Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

15 sty 2012, 21:41

Zuzia waży 409g calkiem sporawo
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kilolek, faktycznie objawy podobne do cukrzycy.
Tak mi się przypomniało, moja szwagierka kiedyś opowiadała jak jej córa w nocy się budziła, szwagierka wstawała i malutką przykrywała, utulała i tak kilka razy, w końcu wysłała męża swojego i małej jak ręką odjął - po prostu ją odkrył i malutka całą nockę przespała. Może trzeba poszukać innej przyczyny, czasem warto spojrzeć z innej strony na problem.
A Adaś też często bierze łapki do buzi :ico_olaboga: Zastanawiam się czy to nie przypadkiem na tle nerwowym. ostatnio dużo u nas się działo...
...a ja jutro do pracy... trochę mi się chce, bo już mam dość siedzenia w domu, a z drugiej strony mogłabym jeszcze parę zaległości podgonić.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2012, 15:20

zapisałam w końcu Hanię do laryngologa na kontrolę po szpitalu,wisiałam od 9 na telefonie i dopiero przed 14 była wolna linia :ico_szoking: :ico_olaboga: a tak to ciągle zajęte było...od razu zarejestrowałam na 26 stycznia do poradni rehabilitacyjnej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sty 2012, 23:55

Ja drugi miesiąc probuję się dodzwonic do alergologa i chyba będę musiała pojechać osobiście do warszawy tylko po to by go zapisać :ico_noniewiem:

Agnieś ja już myślałam, ze moze za ciasne gatki ma albo proszek nie taki juz nie mam pojęcia

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

19 sty 2012, 18:57

Ja drugi miesiąc probuję się dodzwonic do alergologa i chyba będę musiała pojechać osobiście do warszawy tylko po to by go zapisać
kochana a do której przychodni? Moze mogę Ci jakoś pomóc

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 21:43

Ja drugi miesiąc probuję się dodzwonic do alergologa i chyba będę musiała pojechać osobiście do warszawy tylko po to by go zapisać
to nikt nie odbiera czy jak?
bo ja to do laryngologa u nas 5 godz na telefonie wisiałam aż ktoś odebrał :ico_olaboga:

no i my po lekarzu i wszystko w gardełku jest ok :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sty 2012, 23:01

Bozena do alergologicznej na Sienną.

Aniawlkp przewaznie jest zajęte a jak nie jest to nikt nie odbiera albo odbieraja ale od razu ktoś odkłada słuchawkę. Przez 2 miesiace próbowąłam wyrywkowo kilka razy dziennie. W końcu gdzies w połowie grudnia zaparlam się i calusieńki dzień dzwoniłam w odstepach najwyzej 5 minutowych i nie udało się, kolejnego dnia to samo.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 sty 2012, 12:05

Aniawlkp przewaznie jest zajęte a jak nie jest to nikt nie odbiera albo odbieraja ale od razu ktoś odkłada słuchawkę. Przez 2 miesiace próbowąłam wyrywkowo kilka razy dziennie. W końcu gdzies w połowie grudnia zaparlam się i calusieńki dzień dzwoniłam w odstepach najwyzej 5 minutowych i nie udało się, kolejnego dnia to samo.
:ico_szoking: :ico_szoking:
jak ja bym tam pojechała osobiście rejestrować to bym opierniczyła te babki co tam siedzą i skargę na nie złożyła do ordynatora czy kto tam nad nimi,bo po co one tam siedzą :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

22 sty 2012, 19:41

Aniawlkp przewaznie jest zajęte a jak nie jest to nikt nie odbiera albo odbieraja ale od razu ktoś odkłada słuchawkę. Przez 2 miesiace próbowąłam wyrywkowo kilka razy dziennie. W końcu gdzies w połowie grudnia zaparlam się i calusieńki dzień dzwoniłam w odstepach najwyzej 5 minutowych i nie udało się, kolejnego dnia to samo.
:ico_szoking: :ico_szoking:
jak ja bym tam pojechała osobiście rejestrować to bym opierniczyła te babki co tam siedzą i skargę na nie złożyła do ordynatora czy kto tam nad nimi,bo po co one tam siedzą :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja tak mialam jak dzwoniłam do Kajetan, w koncu pojechalam osobiscie i zobaczylam ta wieczna kolejkę. Przestalam sie dziwić czemu nie odbieraja telefonów.
Bozena do alergologicznej na Sienną.
oj przykro mi w żadnym wypadku mi tam nie po drodze. :ico_noniewiem: mieszkam i pracuję po drugiej stronie wisły

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 sty 2012, 23:31

no widzisz Bozena ja byłam tam nie raz i atm nigdy nie ma kolejek. Nie mam pojęcia dlaczego nie odbierają. Zwykle zapisuję sie zaraz po wizycie na kolejną ale jak bylam pod koniec zeszłego roku to nie było jeszcze zpisów na ten, kazali dzwonić no i tak dzwonię...
Dziękuję za chęci :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 sty 2012, 10:50

no widzisz Bozena ja byłam tam nie raz i atm nigdy nie ma kolejek. Nie mam pojęcia dlaczego nie odbierają. Zwykle zapisuję sie zaraz po wizycie na kolejną ale jak bylam pod koniec zeszłego roku to nie było jeszcze zpisów na ten, kazali dzwonić no i tak dzwonię...
Dziękuję za chęci
no to ja już tego nie rozumiem. A może to nie jest dobry numer, poszukaj może na www innego nr i zadzwon zapytaj o co chodzi. Do Kajetam przynajmniej można napisac maila i zapisac sie w ten sposób, zapiszą i odpiszą jaki termin.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość