Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 cze 2007, 18:25

Czesc Mamuski!
Ja ledwo zywa wlasnie doczolgalam sie do domu. Caly dzien smigalam po miescie, oczywiscie kupowalam jakies maluszkowe gadzety, siaty owocow, warzywek.. Bylam u ginekologa- i nic... :ico_noniewiem: Moj Maly Krzysio nie spieszy sie i chyba mu za dobrze tam w brzuszku. Moze jak przestane pedzic go truskawkami, brzoskwinkami i czekolada to sie obrazi i opusci lokal. :-D

Madziorka jakie Ty masz piekne zdjecia.. Moj Krzys nie ma czasu nigdy, a jak ma to obydwoje zapominamy, bo z nas taka roztrzepana para. I nie mam czym sie chwalic :ico_noniewiem: Pieeeeknie wygladasz!

Co do przenoszenia- to wlasnie, te dziecicos nie chca wychodzic.. tez mi sie tak zdaje Kamilko- i tez slyszalam ze chlopcy mniej chetnie opuszczają mamcie.. :ico_nienie: ale ja chce juz swojego tu.. Wczoraj Moj Krzys zamontowal ostatnie nowe polki, poukladalismy wszystko,zawiesilismy karuzelke nad lozeczkiem.. I czekamy :ico_olaboga:

Wiecie co dzis dorwalam na rynku? :ico_szoking: jako fanka kubusia puchatka, jak to dorwałam to z rak nie chcialam wypuscic. Takie slodkie przebranie tygryska!!! Zrobie dzis zdjecie i wkleje tutaj.. Ubranko - taki kubraczek jakby, na rzepy, jestcudne! Widzialam takie po 49 zł a ja kupiłam.... za 2zł :ico_olaboga: :-D nakupowalam zreszta dwie siaty pieknych rzeczy z Disneya, z kubusiami, misiami.. Bede wieczorem prac i jutro układac..
Nie potrafie sie powstrzymac jak widze takie male slodkie ciuszki. O sobie juz kompletnie zapomnialam. A na poczatku mowilam, ze moze mnie instynkt nie dopadnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Uciekam tymczasowo pichcic obiadek, bo Krzys zaraz z pracy przyjedzie i bedzie piszczał ze mu kiszki marsza graja.

Zazdroszcze Leatce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak cholera... :ico_wstydzioch:

uciekam :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 19:13

juli pochwal sie tygryskiem,bo tutaj panuje tygryskowa moda :-D wszystkie tygryski kupuja hi hi ja tez kiedys trafilam sliczne tygryskowe spioszki w ciucholandzie,bo moj T uwielbia ciucholandy,bo w anglii super rzeczy mozna trafic,a ja juz nie ogladam ciuchow dla siebie od dawna,to za bobaskowymi sie rozgladalam i mam takie piekne niektore,ze juz sie nie moge doczekac i to za grosiki doslownie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 cze 2007, 19:16

Leatka jutro bedziec miec Franusia to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Madziorka i Hania super zdjecia i slicznie wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do przenoszenia to ja znam mnostwo dziewczyn co maja chlopcow i wszyskie po terminie rodzily :-D a dziewczynki tez lubia byc przenoszone :ico_oczko: ale czasem sa przed terminem :ico_oczko: ale ja tam w to nie wieze jak dzidzia chce wyjsc to wyjdzie kiedy jej pasuje :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 cze 2007, 19:21

Jestem jestem kochane :ico_haha_02:
Wpadłam na chwilkę, zeby zobaczyć co u Was słychać :ico_oczko:


Buźki dla Was lecę do Karola :-D
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 19:22 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 19:22

frydza dzieki za info...ale fajowo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 cze 2007, 19:23

Ciewsze si, ze Leatka jutro juz utuli Franusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 19:26

alinko tak myslalam,ze z mezusiem szalejesz hi hi

[ Dodano: 2007-06-04, 20:56 ]
dziewczyny napisalam smsa do leatki,ze trzymamy kciuki :-D niedawno odpisala


Wlasnie mam robione ktg. Jak narazie nie jest zle, pielegniarki i lekarze Ok. Nie moge sie juz doczekac jutra :-)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 cze 2007, 21:58

madzia jak wrocisz jutro z ktg to sie odezwij bo u mnie znow jakies loty :-(
caly czas wysokie tetno malej - srednio 170 uderzen i sa takie wahania w gore i w dol +_20 uderzen. jestem zmartwiona bo kompletnie nie wiem co to moze oznaczac!!! do tego ja mam mało wód i III stopień dojrzałości łożyska i położna powiedziała że można próbować rodzić i najlepiej jak jutro umówie sie z moim lekarzem na porod. jak to uslyszalam to ciarki mi przeszly bo ja w zyciu nie chce miec wywolywanego porodu poraz drugi!!!!!!!! no chyba ze zajdzie taka koniecznosc...
jutro ide do lekarza i zobaczymy co powie

ps. ta polozna mnie badala tak mocno ze myslalam ze fikne.... moj gin jest delikatniejszy...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 cze 2007, 22:01

avisek to daj znac,a o ktorej idziesz ?

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 cze 2007, 22:07

jutro na 17

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość