole i idzie teraz góra. Męczy się okropnie chłopczy. A ja jestem chora 2 tydzień :ico_zly: Pozdrawiam Was serdecznie. Nie mam czasu Was poczytać nawet. Buziaki. Moze jeszcze coś uda mi się dziś dopisać! pa!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

13 paź 2008, 09:54

Dzień dobry k lawi+atura mi+ s+ię psuje sork Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

13 paź 2008, 09:58

Jeszcze mam chwilkę. Karolek teraz jest na etapie stania, łażenia po meblach i ściągania przedmiotów z półek. Trzeba być cały czas przy nim. Normalnie rączki opadają. Z dnia na dzień wstaje coraz pewniej. Nie chce wcale siadać łobuz. no popisałam już. Wstało moje małe tsunami :ico_oczko: papa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość