Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 cze 2012, 12:22

Witam:)

Julchik mąż wrócił jakoś nad ranem, przed 5 był :ico_sorki: Jolka go teraz na krok nie opuszcza :ico_haha_01:

gosia u nas to samo w szpitalu. Pielęgniarki same mówiły żeby nie używać własnych ciuszków dla dziecka bo szkoda żeby zaginęły :ico_oczko: A koszulkę bardzo fajną kupiłaś. Też mam takie 2 na ramiączkach...oczywiście do karmienia się nie nadają ale są fajne.

Mad., nowe zdjątko Martynki...śliczne! Jolka dostała na dzień dziecka taką samą podusie, tylko że w kolorze żółtym. Uwielbia z nią spać.

Kasiala, ja się śmieję że jak mi brzuch na kolana opadnie to pójdę do fryzjera żeby mieć świeżą fryzurę do szpitala i na wyjście :-)

Zaraz wyślę Aniuli SMS'ka z życzeniami od naszego forum i może dowiem się kiedy wychodzą. A może ktoś pomolestuje Martę?Ja nie mam do niej nr. Ciekawa jestem jaka duża była Agatka.

[ Dodano: 13-06-2012, 12:35 ]
O!
Aniula dziękuje za życzenia i pisze że najpóźniej wyjdzie w sobotę :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 cze 2012, 12:41

Jolka dostała na dzień dziecka taką samą podusie, tylko że w kolorze żółtym. Uwielbia z nią spać.
Martynka tez ja na dzien dziecka dostala od nas :-)
Dziekuje :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 cze 2012, 13:05

A może ktoś pomolestuje Martę?
już napisałam do niej.l

[ Dodano: 13-06-2012, 13:53 ]
Marta odpisała że Agatka ważyła 3380, 57cm. Jest grzeczna, mało płacze póki co. W szpitalu trochę posiedzą bo mała już żółknie a z mężem mają konflikt krwi głównych. Tak jak z Patrykiem. U Patryka to 3 miesiące trwało ale ma nadzieję że Agatką szybciej pójdzie.

Ja miałam tak samo z Tomkiem. No i my 6 dni w szpitalu spędziliśmy.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 cze 2012, 13:57

a jaki rozmiar wzięłaś?
75 C i jest za mały, D byłby idealny...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

13 cze 2012, 13:59

gosia888, To duża dziewczynka i przybrala jednak w ciagu tych kilku tygodni. A powiedz mi o co chodzi z tym konfliktem? Rozumiem ze mala ma zoltaczke i pewnie beda ja naswietlac tak? Towjego syna 6 dni ale Patryka 3 miesiace???? Dopytuje sie bo tez mamy konflikt...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

13 cze 2012, 14:06

75 C i jest za mały, D byłby idealny...
ja teraz mam 75C i już mnie cisną staniki... tzm miseczki są małe... i zastanawiam się jaki kupić czy 75D czy lepiej 75E bo jak mlekiem jeszcze się napompują do tego wkładka laktacyjna... ehhh sama nie wiem narazie kupię 1 do spzitala biały 75D a jak będzie ok to wyślę męża zeby mi kupił jeszcze 1 bo u Nas w Entliczku są te izet po 37zł a bardzo mi przypasowały :-)

ja właśnie dokonałam niemożliwego tzn w sumie to nie ciężkie ale przesunęłam łózko i ustawiłam łóżeczko tak jak chce tzn chciała bym inaczej ale nie mieści mi się tak w pokoju :ico_noniewiem: mąż jak wróci z pracy to mnie :wpale: :ico_nerwusek: ale co tam w tedy już bedzie za późno... idę dalej ogarniać burdel i pakować torbę do szpitala :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 cze 2012, 14:08

ja teraz mam 75C i już mnie cisną staniki... tzm miseczki są małe... i zastanawiam się jaki kupić czy 75D czy lepiej 75E bo jak mlekiem jeszcze się napompują do tego wkładka laktacyjna...
ja dlateog teraz kupilam tylko 2 zeby byly do szpitala,a potem kupic juz inne takie " lepsijsze" jak bede znala rozmiar mlecznych piersi bo teraz nie jestem w stanie przewidziec ich wielkosci :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 cze 2012, 14:09

Towjego syna 6 dni ale Patryka 3 miesiace????
nie, ona nie była z nim 3 miesiące w szpitalu tylko tyle żółtaczka u niego trwała. Bo jak byli w szpitalu nie zajęli się nim odpowiednio. Ja pamiętam jak u mnie lekarka powiedziała że ja mam grupę 0, Paweł grupę A a Tomek po Pawle też A. I że jeszcze nie ma bilirubiny wysokiej ale że Tomek ma grupę krwi po mnie to zaczną naświetlania. I bardzo dobrze :ico_sorki: Szybko zaczęli i po 6 dniach już wyniki były przyzwoite i wypuścili nas do domu ale jeszcze miał żółtaczkę. Chodziłam z nim do neonatologa i badali bilirubinę i jak miał 3 tygodnie podali leki luminal czy jakoś tak i zeszła dopiero żółtaczka.

A z tego co u Marty kojarzę w szpitalu odpowiednio nie zadbali o tą żółtaczkę i Patryk miał sporą anemię w wieku 3 miesięcy i dopiero wtedy wyleczyli żółtaczkę. No ale teraz Marta nie popuści i na pewno dobrze Agatką się zajmą. Więc tak myślę że maks z tydzień ją potrzymają.
75 C i jest za mały, D byłby idealny...
a przed ciążą jaki nosiłaś?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

13 cze 2012, 14:12

a przed ciążą jaki nosiłaś?
B-C roznie - zalezy od stanika :-) wiec w sumie głupia moglam sie domyslic,ze C moze byc za mały :ico_puknij:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

13 cze 2012, 14:13

gosia888, Dzieki Gosiu za wyjasnienia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość