Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 cze 2010, 21:20

Ewka_82, przykro, no ja właśnie otrzymałam propozycje wynajmu mieszkania w bloku i tez sie zastanawiam, niby tu gdzie mieszkam nie płace ale na zime musze kupić węgiel, drewno, potem palić w piecu, czyscic go, brak w lecie (teraz ciepłej wody) spory kawałek do centrum (20 minut na piechote) ale jest ogródek
a w bloku za około 550 zł 2 pokojowe na parterze, blisko mamy i babci, koleżanek, szpital po drugiej stronie ulicy, nic mnie w zimie nie obchodzi i ciepła woda non stop w kranie, ale nie ma podwórka, co byscie zrobiły?
Oliś sama zasneła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

20 cze 2010, 21:38

Dziewczyny usunelam konto na n-k ale juz mam nowe takze wyslalam kazdej zaproszenie :ico_oczko:

matikasioa no jakos tak dziwnie mi z jednym dzieckiem jakos tak cicho,smutno mi bez niej :ico_placzek: ale juz w srode bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ciacho zaraz spojrze :-D

Ewka oj to niedobrze z tym mieszkaniem,kurka szkoda ze niemozecie miec swojego jak zawsze te raty :ico_zly:
trzymam kciuki za znalezienie nowego lokum&&&

isiawarszawa,
to zalezy co ty wolisz,w miescie wiecej rozrywek i blisko wszedzie ale za to oplaty,policz sobie mniej wiecej czy cie stac na wynajem i wypisz plusy i minusy i wtedy bedziesz wiedziec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 cze 2010, 21:50

Isia ale te 550 zł to naprawdę nie dużo. My paliliśmy w piecu za ściana u teścia przez prawie 2 lata i dziękujemy bardzo. Lepiej dopłacić i mieć wygodę. Teraz mamy wygodę, ale kasy ciągle brakuje.

Mikusia zaproszenie przyjęte. Co też się pozbywałaś potencjalnych znajomych.
Jak ciacho?
A co do Milenki to ona tak od początku budzi mi się na to jedzenie.

Ewcia a no to na rok musicie czegoś szukać. A jak z cenami u was?
Jutro poszukam Sabci, ale nie pamiętam danych więc nie wiem czy mi się uda tak po małej fotce :ico_sorki:

Potłumaczyłam sobie trochę z tatkiem przepisy na te małe pierożki z tupperware i padam już. Dobrej nocki, idę spać.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 cze 2010, 23:16

Hej dziewczyny
długo mnie nie było.
Z tego co sie orientuję to wiecie już o kłopotach Michasia, długo by opowiadać... leżąłam ostatnio z nim w szpitalu, a jak tylko wróciłam rzuciłam się w wir przygotowań do chrzcin, które wreszcie dzis sie odbyły. Jestem wykończona i lecę z nóg. Jeszcze muszę dzienniki uzupelnic i wrócę do zywych i aktywnych juz niebawem... :ico_haha_02:
ps. zdrówko juz ok i tyjemy!!

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

21 cze 2010, 08:29

Dzien dobry :-D
My juz od 5:30 na nogach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale za to juz zaczynamy pierwsza drzemke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiec zaraz korzystam i ide lezec.
Dzis sie zapowiada milutki dzien bo umowilam z kolezanka z forum z Katka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale chyba ze spacerku nici bo u nas pochmurnie, szaro i zimno :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-06-21, 08:35 ]
matikasia, ceny za wynajem sa kosmiczne, bo ok 1,5 tys za 2 pokojowe mieszkanko, wiec w takim wypadku lepiej brac kredyt, a za mieszkanko tak ok 130-150 tys juz sie cos znajdzie.
Ale chyba stanie na tym, ze na ten rok pojdziemy do dziadka mieszkac, co za bardzo mi sie nie widzi, bo wiecie, co sami to sami, ale no wlasnie zawsze jakies ale. Z dziadkiem bedzie latwiej bo oplaty na pol i moze szybciej uda nam sie to wszystko splacic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Chyba zlapal mnie kryzys... :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 cze 2010, 09:38

wczoraj byliśmy na szczepieniu i Loluś nawet dobrze zniósl , a waży 8300
Dobrze, że Loluś dobrze zniósł. Dzielny chłopak. I jaki duzy. :)
bylo super juz dawno sie tak niewybawilam
:ico_brawa_01: za udaną zabawę.
:ico_brawa_01: dla męża.
I dobrze, że Zulka śpi całe nocki, bo ja np nie wyobrażam sobie wstawać w nocy i robić butelke.
super masz małą i jak fajnie już stoi przynajmniej zrobiłaś zdjęcia i jest się czym pochwalić.
:ico_sorki: :ico_sorki:

Isia ja bym szła do bloku. I :ico_brawa_01: dla naszej kochanej Oliś za samo zaśnięcie!
które wreszcie dzis sie odbyły
:ico_brawa_01:
zdrówko juz ok i tyjemy!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chyba zlapal mnie kryzys...
Trzymam za Was kciuki! :ico_pocieszyciel:

A Kinga muszę się pochwalić miała dość produktywny weekend. Nauczyła się przewracać z pleców na brzuszek, łapać i jeść stópki i sama siadać. Fajnie to wygląda jak tak zasuwa na czworakach, a za chwile pac i siedzi. :) Ale nareszcie zaczęła sama siedzieć, już myślałam, że będzie do tyłu. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 cze 2010, 09:39

witanko

jajuż popracowałam dziś ,Loluś już podrzemał a teraz łobuzuje a mama forumuje :ico_oczko:

Ewka_82, oj nie zazdroszczę kłopotów mieszkaniowych , dobrze tylko że jest jakieś wyjście z dziadkiem i nie zostanicie na lodzie , a płaciś 1,5 tyś to troszkeszkoda lepiej si pomęczyć i pójść szybciej na swoje
zdrówko juz ok i tyjemy!!
i tak trzymać :ico_haha_02:

isiawarszawa, npewno wygodniej ci będzie w zimie a n opał tyle albo i więcej byśmusiała wydać i jakz dzieckie schodzić i palić
a i jeszczejeden plus , mama nie wpadała by tak często o 6 , bo teraz przychodzi do szwalni :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-21, 09:43 ]
A Kinga muszę się pochwalić miała dość produktywny weekend. Nauczyła się przewracać z pleców na brzuszek, łapać i jeść stópki i sama siadać.
:ico_brawa_01: dla Kini

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

21 cze 2010, 10:06

wiolaw, moj wlasnie sie budzi :-D , dobrze, ze nasze dzieciaki ucinaja sobie takie drzemki :-D :ico_sorki:

Na lodzie na pewno nie zostaniemy, damy rade, koniec marudzenia :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie takie problemy ludzie maja :-)

Kasia90, brawa dla Kinguni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak burza idzie do przodu, a my powoli :-D :-D :-D pomalutku, pomalutku :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 10:25

Witam z rańca. Milenka wstała o 7, ale mama ją wzięła, a ja jeszcze 1,5 godz pospałam, a Mati bajki poglądał.

Dziś Mila od północy jadła co 1-1,5 godziny. Próbowała utulić, pogłaskać, to na boczek,a ona zażerała poduszkę :ico_szoking:

Kasia90
butli też bym w nocy nie robiła, bo się odchodzi już od karmienia nocnego w tym wieku, ale jak dziecko na cycku to jest całkiem inaczej i jeśli tak jak moja nie przesypia całych nocy to cholerka nie wiadomo co z tym zrobić.
Chyba jak wrócę do domu po prostu będę próbowała dawać jej samą wodę.
Tak mi się Mati oduczył, tylko różnica była ta, że z dnia na dzień musiałam przestać go karmić, a wtedy jadł 1-2 razy w nocy więc było łatwiej. Teraz aż się boję, ale jestem już potwornie zmęczona i niewyspana. Czasem w ciągu dnia rozdrażniona. Staram się jednak uspokajać, by nie wyżywać się na nikim, a już na pewno nie na Matim.
Założyłam karmić do roku, ale czy mi się uda :ico_placzek:

Ewcia czasem warto się przemęczyć. My też tak czekaliśmy na nasze 2 lata bez 2 miesięcy. Na wiosce gdzie psy dupami szczekają z jednym sklepem, w piecu palić trzeba było, ściany poobdzierane, podłoga z betonu, ale warto było bo przynajmniej na wynajem nie wydawaliśmy.
Fajnie, że macie drzemki. Milenki cały dzień to 2 drzemki po pół godziny :ico_sorki:

Kasia90 brawa dla zwinnej Kingusi :ico_brawa_01:
Kasia a Ty podajesz już butlę, czy nadal karmisz?
Mnie jak w sobotę 2 razy mała ugryzła to mi się gwiazdki pokazały przed oczami i jeszcze cały dzień czułam te ból :ico_placzek:

Mikusia
a Ty już w ogóle nie karmisz?? Zuzka tak od razu zaczęła przesypiać te nocki?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 cze 2010, 10:33

Witam
Jestem zmęczona ale bardzo zadowolona chrzciny już za nami impreza super sesja u fotografa tez udanawieczorkiem mieliśmy jeszcze gości w domu ale to już tak na luzie znajomi :) wieczorem postaram się was doczytać i może uda mi się wkleić kilka fotek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość