Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 paź 2007, 20:48

iwonap, bawcie sie dobrze
Luli na pewno da sobie rade i w samochodzie i w samolocie
Mama_Kingi, oj kasy trzeba....ale najgorsza jest ta biurokracja...zeby uzyskac jeden papier trzeba sie niezle nachodzic po urzedach

baboski milego weekendu

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

13 paź 2007, 09:41

iwonap milej zabawy!

U nam zimno i peada snieg z deszczem!!! :ico_olaboga: , jest zimno i wiatr wieje, okropnosc!
Dzisiaj rano zauwazylam u Asia zabki 3-ki gorne, ale moszu to jeszcze raz sprawdzic, jak sobie da do buzi zagladnac, bo przeciesz jeszcze nie ma 4-ek dolnych.... Ma tylko 1,2, gorne i dolne, i 4-ki gorne (10 ząbków ogólnie).

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 paź 2007, 19:20

witam .
Wpadam tylko się przywitać i trochę usprawiedliwic...
Nie było mnie na tt bo byłam z Gabi w szpitalu...
tu post z innego wątku,pisałam go w piątek
Witam kochane!
Narazie chcę tylko się przywitać i bardzo Wam podziękować za to,że byłyście przy nas myślami i się modliłyście o zdrówko Gabi.Niestety nie mam dobrych wieści :ico_placzek: Gabi też jest chora :ico_placzek: Ma epi.Przy wypisie chciano dać odrazu leki ale po rozmowie z lekarką doszłyśmy do wniosku,że przecież takie leczenie nie jest obojętne dla organizmu,ma dużo skutków ubocznych ,które widzę u zuzi,i postanowiłyśmy poczekać do kolejnego incydentu,mam nadzieję,ze on nigdy sie jednak nie pojawi i nasza Gabcia nie będzie musiałam brać zadnych leków :ico_sorki:
Ale wczoraj mieliśmy stracha,Gabi usnęła ok 20 ,mieliśmy gości,2 koleżanki,Gabi ok 22 zaczęła marudzić wiec ją wzięlam do nas,patrzę a ona ma całą stopę,rączkę i kolano w bąblach :ico_szoking: całe czerwone i białe bąble jak po poparzeniu pokrzywą :ico_szoking: swędziało ją i może i piekło.Co to??? :ico_szoking: Byłam w szoku chyba ją coś pogryzło,poszłam przetrzepać łóżęczko-wróciliśmy do niego żeby dodatkowo nie stresować Gabi,przetrzepałam pościel a tam........pająk!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zwykły,mniejszy z tych grubszych ...szok :ico_szoking: pogryzł ja albo poparzył włoskami na nogach albo plótł sobie w jej piżamce pajęczynę :ico_zly: :ico_olaboga: Mała dlatego wybudiła się i marudziła.Dałam leki zuzi na alergię i posmarowałam maścią elocom na alergię ale nie przestało schodzić,wręcz przeciwnie,rozchodziło się po całych nogach i rękach... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Zaczęłam strasznie mocno myśleć,dzwonić na pogotowie?...posmarowałam znowu tą maścią to co sie nowe pojawiło ale dopiero po czasie doszło do mnie,że muszę jej przecież wywalić tą piżamę bo jeśli plótł pajęczynę to ona jest na piżamce,nie była widoczna ale musiała być bo jak zdjęłam piżamę to od razu zaczęlo wszystko zanikać. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wiem,że Gabi i Zuza są uczulone na komary i meszki,psy i koty,od wczoraj już wiem ,że i na pająki :ico_szoking: a nawet nie chcę myśleć co mogłoby się z nimi dziać po ukąszeniu osy :ico_olaboga:
M wrócił z Irlandii w środę ale już jutro leci tam spowrotem,musiał podpisać papiery na dowód Gabi,przedłużyć linię kredytową w banku,podpisać się w urzędzie pracy żebym nie straciła swiadczeń na dzieci.Tu u nas wszystkim znajomym pozabierali świadczenia jak tylko sie dowiedzieli że mąż pracuje w czechach :ico_puknij:
My mamy jeszcze miesiąc na załatwienie papierków z pracą M więc mi narazie dają spokój,nie wiedzą,że on pracuje,podpisał się jako bezrobotny na czas i jest ok :ico_sorki:
Jutro albo w niedzielę już tu zawitam zeby pogadać,może uzupełnię bloga,narazie jestem padnięta psychicznie,nic mi sie nie chce i jakoś tak...wiara mnie troszkę zawiodła...muszę się pozbierać.Gabi na oddziale dużo przeszła,narkoza do tomografi,cewnikowanie do badań,pobieranie krwi,wenflon,eeg,ekg,to wszystko było dla niej bardzo stresujące,odbija się to w nocy,budzi sie i płacze ale mam nadzieję,ze wróci do normy :ico_sorki:
Wróciliśmy to łóżeczko,żeby się nie męczła,bo ta bezsenność i przemęczenie to dobry bodziec do kolejnego ataku.Przeglądnę poprzednie strony ale nie obiecuję ,że Was doczytam...za dużo tego przez tydzień się uzbierało :ico_sorki:
Dziś M poleciał spowrotem,zostałyśmy same ale zbieram się do kupy i biorę za życie bo nie mogę sobie pozwolić na smutki.
Pozdrawiam was i buziaki Waszym niuńkom przesyłam.

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

13 paź 2007, 20:46

hello.
Zaś muszę zacząć,że nie miałam czasu żeby zaglądac na TT...no ale postaram się to zmienić.
Moje maleństwo własnie zasypia,mąz ogląda meczyk a ja mam kompa tylko dla siebie.
Piszę tylko dla siebie bo to już nie mąz jest największą przeszkodą do kompa ale Zuza...pokazałam jej kilka teledysków na onecie i teraz cały czas by je tylko oglądała :ico_noniewiem: no ale czasami to tylko w taki sposób mam chwilę spokoju :ico_wstydzioch: :-D

zubelek, to straszne co spotkało twoją córcię :!: Biedactwo na tyle ''zwierząt'' jest uczulona... :-/ a z tym pająkiem to szok normalnie :!: nigdy nie słyszałam,żeby ktoś był na pająki uczulony... :ico_szoking: biedactwo :!: Ucałuj malutko ode mnie :!:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 paź 2007, 21:39

Dobry wieczor
Mnie tez nie bylo dlugo z wami bo moja siostrzyczka przyjechala i wiecej czasu spedzamy razem:ico_oczko: Ale ogulnie fajnie jest mala Nicole jest zadowolona bo ma osobe do zabawy i do psocenia a ja staram sie odpoczywac ale mala od czasu do czasu tez przyjdzie do mamy :ico_oczko: Takze nie jest tak najgorzej hihi
No i pozatym to nic nowego malutka rosnie jak na drozdzach i jest taka slodziutka i kochana aha nie musimy juz na malej raczce nosic opatrunku bo lekarz powiedzial ze ta jej rana sie jej slicznie goi i teraz moze sama dojsc do siebie .. I moze sie juz kapac ale narazie jeszcze czekamy z kapaniem bo to jednak jest wszystko swieze jeszcze..

Aginka super balustrada,taka z drzewa prawdziwego podoba mi sie :ico_brawa_01:

Zubelek straszne wiesci.. wspolczuje ale nie uzalam sie nad toba wrecz podziwiam cie za twoja sile i wytrwalosc tak trzymaj wszystko sie jakos ulozy i bedzie ok Trzymam kciuki

Iwona udanego pobytu i wszystkiego najj u tesciowej :ico_oczko:

Iza nie martw sie ta operacja usuna tego polipa i bedzie wszystko ok ale twoj Mati taki przystojniak szybko rosnie :ico_oczko:

Ok kobietki ja uciekam i zajrze znowu jak znajde czas buziaczki wielkie papa dobranoc i pozdrowienia od siostry(blondi :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 paź 2007, 22:33

elvira22, no widzisz ale to nie te uczulenia są najgorsze tylko ta Epi,to może sie ciągnąć i całe życie a dzieci i wogóle ludzie z Epi są bardzo poniżani i wyśmiewani przez niektórych bezmózgich...stary to jakoś zniesie ale dziecko wtedy bardzo cierpi.Mam nadzieję,że uchronię moje córki przed takimi ludźmi,ale w szkole czy przedszkolu trudno dopilnować,będą musiały nauczyć się sobie z tym radzić.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

14 paź 2007, 09:42

zubelek, Mam nadzieję że ataki się nie powtórzą .... życzymy dziewczynkom duuuużżżoooo zdróweczka .... a Tobie mnóstwo sił .....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 paź 2007, 10:27

Witam mamcie :-)
Aginka, dziękuję kochana .
Dziś nockę miałam paskudną ,ciągłe pobudki Gabi a o 4 przyszła do mnie i do 8.20 spałą waląc mnie nogami i rozpychając się,zabrała mi kołdrę a w dodatku musiałam pilnować żeby nie spadła bo przeczołgałą sie w nogi :ico_haha_01: ale jakoś zła nie byłam ,choć zmęczona to tak miło spać ze stópkami dziecka na dziobie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 paź 2007, 12:21

Witajcie
Na chwilke wpadlam do was zeby powiedziec ze zaraz idziemy na obiad do tesciow.. tesciowa zrobi dzisiaj kaczke pycha i beda kluski i ogulnie smakuje mi jak ugotuje :ico_oczko: Mala Nicole jeszcze spi takze musze ja do wozka przelozyc i moze mam nadzieje sie nie obudzi :ico_oczko:

Zubelek zycze tez twoim coreczka duzo zdrowka i powodzenia to mialas ciekawa nocke z nozkami swojego bobasa :ico_brawa_01: Jakos sie ulozy wszystko :ico_oczko:

A ja uciekam i wpadne do was wieczorkiem pozdrawiam i milego dnia mamusie papa

[ Dodano: 2007-10-14, 21:41 ]
Witam wieczorkiem..
Ale was niema?? Boze jak tu pusto!!!
U mnie ok bylismy u tesciow bylo fajnie i obiad i wszystko smakowalo,mala fajnie tam spala u nich 2 godziny a pozniej byla ruchliwa i zywa,mala Nicole uwielbia sluchac muzyke i jak tylka ja uslyszy to wygina swoje cialko w rytm muzyki,wogule jest taka madra i sprytna ze az mi brak slow moje kochane sloneczko :ico_brawa_01: Pozatym to bardzo lubi inne dzieci i sie z nimi bawic jest taka otwarta i towarzyska i lubi ludzi i idzie do kazdego chociaz nie do kazdego to zalezy od malutkiej :ico_oczko:
A dzisiaj mala wykapalam w takiej nie za cieplej wodzie ale nie byla tez zimna i teraz mala sobie spijusia a ja na chwilke znalazlam czas i jestem z wami ale was niestety niema :ico_placzek: :ico_noniewiem: Ok to ja uciekam do mezusia dalej go boli krzyz ale juz mniej i jutro idzie do pracy :ico_noniewiem: Niewiem boje sie i martwie sie o niego ale moj maz mysli ze to jakies muskle go bola i ze niby mu przejdzie a jak mu nie przejdzie to bedzie musial zrobic specjalne badania mam nadzieje ze mu to minie.. oh czas pokaze Zycze wam milej nocki i dobranoc do jutra a juz jutro jade z mezem do mojego ginekologa i zobacze sobie moja fasolke albo groszka na USG i byc moze bedzie juz widac czy to bedzie on czy ona.. zobaczymy jutro Pozdrawiam i papa do jutra dobrej nocki

[ Dodano: 2007-10-14, 21:41 ]
Witam wieczorkiem..
Ale was niema?? Boze jak tu pusto!!!
U mnie ok bylismy u tesciow bylo fajnie i obiad i wszystko smakowalo,mala fajnie tam spala u nich 2 godziny a pozniej byla ruchliwa i zywa,mala Nicole uwielbia sluchac muzyke i jak tylka ja uslyszy to wygina swoje cialko w rytm muzyki,wogule jest taka madra i sprytna ze az mi brak slow moje kochane sloneczko :ico_brawa_01: Pozatym to bardzo lubi inne dzieci i sie z nimi bawic jest taka otwarta i towarzyska i lubi ludzi i idzie do kazdego chociaz nie do kazdego to zalezy od malutkiej :ico_oczko:
A dzisiaj mala wykapalam w takiej nie za cieplej wodzie ale nie byla tez zimna i teraz mala sobie spijusia a ja na chwilke znalazlam czas i jestem z wami ale was niestety niema :ico_placzek: :ico_noniewiem: Ok to ja uciekam do mezusia dalej go boli krzyz ale juz mniej i jutro idzie do pracy :ico_noniewiem: Niewiem boje sie i martwie sie o niego ale moj maz mysli ze to jakies muskle go bola i ze niby mu przejdzie a jak mu nie przejdzie to bedzie musial zrobic specjalne badania mam nadzieje ze mu to minie.. oh czas pokaze Zycze wam milej nocki i dobranoc do jutra a juz jutro jade z mezem do mojego ginekologa i zobacze sobie moja fasolke albo groszka na USG i byc moze bedzie juz widac czy to bedzie on czy ona.. zobaczymy jutro Pozdrawiam i papa do jutra dobrej nocki

[ Dodano: 2007-10-15, 10:09 ]
Dzien dobry was znowu niema.. :ico_placzek:
No to ja poczekam az bedziecie.. jakos tak dziwnie sie samej pisze... :ico_noniewiem:
Milego dnia wszystkim Buziaki papa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

15 paź 2007, 12:48

ale pustki :ico_szoking:
Zuza w przedszkolu po raz pierwszy od 4 tygodni :ico_brawa_01:
Gabi śpi a ja gotuję obiadek :ico_oczko:
Miłego dnia! :ico_haha_02:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość