Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 cze 2007, 22:56

Jejku nie wierzę włąsnym oczom, jak tu ostatnio pusto!!
Ale przynajmniej można spokojnie nadrobić, a nie godzine spędzać na czytaniu postów hihi...
U mnie była przyjaciółka i dopiero co wyszła. Zrobiła mi włoski. Coś tam wyszło, ale co to dopiero jutro w dzień ocenię, bo teraz to ciemno jest i słabo widać.

Właśnie zajadam kolację. Trochę poźno, ale głodna byłam i bym inaczej nie zasnęła nawet.

Avisek same zmartwienia masz, współczuję. Ale na pewno wszystko dobrze się skończy. A dlaczego nie chcesz mieć wywoływanego porodu? Powiedz czy to coś złego, czy nieprzyjemnego, bo ja niezorientowana?

[ Dodano: 2007-06-04, 22:59 ]
Ciekawe kiedy Acia do nas zawita? Jestem strasznie ciekawa jak opisze poród, a przede wszystkim fotek malutkiej Juleczki.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 23:16

Frydza pisze: co do przenoszenia to ja znam mnostwo dziewczyn co maja chlopcow i wszyskie po terminie rodzily :-D a dziewczynki tez lubia byc przenoszone :ico_oczko: ale czasem sa przed terminem :ico_oczko: a

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: na dwoje Frydza wrozyla :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Kamilka porod wywolywany kroplowka jest duzo bardziej bolesny niz normalny, dlatego ja sie jeszcze mecze z brzucholkiem, bo ja chcialam wywolywac, ale gin mnie bolem nastraszyl, a poza tym mam mlode lozysko, wiec spokojnie moge sobie przenosic te ciaze.
Ode mnie tez niedawno przyjaciolka wyszla, ale byla sie pozegnac, bo wyjezdza jutro do USA. mieszka tam od 7 lat i dopiero pierwszy raz od tego czasu PL odwiedzila. niestety przez moja ciaze nie moglysmy sie pozegnac jak nalezy :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: , ale lampke czerwonego winka chlapnelam :ico_wstydzioch: w zwiazku z tym, lepiej sie dzis na porodowke nie wybierac :ico_oczko: . musialam jej obiecac, ze jak nastepnym razem przyjedzie (mam nadzieje ze nie po kolejnych 7 latach) to przynajmniej mam na jedna noc dzidzie komus odtransportowac, zeby zabalowac jak nalezy :ico_oczko:
koncze tego posta, bo zaraz pobije rekord madziorki :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 cze 2007, 23:20

Obrazek
tygrysek za 2 zł z rynku :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 23:26

Juli, witamy w klubie milosnikow tygryskowych ubranek. jak naszych nie widzialas to specjalnie dla ciebie dodatkowa odslona :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 cze 2007, 23:26

Jaśnie Pani do Madziorki to ci jeszcze brakuje hoho... :-D

Juli a co to jest dokładnie?? To na gołe ciałko sie ubiera jak body czy jak?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 23:27

Kamilka bo sie ciebie boje :-D na Poloni mam duzo dluzsze posty, ale tutaj czowasz na posterunku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 cze 2007, 23:28

Ale mój my sie rozszalał hehe...

Ale on tak ma dziwnie. Wczoraj cały dzień spokojny był do przesady. Juz normalnie się zastanawiałam dlaczego? Ale on tak cicho siedzi jak gości mam hehe...grzeczny chłopczyk... Ale za to po takim spokojnym dniu to zawsze szaleje na maksa. I dobrze, bo tak wolę.

[ Dodano: 2007-06-04, 23:30 ]
Matko! Przestańcie już, ja nie jestem tak straszna!!!
A taka ze mnie kruszynka, że jakbyście mnie zobaczyły to by strach minął od razu hihi...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 23:31

moja to zawsze przy gosciach cicho nasluchuje, niesmiala jest... po mamusi... :-D
ale tez wole jak bryka, bo spokojniejsza jestem.
w ramach szalenstw koncowo-ciazowych wypilam itr pepsi, pewnie nie zasne do 3 nad ranem...

[ Dodano: 2007-06-04, 23:32 ]
odobno nie w wielkosci sila :-D

[ Dodano: 2007-06-04, 23:33 ]
jakbys mnie teraz zobaczyla to bys uciekla, no chyba, ze nie boisz sie sloniow i nosorozcow :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 cze 2007, 23:44

hahahaha

[ Dodano: 2007-06-04, 23:47 ]
coś mnie podbrzusze dziś tli...ale lekko
W czwartek do ginka, ciekawe czy szyjka coś drgnęła chociaż, mam nadzieję...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 cze 2007, 23:50

ja w srode na KTG sie wybieram, bo jak dobrze pojdzie to mnie ginek juz nie bedzie badal. a ostatnio mowil: "przyjdz w srode na KTG jak do srody nie urodzisz".... nadzieje to on umie robic...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość