Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 paź 2007, 07:01

Witam wczesna pora. na dworze jeszcze ciemno, a Tymek juz nie spi. chociaz to i tak dobrze, bo wczoraj poszedl o 18 spac, taki byl zmeczony:)

Katelajdka ladne buciki i super Ci leza na nodze

Lulu i inne dziewczyny cwiczace i na diecie od poniedzialku zycze duzo samozaparcia i wspanialych efektow. trzymam kciuki

[ Dodano: 2007-10-27, 07:05 ]
o wlasnie sprawdzilam- przebil nam sie trzeci zabek. UWAGA! gorna lewa dwojka, a jedynek jeszcze nie ma. Filip sie smieje ze to dlatego zeby mu sie mogla szczeka zamknac z tymi dolnymi jedynkami. a moja mama stwierdzila ze teraz to bedzie wygladal jak maly wampirek.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

27 paź 2007, 08:59

dziewczynyMega posta mi skasowało :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Dzięki za życzenia dla łukasza :ico_buziaczki_big:
Hekkatezdjęcia Daniela rewelacyjne podoba mi się szczególnie to jak raczkuje. Nasze chłopaki mają takie same polówki w te paseczki :-D U nas chrzciny podczas mszy i to na sumie czyli około 1,5 h.
MałgosiaBody kupione w zwykłym sklepie 15 zł firmy Szkrabek maks wyboru najróżniejsze napisy. Chciałam radochę mężowi sprawić i się udało :-D
Ja mam nakładki do Aventu ale Ł. i nie chce - używam niekapka Canapola.
KatelajdkaKozaczki superowe :ico_brawa_01: a moje jakoś się rozciągnęły czy noga mi schudła i tak brzydko odstają :ico_placzek:
AnileweA ja okresu nie mam :-D i wcale mi go nie brak :-D

[ Dodano: 2007-10-27, 09:04 ]
KellyA ja mleko w niekapku chciałam dać i łukasz teraz nie chce niekapka :ico_placzek: Ł. też dziś jak ciemno było wstł czyli o piątej masakra :ico_szoking:
OlalaMój G. też chrapie jak mąż Doroty jak pośpi na plecach lub jak Kelly jak se za dużo wypije. Ale mi nie przeszkadza bo ja śpię jak kamień

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 paź 2007, 10:53

Witam rankiem,
asiam_26
Ja też od świtu urzeduję bo mała wstała mi po 5tej i mieliśmy "awarię", to znaczy tony kupki która przesiąkła śpioszki :ico_olaboga: Normalnie bym ją nakarmiła i położyła by dalej drzemała ale przy tych kombinacjach z przebieraniem Milenka mi się wybudziła i koniec spanka, dopiero teraz ją ululałam bo padnięta była :ico_spanko:

Ale u mnie za okienkiem nieciekawa pogoda, chyba dzisiaj podaruję sobie spacerek choć staram się codziennie małą dotleniać, wczoraj prawie 2 godziny chodziłam w głąb lasu więc nadrobiłam za dzisiaj.
Wogule dzisiaj jakoś sennie :ico_spanko:
Dobrze że wieczorkiem podgotowałam sobie obiadek to dzisiaj troszkę luzu w tej kwestii.
Jutro jedziemy na urodziny mojego dziadka który kończy 80 lat :ico_haha_01: , zaproszenie dostaliśmy już 2 tygodnie temu i wtedy powiedziałam że raczej nie przyjedziemy bo mój pracuje ale jednak ma wolne i będzie niespodzianka bo nikt nie wie że będziemy :ico_haha_02: Zjedzie się cała wielka rodzinka i na pewno ucieszą się z naszej wizyty bo niektórzy Milenki kilka miesięcy nie widzieli. Dodam jeszcze że moja babuszka (76 lat) przygotowuje wszystko sama - obiad + poczęstunek dla swojej około 20 osobowej familii, do tego sama wypieka torty!! Mimo że ma kłopoty ze zdrowiem to nigdy o nich nie mówi tylko działa jak rakieta i nikt jej nie może zatrzymać (przykład: wchodzi po drabinie na dach domu i obcina suche gałęzie bluszczu, na święta całe podwórze dekoruje lampkami: są choinki, renifery, sanki, sople - jej kompozycji a potem bierze udział w konkursie na najładniej przystrojone podwórze, latem sadzi tony kwiatów że można się poczuć jak w raju i sama je pielęgnuje, prowadzi własną działalność handlową (lumpex od 13 lat), jeździ rowerem po zakupy, kosi kosiarką itp. itd. duży by opowiadać, w każdym razie cudowna, ciepła i kochana kobieta :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Teściowa
Jutro chyba ją spotkam, i tak jakoś mi się nie chce bo ostatnio dała popis na maxa jak u niej byliśmy. Dodam że ogólnie jest okej - pomaga nam, troszczy się, zawsze napisze smsem coś miłego itp. ale ostatnio okropnie mnie wkurzyła :ico_zly:
Powód pierwszy - przyjeżdżamy, dziecko nie oswojone z nową sytuacją, a ona rozściela na podłodze koc i od razu je na niego kładzie, dziecko w płacz :ico_olaboga: Ja jej mówię że musi się oswoić, przyzwyczaić a nie tak od razu na podłogę :ico_puknij:
Powód drugi - przyniosła małe biszkopty i pyta się czy dać Milence, ja jej mówię że takich malych jej nie daję bo się krztusi, patrzę a ona pyk i dziecku do ręki :ico_puknij: Oczywiście mała całego wzięła do buzi i zaczęła kaszleć, a ta wsadziła palca (przecież jak już ja swoim chyba raczej mogłam??) i dziecko się rozpłakało :ico_zly:
Powód trzeci - spytała się czy chcę coś do picia, ja mówię że kawę rozpuszczalną (wie że ją lubimy) a ona że ma tylko sypaną :ico_zly: No ludzie raz na jakiś czas przyjedziemy to nie może kupić?? Jak ona do nas przyjeżdża to jej sypanych mamy aż kilka do wyboru.Chyba następnym razem przywiozę swoją :ico_zly: Więc poprosiłam o herbatę (było chłodno więc myślałam o cieplutkiej) i się zdziwiłam bo przyniosła mi chłodną :ico_chory: Potem zaserwowała sałatkę, to znaczy położyła na stole + talerzyki na kupce, sama sobie nałożyła (tylko sobie!!!), stanęła i zaczęła się delektować i wyskakuje z tekstem "A Ty czemu nie chcesz mojej sałatki spróbować??". Jeju ja to bym najpierw gościom nałożyła i podała, a potem dopiero sama jadła :ico_olaboga:
Powód czwarty - wywołała sobie zdjęcia Milenki które wysłałam jej e-mailem i daje nam oglądnąć żebyśmy sobie wzięli jakie chcemy a my na to że to Mamy zdjęcia i niech tu zostaną a ona - uważajcie - "To nie moje dziecko to po co mi tyle zdjęć" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Powód piąty - Milenka jadła chrupeczka i przypadkiem ciapnęła na jej kanapę, teściu mówi nie przejmujcie się babcia posprząta (hihi) na to ona oburzona "Ja nic nie będę sprzątać, jak chcesz to idź po szmatkę (do swojego męża)!!"
W dodatku ciągle wychodziła na papierosa :ico_zly: a małą może raz na rękach miała i to na chwilę tylko bo komuś "podrzuciła"!!
Dziwnie się wtedy czułam i jutro aż nie chce mi się zajeżdżać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 paź 2007, 11:05

asiam_26, kelly, lulu81, dzięki!!

hekkate WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!! Dużo milości Twoich mężczyzn, zdrowia i powodzenia!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :gitara: :509: :532:

Kajunia25, miłej imprezki u dziadków! Babcie to masz niesamowitą:) chciałabym dozyć takiego wieku w takiej sprawności!!
A teściową się nie przejmuj. Nie słyszałam o takiej która zawsze byłaby fajna. Moja przeważnie jest ok, ale jak czasami mnie wkurzy to normalnie niemogę wytrzymać. Szczególnie mnie uderzyło to co powiedziala twoja teściowa o zdjęciach Milenki, że nie potrzebuje tyle bo to nie jej dziecko... bardzo dziwny tekst.. :ico_puknij:
Ale najbarzdiej bym się wkurzyła za wkładanie dziecku brudnego palucha do buzi, po co malutkie ciasteczka daje takiemu małemu dziecku, no normalnie bez wyobraźni kobieta..!!!
U mnie dziś też goscie także spadam sprzątać i gotować!!

[ Dodano: 2007-10-27, 11:08 ]
acha miałam napisać najważniejsze!! Bartus od wczoraj mi kaszle, takim suchym kaszlem, nawet przez sen trochę mu się zdażyło. Co powinnam zrobić, natrzeć go czymś? Nie ma gorączki. Katar się nie pojawił ale czasem słysze że coś mu tam świszczy. To nie wiem czy fridą powinnam odciągnąć coś co tam ma? Nigdy jeszce katarku nie miał to nie wiem co robić... No i raczej jutro nie powinniśmy wychodzić z domu, co myślicie??

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

27 paź 2007, 11:15

katelajdka pisze:U mnie dziś też goscie także spadam sprzątać i gotować!!

To życzę bardzo miłego popołudnia!!

katelajdka pisze:hekkate WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN

Hekkate kochana to Ty masz dzisiaj solenizantka?
W takim razie:
Z okazji urodzin życzę Ci
marzeń - żeby się spełniały,
przyjaciół - żeby pamiętali,
życia - żeby było kolorowe,
miłości - by kwitła,
szczęścia - żeby nie opuszczało,
okularów - żeby były różowe
i wakacji - by mogły trwać wiecznie!!!
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 paź 2007, 11:23

Witajcie wpadłam na chwilkę. Wojtuś usnął teraz więc jakieś 40 minut mam dla siebie.
Katelajdka mój Wojtuś też od wczoraj potężnie kaszle, żadnych innych objawów nie ma, więc podaje mu flegaminę w kropelkach. Działa rewelacyjnie i szybciutko.
Hekkate dużo zdrówka i uśmiechu na codzień :ico_tort:
luluFitness to wspaniała rzecz i chyba jedyna moja rozrywka, poza tipsami raz w miesiącu(3 godziny plotek) i fryzjer raz na 3 miesiące :-)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 paź 2007, 13:24

Hekkate sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam... wszystkiego o czym marzysz aby Ci sie spelnilo

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

27 paź 2007, 17:49

HEKKATE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_tort: :ico_prezent: :564:
Kajunia to juz wiesz czemu jest tyle kawałów o tesciowej.Ja postanowilam swojej nie odwiedzac.
Ja niestety sie sie naie przyłącze do cwiczen :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: W pon do wawy jedzimy i dopiero 8 wrócimy szkod bo miałabym motywacje

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

27 paź 2007, 18:04

witajcie Lutoweczki
ale mnie dzisiaj łepetynka naiwania, że szok
to chyba prze to okropne cisnienie :((

Hekkate wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!

Obrazek
nacisnij aby powiekszyc!!

link do wiekszego obrazka: Dla Hekkate

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

27 paź 2007, 18:43

Hekkate
wiec i dla meza tez wszystkiego najlepszego!!!
Sto Lat!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość