Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 paź 2009, 21:47

asika masz racje niech pojdzie do innego lekarza na USG

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 paź 2009, 21:47

Asika82 właśnie się zastanawiam czy nie podjechać do innego lekarza na usg 3d, bo to było robione na zwykłym i rzeczywiście do tej pory nic takiego nie wykazywało, juz sama nie wiem co mam myśleć, na zdjęciu, które dostałam widać jakąś przeklętą kreskę, ale nie wiem czy to jest to, już nic mi się nie chce :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-10-01, 21:49 ]
Sabcia kolejną wizytę mam 12 października

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

01 paź 2009, 22:07

Rany ale u nas smutki na koniec dnia :ico_placzek:
Magda33, moze faktycznie idz na 3D bo bedziesz sie martwic niepotrzebnie, a sprzety tez maja prawo sie psuc - niestety
emikaw85, moja kruszynka tez ma juz przeszło 4 kg ale to wcale nie znaczy ze bedzie cc no chyba ze bys wolała

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

01 paź 2009, 22:13

Sabcia te 4kg to jescze jest nic bardziej sie martwi o ruchy , bo sa slabe i tetno dziecka

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 paź 2009, 22:16

Magda33, idz do innego lekarza. U mojej corci lekarz podejrzewal od 21 tygodnia wodoglowie,bo byla jakas asymetria w glowce,kazal mi przyjsc do kontroli w 22 tygodniu,potem poslal mnie do szpitala.Tam stwierdzili,ze rzeczywiscie jest jakas asymetria i jeden lekarz mowil mi,ze to tylko cien i nie martwic sie,inny na drugi dzien jak mnie wypisywali powiedzial,ze jest asymetria ale w granicach normy i do kontroli za miesiac,bo moze sie powiekszyc.Za miesiac przyszlam i okazalo sie,ze niby asymetria sie powiekszyla o 1 mm,bylam zalamana a dzis poszlam do mojego lekarza,ma nowy aparat i okazalo sie,ze juz jest wszystko super-glowka symetryczna,komory rowne.Nie martw sie na zapas,bo tylko Zoske stersujesz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dla pewnosci idz do innego lekarza,takie rzeczy sa widoczne wczesniej,dzis to pewnie jakis cien,tak jak u mojej Zuzki :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-10-01, 22:19 ]
A Bigottka poszla na to KTG do szpitala i nie odezwala sie juz?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 paź 2009, 07:03

iw_rybka własnie mam zamiar wybrać się do innego lekarza, szczególnie, że na połówkowym usg lekarz sprawdzał czy nie ma rozszczepu i nie było, mój gin wczoraj też powiedział żebym się nie martwiła, bo może to coś z aparatem :ico_olaboga: w każdym bądź razie całą noc przeryczałam, nie spałam ani tochę, bo nie mogę przestać o tym myśleć. Najgorsze jest to, że gdyby się okazało, że rzeczywiście coś jest z tym podniebieniem, to operację robi się dopiero w wieku 2,5-3 latka :ico_placzek: nie ma szans na karmienie piersią i dziecko może mieproblemy ze słuchem i z mową :ico_placzek:
Szczerze mówiąc już mnie przestało cieszyć macierzyństwo, niby miało przynosić radość, a zacznie się od trosk (obym się myliła)...
wybaczcie kochane, ale nie będę się dziś zbyt często odzywała, nie mam siły...

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 paź 2009, 08:09

Witam z rana.

Magda33, nie denerwuj się kochana bo nie ma sensu na pewno to coś ze sprzętem jest nie tak bo jakby było coś nie tak faktycznie to wcześniej wykryliby takie jest moje zdanie. Uspokój się kochana i nie denerwuj.
iw_rybka, nie byłam wczoraj na tym ktg w szpitalu bo po powrocie od lekarza ze zwolnieniem to powiedział że miałam sobie darować i nic na wariata i że mam podjechać dzisiaj do południa więc dzisiaj jadę. A wczoraj się nie odezwałam bo dosyć wcześnie poszłam spać i byłam zmęczona po powrocie i wszystko mnie bolało :-/ a dzisiaj nic lepiej nie jest.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 paź 2009, 08:24

Witam!!!
A ja sie zgłaszam ze dzis cała noc mialam skurcze z odstepami 30 min zasnełam dopiero o 4 nad ranem - narazie jest spoko ale jeszcze z łózka nie wstałam - brzuch mnie boli jak cholera ale skurcze przeszły zobaczymy co bedzie dalej - w szczegolnosci ze za godz z synem do szkoły mykam
wybaczcie kochane, ale nie będę się dziś zbyt często odzywała, nie mam siły...
no jasne odpocznij troszke i postaraj sie o tym za wiele nie myslec
Ja kiedys tez zyłam w strachu przez wadliwy sprzet, dostałam skierowanie na przeswietlenie płuc bo miałam zapalenie a na zdjeciu w okolicach prawej piersi były takie brzydkie guzy z zyłkami - poprostu od patrzenia az mi sie wymiotowac chciało a ze zdjeciem miałam isc do lekarza za dwa dni i te całe dwa dni płaczu i lametu ze cos jest nie tak a potem okazało sie ze to jakas skaza na aparacie :ico_zly:
Mi tez sie wydaje ze jakby było cos nie tak to juz dawno by to wyszło

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 paź 2009, 09:53

dostałam namiary na najlepszą specjalistkę w Polsce w dziedzinie operacji rozsczepów, ponoć nie ma później śladu po wadzie i lekarka ta nie czeka aż dziecko skończy 2 latka, tylko operuje kilkumiesięczne maluszki, oby jednak nie musiała korzystać z jej pomocy, ale dobrze wiedzieć, że ktoś taki jest...

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

02 paź 2009, 09:57

Magda33, ja mysle ze to nieporozumienie i dla twojego dobra sprawdz to bo do porodu ty utoniesz w zmartwieniach
A ja juz synka odprowadziłam do szkołk było ciezko ale dałam rade brzusio nadal boli teraz jeszcze kregosłup chyba pojde spac bo musze odespac ta noc a ty Magda tez sie połóz bo nic nie spałas ale malenstwo sie zastanawia co ta mama wyprawia

[ Dodano: 2009-10-02, 10:21 ]
i zapomniałam dodac stanełam na wage po miesiacu i mam 2 kg mniej :ico_brawa_01: takze bardzo sie ciesze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość