Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 sie 2007, 10:02

zubelek, będzie dobrze moj mąz też wyjechał 5 tyg. był w Norwegii i myśli żeby jeszcze tam jechac i może własnie na stałe... Ale do tego jeszcze trochę czasu potrzebujemy....

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 sie 2007, 12:43

Izunia, ja mojego mogę nie widzieć kilka miesiecy ale mam nadzieję że damy radę,może uda mu się przylecieć czasami ale to znowu są koszta choć nie zawsze ogromne to jednak z budżetu ubywa,zobaczymy jak sobie dam radę,jak będzie źle to przyjedzie ale ja twarda babka jestem :ico_haha_01: to raczej sobie poradzę.
Właśnie dziś Zuzia mi się rozchorowała,obudziłą się z 39 gorączki,ból brzucha i głowy,teraz ją już bolą żebra i w klatce piersiowej,pamiętacie?ostatnio miała wodę w opłucnej ale teraz ani nie kaszle ani nic :ico_noniewiem: nie mam pojęcia skąd to się bierze,nasi lekarze nie potrafią porobić badań wszystkich,pokierować gdzie trzeba wszystko mają w nonono,zrobili jej wtedy prześwietlenie i dali zajebiście silne antybiotyki wiec przeszło ale pojawia się znowu,chyba powinno ich zastanowić jaka jest tego przyczyna a nie tylko antybiotyki wciskać :ico_zly: Chyba nas dziś szpital czeka bo po zbiciu gorączki teraz znowu rośnie a lekarza dziś nie ma.ale mam mętlik w głowie :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-14, 12:46 ]
Izunia, a w Norwegi to ja bym bardzo chciała mieszkać i jest taka firma co tam werbuje do pracy,już mieliśmy z niej kożystać jak M dostał bilet do Irlandii,zobaczymy,może kiedyś...

[ Dodano: 2007-08-14, 22:16 ]
Jestem po wizycie jeśli tak to mozna nazwać,tu to opisałam,
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 713#230713
nie mam sił znowu opowiadać to jeśli zechcecie to poczytajcie,mam dość już tych pieprzonych lekarzy...

[ Dodano: 2007-08-16, 09:49 ]
dziś dodam tyle
To nie grypa jelitowa bo po 2 kupki zrobiły i juz,podejżewam że zuzia tak zrobiła bo nic wtedy nie jadła tylko piła i chyba się tak oczyściła.Porobiły jej się afty w buzi,na ustach,na gardle,nie może jeść,boli ją strasznie.W nocy z krzykiem się budziła bo ją boli brzuch.Wczoraj nadal gorączkowała,dałam z przedwczoraj na wczoraj w nocy jej ten antybiotyk ,daję leki przeciwgorączkowe,lakcid i nystatynę,buzię smaruję aphtinem ale to za słabe na takie ropne afty.Nie wiem co mam robić,dawka tego antybiotyku jest taka jak zalecają dzieciom od 0 do 12 miesięcy Pilnuję tylko zeby dużo piła bo przy gorączce może się odwodnić,jeść nie chce przez to gardło.Jestem bezsilna.
Co tu takie pustki [b]?? :ico_szoking: [/b]

[ Dodano: 2007-08-17, 10:19 ]
no i znowu ja.... gdzie wy się podziewacie??? :ico_noniewiem: odstraszyłam Was czy co? :ico_placzek:
Ale już jest lepiej,Zuzia dziś zaczęła jeść,no walczy ze śniadankiem ale już może przełykać.Gabi gorączka przeszła bo podaję jej paracetamol w czopkach.Teraz tylko Zuza musi nadrobić jedzonka i płynów bo jest przeźroczysta.
Będzie dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 sie 2007, 13:36

zubelek, no to życzę powodzenia męowi tojemu a pewnie że dasz radę bo czemu by nie ;)Fakt bedzie teskno to normalne ale trzeba to wytrzymac ;)

A chciala oficjalnie się pochawlic ja i mój synek że już potrafi jezdzic na 2 kółkach nauczył sie w środę 15 :) i jest z siebie szalenie dumny no i oczywiście my z niego również :):):):):):):):)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 sie 2007, 15:29

Izunia, brawo za syneczka za dwa kółka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pewnie,ze sobie dam radę,szkoda tylko że jesteśmy tu sami mam teściową 14 km dalej ale ona ma wszystko w du...i pojawia sie u nas raz na 2 miesiące.Z resztą może i dobrze bo mam spokój ...lepiej samemu sobie radzić niż się użerać z ....a pewnie że będzie dobrze bo mam zawsze TT pod ręką i wasze dobre rady i wsparcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

17 sie 2007, 17:21

zubelek, dasz radę a z tesciowa tylko na zdjęciu ;)
Masz jeszcze dzieciaczki które nie pozwoą ci się nudzic ;)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

17 sie 2007, 18:21

zubelek, kochana miałam to samo z 2 miesięczną Niną maraton od szpitala i 3 przychodnie... A ja mam teściową w tym samym miasteczku kilka ulic dalej i widuję ją tak jak Ty swoją... Właśnie się wczoraj zapowiedziała że dziś przyjdzie po południu... Dzięki bogu wpoł do siódmej a jej nie ma a wie że dzieci myje i kłade spać po bajce. Pewnie nie przyjdzie wcale albo późno żeby nie musieć długo siedzieć

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2007, 08:41

qunick, no to tez masz tesciowke :ico_noniewiem:
a nam wczoraj burza spalila telewizor :ico_placzek: i klawiatura mi na doatek szwankuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 sie 2007, 10:05

zubelek, ale pech :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i co ie można naprawić telewiznor o kurcze ja bym się chyba załamała!!!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 sie 2007, 10:07

zubelek :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

01 wrz 2007, 20:45

Witam was kobitki mam komputer naprawiono :ico_brawa_01: i dzis wrucilismy z wczasów bylismy w CHALUPACH jak sie rozpakuje to nardobie zaleglosci pozdrawiam was :ico_haha_02:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość