marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 wrz 2011, 11:47

Marcz jak się czujesz? Jak dzidzia .
a ja już bardzo dobrze:)
A dzidzia też nie najgozej:)
Dzisiaj w nocy trochę była bardziej marudna ale tak to spokojne dzieciątko:)
Właśnie się obudziła:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 11:49

Dziewczyny bo mi się tak przypomniało teraz. Uzywała któraś z was do kąpieli Oliatum??
Używałyście przy tym jeszcze mydła do mycia czy tylko w tym myłyście??
ja używałąm Emolium, to prawie to samo, i nie używałam mydła już do tego :ico_nienie:
chyba ze masz mydło z tej serii
ale ogólnie jak używasz emolientu to tylko "moczysz" dziecko w tym roztworze bez namydlania ciałka :-D przecierasz ręką wszytskie fałdki itp

mydełkiem dzieciecym mozesz umyć pupkę z kupy czy kremu pod koniec kąpieli :ico_oczko:


szkieletorek, u nas tez ponuro, siedze w domu i sie nudze
Maja śpi koło mnie biedna, rano brzuszek bolał, nie wyspała sie wcale
i do tego katar ją meczy znowu, a myslałam ze juz jej przechodzi :ico_noniewiem: taka pogoda ze wszystko wraca, odciagnełam jej nosek i nasmarowałam Wickiem :ico_sorki:

[ Dodano: 20-09-2011, 11:51 ]
marcz89, a jak cycy? idzie wam dobrze karmienie?
ja mam jakies dziwne obawy :ico_noniewiem:
z Majką przyszło nam łatwo :ico_sorki: w sumie od kiedy mogłam karmic tak nam super szło az byłam w szoku ze najada sie w 10 minut
a teraz sie boje ze jak z Majką posżło gładko to teraz pod góre mieć bede :/ nie wiem skąd taki lęk mam :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

20 wrz 2011, 11:51

Jednak poszła spać dalej:)

Jedyne z czym ciężko teraz to dieta nowa:) Wszystko musi być pod dzidzie
Ciężko tak kanapeczki bez pomidorka czy ogóreczka:) Ale cóż wolę się te dwa miesiące przemęczyć niż żeby mi dzieciątko miało cierpieć:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 11:55

Ciężko tak kanapeczki bez pomidorka czy ogóreczka:) Ale cóż wolę się te dwa miesiące przemęczyć niż żeby mi dzieciątko miało cierpieć:)
ogórek wzdyma to bym sie wstrzymała z tym ale pomidorek- spróbuj za pare dni, jak jej nic nie bedzie to jedz do woli, nie każde dziecko na pomidory uczulone
korzystaj póki sa nasze niepryskane, na zime tylko szklarniowe będą :/ a one sztucznie pedzone to i uczulać mogą bardziej

jedz z głową ale jak wczesniej :ico_oczko: unikaj miodu, kapusty ciezkiej i fasoli, uważaj na cytrusy, kalafior i seler :ico_oczko: no i czosnek bo zmienia smak mleka

[ Dodano: 20-09-2011, 11:55 ]
kiszone ogórki i surówkę z kiszonej kapusty mozesz spróbować bo sa lepiej strawne niz surowa kapusta czy ogórki zielone

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 11:55

marcz89, staram sie nie załamywac bo teraz malenstwo w brzuszku jest najważniejsze:)

szkieletorek ja jestem rozwódką :ico_oczko: moja dwójka jest z pierwszego małżęństwa,dzieciaki maja idealny kontakt z tatą,wie jakbym rodzic zaczeła to tata nimi sie zajmie.A tego mojego to chyba przerosło to ze bedzie 3 dzieci w domu,w zasadzie na poczatku idealny był a teraz niewiem co mu odwaliło :ico_puknij:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 11:59

A tego mojego to chyba przerosło to ze bedzie 3 dzieci w domu,w zasadzie na poczatku idealny był a teraz niewiem co mu odwaliło :ico_puknij:
no niestety i tak bywa, ale moze to chwilowe?
może odbiło mu ale dojdzie do wniosku że jednak potrzebujesz jego wsparcia?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 12:02

izuś_85, nie wiem moze zmieni zdanie,jak córe zobaczy,ale ja tez nie moge pozwalac na takie zachowanie,przeciez mam dwójke dzieci w domu i one patrza na to wszystko,jak my sie kłócimy to i one są zdenerwowane,wiec co to za dzieciństwo,tymbardziej,że olek ma teraz zerówkę.
Po prostu doszłam do wniosku że faceci to świnie i najlepiej jest bez nich :-D choć brakuje czasem tego przytulenia spacerów i tp :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 wrz 2011, 12:08

karina22, a moze dorwał was poprostu jakiś kryzys, wiadomo że pozwalac na wszystko nie mozesz :ico_nienie: ale mozę jeszcze dojrzeje do decyzji zeby wziac sie w garśc i okazać ci wsparcie, rodzina zobowiazuje do czegoś, a nie całe zycie być wolnym ptakiem :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 wrz 2011, 12:09

katar ją meczy znowu, a myslałam ze juz jej przechodzi :ico_noniewiem: taka pogoda ze wszystko wraca
Ostatnio mówili w tv że teraz jest najgorszy okres bo jesteśmy przyzwyczajeni do gorąca i nadal chodzimy wyletnieni jak tylko słonko wyjdzie a jednak powietrze już nie te i że teraz jest ciężki czas na przeziębienia.
No ja waszym dzieciaczkom życzę zdrówka i nam ciężarówkom tez bo nie wyobrażam sobie rodzic z zatkanym nosem bolącym gardłem.
pomidorek- spróbuj za pare dni, jak jej nic nie bedzie to jedz do woli, nie każde dziecko na pomidory uczulone
korzystaj póki sa nasze niepryskane, na zime tylko szklarniowe będą :/ a one sztucznie pedzone to i uczulać mogą bardziej
Oj tak tu się zgadzam że tamte szklarniowe i sztuczne prędzej mogą uczulić niż te nasze.
Mnie znajoma mówiła że ona jadła praktycznie tak samo jak przed karmieniem . Oczywiście wykluczyła te ciężko strawne ale tak to jadła i po prostu obserwowała dziecko jak nic małej nie było to nie ograniczała się. Mam znajoma która jak zaczęła karmić piersią i do około 6 miesiąca dziecka była na diecie, a co jadła hmm no nie wiele , w obozach chyba większe urozmaicenie było a dziecko i tak miało kolki więc nie wiem czy to tak bardzo zależy od naszego jedzenia czy dziecko będzie mieć kolki.
szkieletorek ja jestem rozwódką A tego mojego to chyba przerosło to ze bedzie 3 dzieci w domu,w zasadzie na poczatku idealny był a teraz niewiem co mu odwaliło :ico_puknij:
Jejku strasznie mi przykro bo musi być ci bardzo ciężko być w tej chwili.Ale my jesteśmy chociaż myślami z tobą.

[ Dodano: 20-09-2011, 12:11 ]
Karina 22 a długo jesteście razem ?
Jak długo już nie mieszka z wami ?

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 wrz 2011, 12:12

izuś_85, mnie sie wydaje ze jemu tak dobrze,jednak dorosły facet,był cały czas sam,a jak sie do nas wprowadził to ciagły chałas bo dzieci wariują,moze go to przerosło,ale tez nie zwalnia go z obowiązków bycia ojcem :ico_noniewiem:
Najbardziej wkurzyło mnie to jak powiedział,że to mój problem ,ze da mi alimenty i bedzie ok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość