Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 sie 2008, 06:27

Kicia10, brwa dla Kacperka, super umiejetnosci!!!!!! i te wyrazy :ico_brawa_01:

a znacie te wrozbe na roczek

kladzie sie kieliszek , książkę, pieniądze, różaniec i patrzy co dziecko pierwsze weźmie :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

31 sie 2008, 09:41

eve81 pisze:a znacie te wrozbe na roczek

kladzie sie kieliszek , książkę, pieniądze, różaniec i patrzy co dziecko pierwsze weźmie


Ja w to sie bawiłam w podstawówce na ostatki :-D i praktycznie co rok wyciągałam różaniec :ico_brawa_01: Wyobrażacie sobie mnie w habicie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Kocura Bura pisze:A powiedz mi, ile kosztuje taka wycieczka (jeśli można o to zapytać). Bo normalnie "smaka" mi narobiłaś W tym roku to już odpada,ale w przyszłym, hmmm...


Ja tez jestem ciekawa.Juz wyobrazam sobie siebie leżącą na leżaku pod palmą , a nade mną stoi opalony przystojniak i hłodzi mnie wahlażem, podaje drinki z palemką :509: Fajnie sobie pomarzyć haha :-D

Mielismy wczoraj jechać do tesciów ale Misiek wczoraj mi zakomunikował ze dzis rano jedzie z chłopakami pojeździć motorami.Normalnie zaczyna mnie kur............szlak trafiać.Jeden dzień w tygodniu kiedy nie idzie do pracy i zamiast pobyć troche z nami a rzynajmniej z Benkiem to on woli jeździć motorem z chłopakami z którymi widzi sie codziennie wiecej niz ze mną.

Dzis znowu nieciekawa noc.Benek budził sie 4 razy i o 5 musiałam iść z nim do salonu, by chociaż jeszcze troche pospał.Wychodzi mu kolejny ząbek i w nocy jest strasznie nerwowy.

A zauważyłyscie że niedługo i ten wątek trzeba będzie zamknąć i przenieść się na 1 roczek.Ale to zleciało :ico_szoking:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

31 sie 2008, 10:42

ulamisiula, zapomnialam pochwalic Twoich roczkowych zaproszen, sa super!!!!!!! i nie badz taka skromna super pismo tam widzialam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

31 sie 2008, 11:44

No to może na początek z okazji roczku Lenki
Dużo,dużo zdrówka i uśmiechu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: rośnij duża i zdrowa :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Eve ja znam ta wróżbę u nas się to robi na roczek.Mój Ł wybrał książeczkę,haha :ico_haha_01: a ja nawet nie wiem co ja wzięłam,muszę się zapytać dziś mamy bo się do nich wybieramy po obiadku.

eve81 pisze:Kicia10, brwa dla Kacperka, super umiejetnosci!!!!!! i te wyrazy :ico_brawa_01:
dzięki Eve.

Już za tydzień mój Ł będzie do nas jechał :ico_brawa_01: szkoda tylko że na tydzień przyjeżdża ale wraca już na stałe 15 października więc ok :-D Uczę Kacperka żeby mówił tatuś,cały czas mu to powtarza,może się nauczy fajną by miał Ł niespodziankę :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

31 sie 2008, 17:57

Ale mi dziś szybko dzionek minął :ico_olaboga: A jutro znowu poniedziałek.... Jesień już na całego, niby ciepło,ale czuć,że lato się kończy.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 sie 2008, 21:53

CZesc dziewczynki,
Na dzień dobry a raczej dobry wieczór wszystkim solenizantom tzn z tego co pamietam Lence i Michałkowi ślemy buziolki słodkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

niestety teraz nei będe miała zbytnio czasu żeby tu wpadać bo jeszcze tyle na głowie :ico_olaboga: Najgorsze w tym wszystkim to że mój remont dalej trwa a mnie po prostu trafia taka kur... ze szok (musiałam zakląć bo brak mi juz słow) ale nie będe się na ten temat rozpisywać i nakręcać się od nowa ( np. mój mąż musiał ich uczyć jak się kładzie panele :ico_olaboga: )

Odnośnie wakacji to plany się zmieniły zrezygnowaliśmy z Grecji (Rodos) - dla zainteresowanych ten wypad miał nas kosztować 4600, 14noclegów i all inclusive, znaleźliśmy super oferte na Majorke :ico_brawa_01: (tez 14 nocy i all inc czyli przyjadę pączek na 100% :ico_placzek: ) opinie na necie o niebo lepsze więc jestem spokojniejsza fakt że wychodzi drożej o 1000zł ale jak stwierdził mój mąż skoro przez cały rok pracujemy to coś nam się należy :ico_haha_02: Powiem wam że jak sprawdzałam tą oferte na połowe września to kosztuje ok 8000zł :ico_szoking: :ico_szoking: Więc jednak takie szukanie na ostatnią minutę się opłaca bo faktycznie ceny wtedy idą w dół :509:

c.d.n Olek płacze

[ Dodano: 2008-08-31, 22:02 ]
Dziewczynki już ostatnio obiecywałam ze nadrobie pisanie i znowu kicha. Zmykam do łózka bo jeszcze jutro do pracy ide. Będe robiła wszyskto żeby tu jeszcze do was zajrzeć w końcu mam jeszcze całe dwa dni :ico_oczko: Wylatujemy we wtorek w nocy :ico_brawa_01: .
Pozdrowionka.
DOminisiu trzymaj się :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 sie 2008, 23:30

Wszystkiego naj dla Lenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

U nas zle, jutro na 9 jedziemy do szpitala,dzisl ekarz ogladal Jasia i cos jest nie wporzadku i chyba beda mu jeszczeraz nacinac skore :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Pojebani...

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 wrz 2008, 09:09

cześć Mamusie :-D :-D :-D
wróciam do Was i jestem z tego ogromnie szczęśliwa :ico_brawa_01: bo bardzo tęskniam :ico_olaboga: :-)
nie wiem kiedy nadrobię to wszystko co stracilam przez ten czas, ale dam radę :ico_haha_01:
teraz szybciutko tylko, dzieciaczki są ze mną od 10 lipca, ale nie mialam ani kompa ani netu :ico_olaboga: opowiem Wam wszystko później....
widzę, że Lenka bya solenizantką więc wszystkiego najlepszego dla Księżniczki i jej Mamusi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Michalek skończyl też roczek więc i dla niego sto lat :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
tymczasem zmykam....
do zobaczenia....

[ Dodano: 2008-09-01, 09:10 ]
hmmm...muszę zmienić Julci suwaczek.... :-)
jestem dziś pierwsza :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-01, 09:12 ]
teraz czytam,że z Jasiem Dominisiu jest coś nie w porządku :ico_placzek: trzymam kciuki, żeby mu szybciutko się polepszylo...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

01 wrz 2008, 11:09

AGNIESZKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jesteś,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo ja już myślałam że nas opuściłaś na zawsze ale jednak nie :-D i bardzo mnie to cieszy.Pisz co tam u was.

Dominisia no brak słów,co oni z tym twoim Jasieńkiem wyprawiają :ico_zly: :ico_zly: niemogą tego wyczyścić raz a porządnie tylko tak męczyć małe dziecko,normalnie płakać mi się chce,jaki on biedny :ico_placzek: :ico_placzek: Trzymam kciuki żeby było już ok.

Eska cena za wczasy troszkę duża no ale warto :-D :-D Będziemy czekać na zdjęcia :-D :-D
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2008, 15:09 przez Kicia10, łącznie zmieniany 1 raz.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

01 wrz 2008, 11:44

Dominisia daj znaćco z Jasiem.

Dziś ja stawiam za 11 miesięcy :ico_tort: :ico_kawa:

Benek wczoraj dostał strasznej biegunki.Ttrwała nawet w nocy więc jak tylko usłyszałam ze pielucha zapaskucona to wstawałam i przewijałam.Najgorsze to że nie chce nic jesć ani pić.Na 13 mamy wizyte u lekarki wiec zobaczymy co powie bo biegunka dalej jest a ja padam na twarz ze zmęczenia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość