Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 kwie 2008, 11:57

edit53 pisze:myszka to jutro kolej na ciebie :-D :-D

ehhh, nie mówię żebym nie chciała, ale ciiii żeby nie zapeszyc :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 kwie 2008, 12:09

Myszka_, miałaś poszewki pokazać

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 kwie 2008, 12:12

Myszka_, miałaś poszewki pokazać

zapomniałam, wieczorem pokaże jak zrobimy zdjęcie brzucha, bo trzeba jakąś ostatnią fotę walnąc na pamiątkę :ico_oczko:
a mój bziuch wygląda tak jakby miał zaraz odpaść, tak mi opadł :-D

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

14 kwie 2008, 12:22

WItam

mamamonia ogromniaste gratulacje dla Ciebie i Julci :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: superowo, a tak się już martwiłaś a tu z nienacka córcia chciała wyskoczyć.

asika82 czekamy na fotki, ten Twój Marek to strasznie straszy tymi opowoeścami o porodach. Ja idę jutro do szpitala, pewnie będą podawać mi "oxy-strzały" i już mam stresa przez to, że cos pójdzie nie tak.

Do tego wszytskiego przypelątało mi się przeziębienie i nic mi się nie chcę. Z nosa mi cieknie, gardło boli, no szok normalnie.

myszka_ wy tak 4 dni po terminie sie może sypniecie, a jak po cichu sobie myślę, że skoro idę do szpitala jutro to ja może 4 dni przed terminem dla odmiany i przejdziemy do innego wątku szybciutko. Muszę jeszcze raz przepatrzeć torbę do szpitala. A powiedźcie mi czy mam wziąć na razie tylko rzeczy dla siebie czy dla małego też od razu zabrać??

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

14 kwie 2008, 12:24

eVe80, zabierz dla siebie dla małego mąż dowiezie jak się urodzi :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 12:28

babe_boom, no a jak np. w szpitalu każa mieć swoje ciuszki dla dzidzi to jak nie bede miała zaraz po porodzie to w co mi go ubiorą?jak to w ogóle jest z tymi ciuszkami,?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 kwie 2008, 12:47

hej dziewczyny
przede wszystkim mamonia wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

A co do akcji porodowych, no to ładna rzeźnia w tym szpitalu


ej dziewczyny to nie tak. Ja rodziłam w tym szpitalu i źle nie wspominam. Wiadomo jak coś się chrzani to każdy szpital jest zły. I na każdego lekarza możemy psy wieszać. Ale taka jest procedura że jeśli nie ma przeciwskazań to się rodzi normalnie później oxytocyna a dopiero na końcu cesarka. I nie zawsze można tak żeby przewidzieć że jednak dziecko nie będzie sie chciało urodzić normalnie.

Ale to tylko celem usprawiedliwienia szpitala, jeszcze z bardziej przyjemnych rzeczy powiem ze położna przy mnie siedziała i mnie głaskała uspokajała naprawdę super było. a po porodzie wystarczyło że dziecko zajękło to od razu przychodziły. No ale wtedy na całym oddziale było nas tylko 4 :ico_szoking: a teraz Asia mówi że ponad 20 :ico_szoking: i juz z opieką gorzej.

Właśnie byłam wczoraj u Asi i widziałam Antka a zdjęcia wklejam na dowód.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Asia nie pozwoliła mi robić jej zdjęć, ale ja jedno wkleję :ico_wstydzioch: by pokazać jaka szczęśliwa jest. Antos to istny tatuś, noski mają identyczne :-D Poczucie humoru tez po tacie odziedziczył i musiał to pokazać rzygają na niego :-D I w ogóle śliczny jest :ico_brawa_01: Teraz czekamy na relacje mamusi.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

14 kwie 2008, 13:01

antos sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
eVe80, to trzymamy kciuki jutro za ciebie i dawaj znac na bierzaco co sie dzieje u ciebie ,bedzie dobrze zobaczysz :-) co do ciuszkow to zalezy od szpitala u nas nie potrzeba ciuszkow dzieci dopiero przy wypisie a tak to szpital zapewnia swoje my tylko pampiki i husteczki mamy wziasc

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

14 kwie 2008, 13:17

Ale nas mamamonia zaskoczyłaś!!! No przynajmniej mnie :-) Super! Gratulacje ogromne! A i poród bardzo szybki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gosia888, dzięki za zdjęcia Antolka. Śliczny chłopczyk. I fajnie , że wkleiłaś też zdjęcie Asi-nie chciała robić sobie zdjęć, ale wcale niesłusznie-bardzo ładnie wygląda.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

14 kwie 2008, 13:17

Jejku Antoś sliczny jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Asika też superowo wygląda.

Tam w szpitalu zapewniają ciuszki ale ja nie wiem czy brać już chusteczki i pampersy czy wstrzymać się jeszcze. Ubranka na wyjście przygotuję mężowi. Zresztą mam tyle rzeczy przygotować, że chba zwariuje. Bo po powrocie ze szpitala z dzieciątkiem idę do moich rodziców. No i oczywiście wszystko muszę powiedzieć mężowi co i jak, gdzie co leży, co załatwić. No masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość