Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

31 maja 2011, 22:53

jak cos nie tak sie dzieje to juz do konca - jeszcze od jakiegos tygodnia szukam dowodu i nie moge znalezc - i musze wyrabiac nowy :ico_zly: w piatek zrobie zdj a w poniedzialek zloze papiery :ico_olaboga: zawalu mozna dostac z tym wszystkim
może jeszcze znajdziesz???
a jakie prezenty kupowalyscie dla maluchow na dzien dziecka ? ;)
wredna matka ze mnie, ale nic nie kupiłam dzieciom. 26 robimy chrzciny, same stroje będą nas kosztowały kilkaset złotych no a jeszcze przyjęcie :ico_olaboga: nie mam kasy. Myślę, że dzieci się nie obrażą na mnie, a prezenty dostaną w przyszłym miesiącu. I z pewnością jakieś praktyczne, np. basen (bo Ola kocha się chlapać) a Mat jakiegoś ciuszka.
Uli kilka takich kupiłam, po czym okazało się, że to co mi się podoba jej niekoniecznie. Dlatego więcej nie będę kupować, bo szkoda kasy, taki maluch się tak krótko bawi tymi zabawkami, że potem nam żal.

u nas podobnie.
u nas niestety więcej badziewia
u nas też i tyle tego jest, że nie ma już gdzie trzymać
poza tym Zuzia to straszny "chomik" nie pozwoli wyrzucic nawet pudełka po butach - trzeba to robić ukradkiem.
jakbym o Oli czytałą hehe. Nawet etykiety z butelek z biedronki muszę jej ściągać, bo tam mała biedroneczka jest. No i zakochała się w tej biedronce co Zuzia w niej siedzi na zdjęciu. woła, żeby jej taką kupić :ico_olaboga: ogólnie Ola kocha motylki ( mówi, żeby się do niej zwracać motylku), biedroneczki, żabki i żółwiki :ico_haha_02:

co do jedzenia. ja jeszcze się pilnuję, jakoś się boję wypić więcej mleka, bądź zjeść schabowego. Jak jem schabowego to ściągam panierkę, to samo z mielonym, boję się, że brzuszek go będzie bolał i będzie mi płakał. a on i tak jest w dzień wymagający.

ja też od przyszłęgo roku, może już pod koniec tego chcę się rozejrzeć za pracą.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 cze 2011, 06:37

wredna matka ze mnie, ale nic nie kupiłam dzieciom. 26 robimy chrzciny
zadna wyrodna - chrzciny swoje kosztuje i to jest zrozumiale ze trzeb zacisnac pasa ;)

ja dla Julki kupilam Lkotek chocjotek z Fisher Price ;)

[ Dodano: 01-06-2011, 06:38 ]
a mnie chyba goni na @ bo wstaje jak polamana :p

[ Dodano: 01-06-2011, 10:57 ]
Wszystkiego Najlepszego dla Waszych dzieciaczkow :ico_tort:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 cze 2011, 11:13

Właśnie najgorsze ,że z tymi zabawkami nie idzie nikomu przetłumaczyć przynoszą pierdułki które potem się walają po kątach.Wolę by bluzeczkę lub coś innego kupili brr moja mama nie zna umiaru .Poprosiłam by mi pokój dobudowała na to co przynosi Lucusiowi ha ha .raz na jakiś czas chce zrobić porządki połamane rzeczy powyrzucać itp.ale mój synuś wszystko szanuje więc gromadzi się sterta taka ,że część już wyniosłam do garażu jak zapomni to wtedy mu na coś wymienię i znów będzie się bawił jak nowymi bo już nie mam miejsca normalnie .

Co do DUPLO to mój syn uwielbia bawi się non stop to bardzo mądra "zabawka" zawsze mówię jak ktoś chce to niech mu kupi coś z duplo małego zawsze będzie mógł połączyć ze swoimi klockami ,ale moja mama starej daty woli mu kupić badziewny helikpter który kosztuje tyle samo ,ale jest wielki no i weż wytłumacz ......szlag czasem mnie trafia z tego zabawkowego bałaganu.

Dziś obaj synkowie ode mnie dostaną koszulki bo zabawki pewnie babcia przyniesie :ico_sorki:

No i wszystkiego naj naj naszym dzieciaczkom dużo uśmiechu :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

01 cze 2011, 13:11

przynoszą pierdułki
u mnie na szczescie nie - na razie :ico_sorki: i oby sie to nie zmienilo :ico_sorki:
mam dobrrze bo moja tesciowa jest tez tego zdania ze jak cos kupic to konkretnego- teraz na dzien dziecka ma dla Julki zamawiac szczeniaczka uczniaczka bo jak bylysmy u niej to strasznie sie cieszyla do tego misia ( ma takiego szwagierki synek) wiec tesciowa stwierdzila ze takiego jej kupi niech ma swojego

wiem jak moja siostra najmlodsza tez ma pelno rzeczy - polamane nie polamane ale wyrzucic nie da mimo ze ma juz 9 lat to tak jak ktoras tu napisala ze potrafi kartonik od soczku przetrzymywac - albo niech cholera na czyms bedzie Hannah Montanna to juz kaput bedzie trzymala i codziennie sprawdzala czy nikt jej nie wyniusl tego "cuda" :ico_haha_01:

moja Julka spi tylko w pampersie bo u Nas taki zaduch ze az cala spocona byla w bodach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

01 cze 2011, 18:57

Hej dziewczyny. Tynusz to ty masz dobrze :-D :-D :-D
My dzisiaj na dzień dziecka byliśmy w czymś na styl Małpi Gaj. Oliwka wyszalała się 4,5h i była wniebowzięta. Ostatnio bardziej niż zabawki cieszy ją szaleństwo, więc nie było problemu z wyborem prezentu. I praktyczny bo nie zalega znów w pokoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wczoraj byliśmy z Zuzanką na wizycie 3miesięcznej i mała waży już 6,550 :ico_haha_01: matko czym sobie zasłużyłam na takiego aniołka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale tylko się cieszyć. Placze tylko jak coś jej nie spasuje z jedzenia. Ostatnio lubi się bardziej przytulić do mamy, ale to jest tak normalne, że jakby cały czas chciała leżeć to chyba musiałabym się zacząć martwić :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 cze 2011, 10:05

Tynusz to ty masz dobrze :-D :-D :-D
zobaczymy do kiedy haha :-D

osiwieje z ta moja @ - nadal jej nie ma a wizyta dopiero 30stego :ico_szoking: mam nadzieje ze sama przyjdzie- ale jutro dla pewnosci zrobie 2 test bo nie wytrzyam

nie wiecie czy mocz np ten ranny mozna przetrzymac tak z 7 h i potem wykonac test ? bo dopiero przed 12 jade do miasta i gdzies okolo 3 wroce :ico_sorki:
w sumie juz kiedys mialam takie jazdy z ta @ :ico_zly: potrafilo jej nie byc przes 3 miesiace :ico_olaboga:
wolalabym zeby sie pojwila do jutra to bym te 10 zl z testu wrzucila Julce do skarbonki :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

02 cze 2011, 19:30

nie wiecie czy mocz np ten ranny mozna przetrzymac tak z 7 h i potem wykonac test ?
Pewna nie jestem ,ale myślę ,że można choć nie wiem czy nie lepiej przeczekać już noc i rano zrobić .Bo świeży ...

My dzis u mojej siorki na posiadłościach byliśmy i jestem taka padnięta ,że jutro coś skrobnę

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 cze 2011, 21:48

Heja,
My też dzisiaj cały dzień poza domem, w małpim gaju z Ulą byłam, wyszalała się ze swoim kuzynem Michałkiem.
Teraz moje słodziaki śpią. U nas też duszno w pokoju, Stasiu w bodziaku śpi.
Tynusz, do badania ogólnego mocz można trzymać, ale w chłodnym, a do testów... nie wiem :ico_noniewiem: może rzeczywiście już przeczekaj noc i zrób na świeżo. Myślę, że nie masz się czym martwić, po ciąży to tak bywa, że trochę czasu musi minąć zanim się wszystko unormuje.
mała waży już 6,550 :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, że tak pięknie rośnie :ico_brawa_01:

Idę pod prysznic i spać...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

03 cze 2011, 16:47

hej!!
wczoraj nie zdążyłam ale dzisiaj stawiam wszystkim :ico_tort: z okazji 3 miesiąca mojego malucha
.. a ja w prezencie dostałam @ :ico_zly: cała jestem obolała

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 cze 2011, 17:28

. a ja w prezencie dostałam @ :ico_zly: cała jestem obolała
ja nadal nie mam :/ wyczytalam w necie ze mozna mocz trzymac 8h w temp pokojowej wiec tak zrobilam i wyszla znowu 1 kreska - jaka ja glupia bylam przyjmujac te czopki :/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości