Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

14 maja 2009, 23:08

wonnnnnnnnn
ale uprzejma jestes :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

15 maja 2009, 07:58

hej dziewczyny
bede potem,milego dnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

15 maja 2009, 08:04

dziewczynki jesli chodzi o post izus 85 troche ja popieram
troche zle napisala ze wywalili mnie na porodowke -przyjeli mnie do szpitala mimo braku miejsca na patologii zaopiekowali sie mna dobrze biegali kolo mnie zrobili wszystkie badania i przede wszystkim podali jakies prochy po ktorych nie bolalo mnie juz nic
mieli mnie przeniesc na patologie gdy tylko miejsce bedzie mialam zostac tam dluzej niz 3 dni bo nawet gdy malo chodzilam to brzuch mi twardnial i chcieli zrobic mi dokladne badania i nie ich wina ze inne :ico_ciezarowka: zaczely na raz rodzic one musialy zajac sie nimi ja czekalam w nocy grzecznie na korytarzu bo co innego mialam zrobic ciesze sie ze tak wyszlo bo mieli powod zeby mnie wypuscic bo jak same polozne stwierdzily takie leczenie sensu nie ma kiedy musze ciagle wstawac a w domu wypoczne i same juz wtedy ze zloscia powiedzialy mi ze na patologii sa dziewczyny ktore zajmuja miejsca z byle pierdołką delikatne zapalenia brak badan i nic z tym zrobic nie moga
nie obwiniam tu malutkaniunia88 bo przeciez nie lezalysmy w tym samym szpitalu tylko lekarzy ktorzy stwiedzaja tak jak lekarz jej ze trzeba polozyc kogos na wszelki wypadek albo dziewczyny ktore ida sobie robic badania albo takie ktore chca odpoczac albo co gorsza chca wzbudzic litosc u innych :ico_noniewiem:
dziwne dla mnie bylo tylko to ze zaraz po wyjsciu ze szpitala malutkaniunia88 napisala posta ze biegala po sklepach a 4 dni predzej panikowala o swoje zdrowie mogla otwarcie napisac ze idzie do szpitala tylko dlatego ze nie chce miec klopotow w pracy czy z zusem i ze chce zrobic badania po co sciemniac i uzalac sie nad soba -ja sama pewnie w podobnej sytuacji tez zrobilabym wszystko by nie stracic pieniazkow i jesli by byla koniecznosc taka tez bym poszla nie oszukujmy sie kazda z nas potrzebuje pieniedzy i kazda z nas musi pilnowac swoich interesow

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 maja 2009, 08:25

dziewczyny ale malutka pisala ze musi isc do szpitala zeby poprostu nie wzbudzac podejrzen
prawda jest taka betina, ze dzieki bogu ze bylas w szpitalu bo gdyby cos sie dzialo to bylaś bezpieczna
niestety taka nasz chora służba zdrowia
jak ktoś chce chorować to musi mieć końskie zdrowie :)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

15 maja 2009, 08:29

:ico_kawa: zameldowana z rana zmykam na badania :)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 maja 2009, 08:48

melduje sie

Beata_Tychy, powodzenia na badaniach, to co dzisiaj krew?

mysle ze tamat malutkiejniuni powinien byc juz zamkniety, a prawda jest taka ze nic nikomu do tego co kazda robi ze soba, kazdy moze sie sexic kiedy chce i tyle! kazda ma swoj rozum i swiadomie mysle sobie ani dziecku krzywdy nie zrobi.

to tyle, uciekam

malutkaniunia wracaj do nas!

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

15 maja 2009, 08:51

Katka, nie potrzebnie na mnie naskoczyłyście :567:
naskoczyłam na Ciebie ? gdzie ? wyraziłam swoje zdanie, ale przeciez nie opieprzyłam Ciebie na perłowo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 maja 2009, 08:53

dziwne dla mnie bylo tylko to ze zaraz po wyjsciu ze szpitala malutkaniunia88 napisala posta ze biegala po sklepach a 4 dni predzej panikowala o swoje zdrowie mogla otwarcie napisac ze idzie do szpitala tylko dlatego ze nie chce miec klopotow w pracy czy z zusem i ze chce zrobic badania po co sciemniac i uzalac sie nad soba
własnie o to mi najbardziej chodziło...
denerwują mnie ludzie którzy nie potrafią powiedziec wprost
bała sie ze lekarka nie da jej L4?
to po co sciemniała ze nagle chora jest, wszystko ją boli, czytać tego nie szło, normalnie skurcze na zawołanie
jestem moze ostra, ale wyrażam swoje zdanie wprost i tak samo zyczę sobie zeby ktoś o mnie pisał wprost, bo dzięki temu wiem "co mi wypada" i komu co nie pasuje w moim zachowaniu

dodam tylko tyle, że od grudnia czekam na badanie holtera na serce bo jestem chora...
ale przez takie osoby jak malutka pewnie zrobią mi je dopiero po porodzie, bo kolejka zajecta jest przez osoby które raz coś strzyknie i już w szpitalu leżą

a mój ginekolog potrzebuje wiedziec czy moge rodzić siłami natury i czy przy porodzie nie siądzie mi ta moja chora pompka

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

15 maja 2009, 09:02

hej :ico_haha_02:

Beatko krązka w ogóle nie odczuwam :ico_haha_02: jedynie jak aplikuje sobie clotrimazolum to niestety, ale zdarzy mi sie o niego zahaczyć :ico_chory: :ico_oczko:
Ale nic mnie nie boli.
Przyznam szczerze, ze bardziej czułam tampon podczas @ niz ten krążek.

Za krązek zapłaciłam 170 zł, moj M musiał jechac do sklepu medycznego w Bytomiu, bo w aptekach nie ma tego cuda.

Lalko a jaki numer krązka masz załozony ???

Ja juz na temat sytuacji malutkiejniuni sie nie wypowiadam.Napisałam co myśle na ten temat i koniec z dyskusja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-15, 09:03 ]
Dokładnie za miesiac - 15 czerwca- skonczymy z Gwiazdką 37 tc i mogę rodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wczoraj M złozył komode.Dzis rodzice przyjada pomagac w przemeblowaniu.Zaczynam powoli pakowąc torbę to szpitala.Jejku, to sie dzieje naprawdę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

15 maja 2009, 09:21

Dokładnie za miesiac - 15 czerwca- skonczymy z Gwiazdką 37 tc i mogę rodzić

Wczoraj M złozył komode.Dzis rodzice przyjada pomagac w przemeblowaniu.Zaczynam powoli pakowąc torbę to szpitala.Jejku, to sie dzieje naprawdę
_________________
dzieje sie naprawde :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pochwal się kącikiem dla małej :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości