Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

18 sty 2008, 22:28

akerl pisze:pychota
mój czeka w lodówce zrobiony,ale nie wiem czy smaczny bo jeszcze nie próbowałam :)
akerl pisze:moze dałabys przepis?
pewnie że dam :ico_haha_02: ale jutro ok,bo dzisiaj juz mi sie nie chce pisac tyle hihihi,meżuś zaraz przyjedzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sty 2008, 08:28

dziendoberek ja wlasnie za chwilke wychiodze i lece na kurs na uczelnie :ico_noniewiem:

Wisienko ja tez poprosze bardzo o przepis na snickersa bo mialam kiedys ale beznadziejny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a tez jadlam kiedys i byl boski :-D

Akerl czy ja ciebie wczoraj przypadkiem 2 razy na gumiencach na wierzbowej nie widzialam jak wysiadalas i wsiadalas do autbusu :ico_oczko: :ico_haha_01:
bo widzialam podbna kobiete z wozkiem , jak jechalam na zakupy na pomorzany a potem jak wysiadalam po zakupach to akurat ona wsiadala do 53 :ico_oczko: i tak myslalam ze to ty ale nie bylam pewna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

19 sty 2008, 10:04

Natashka, a mozliwe,bo byłam w UPC z reklamacją,tyle ze spowrotem wsiadałam chyba na wysokosci Krakowskiej,bo nie chcialo mi sie czekac :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sty 2008, 18:24

bo najpierw widzialam Cie jak wysiadalas na przystanek przed tym wlasnie co do UPC sie idzie apotem wsiadalas na tym co ja zawsze wsiadam jak jade do miasta bo ja mieszkam tam bliziutko wlasnie... wsiadalas na przeciwko wypozyczalni i kiosku??

hehe jaki wywiad... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja dzis zdechla jestem :ico_olaboga: spiaca jak nie wiem co... a jutro znowu na kurs... i znowu pol dnia w szkole

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

19 sty 2008, 19:13

Natashka, tak jest psze pani,naprzeciwko kiosku i wypozyczalni,jeszcze zezliłam się,bo chcialam kupic paluszki,a kiosk był zamkniety :ico_oczko:
A czemuś nie krzyczała?????????

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

19 sty 2008, 21:10

czesc dziewczynki,meżuś wrócił wiec standardowo nie było nas cały dzionek w domku :-)
juz pisze przepisik
Ciasto:
60 dag maki
3/4 szklanki cukru
20 dag margaryny
2 zółtka
2 jajka
3 łyżki mleka
3 łyżki miodu
2 łyżeczki sody oczyszczonej
1 opak. cukru waniliowego
Polewa orzechowa:
12 dag margaryny
20 dag posiekanych orzechów włoskich
4 łyżki cukru
2 łyżki miodu
Krem I: 1 opak. budyniu śmietankowego (ja dałam dwa bo jakośmało mi sie wydawało i dobrze zrobiłam)
Krem II: 1 puszka skondensowanego mleka słodzonego


Mąkę wymieszać z sodą i przesiać przez sito na stolnicę, posiekać z margaryną. Dodać pozostałe składnikii zagnieść ciasto. Podzielić je na 3 części. Ciasto rozwałkować na papierze do pieczenia na prostokątne formy (ja robię 25x40 cm) i włożyć na takiego rozmiaru blaszkę. Można blaszkę wyłożyć papierem i wylepiać cienko ciastem (wykładałam na papierze ale lepiej chyba by było wysmarować margaryną i wylepic bo ciasto bardzo sie klei i jest go na styk i trzeba bardzo cieńko rozłożyc a na papierze sie strasznie ślizgało). Na jedną część ciasta wyląć gorącą polewę orzechową. Upiec wszystkie 3 części na miodowy kolor, tą jedną razem z tą polewą. UWAGA!!! pilnować gdyż ciasto bardzo szybko się piecze.
Ugotować budyń śmietankowy zużywając o 1/3 mleka mniej niż w przepisie podanym na opakowaniu. Ostudzić. Puszkę z mlekiem wstawić do garnka z wodą i gotować 3 godziny (trzeba sprawdzac co jakis czas stan wody w garnku bo syzbko wyparowuje). Na jeden upieczony placek nałożyć budyń, na drugi krem z mleka. Nakryć plackiem z polewą orzechową.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 sty 2008, 23:04

Krzyczalam ale mnie chyba nie slyszalas, a po za tym ja wychodzilam koncowymi drzwiami a ty wchodzlas bodajze gdzies na srodku :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

jak bedziesz na drugi raz w okolicy to daj znac i wpadaj na kawke :-D

w razie w... moj numer 602-717-978 :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-19, 22:05 ]
wisienko dzieki za przepis na pewno go wykorzystam przy najblizszej okazji a moze i bez okazji :-D

Awatar użytkownika
NIUTA
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 258
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:58

19 sty 2008, 23:24

ja tez pisze sie na ciacho jak tylko bede miala ze 3 dni wolnego......... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 sty 2008, 08:33

bidulka Niuta
to tak malutko wolnego masz w tygodniu??
ale na wiosne bedziesz miala chwile czasu zeby sie z nami spotkac w p.Kasprowicza :ico_haha_01: ???

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

20 sty 2008, 10:54

WISIENKAdzieki,zrobie w nastepna niedziele,zobaczymy czy mi wyjdzie,bo ciasta z zasady cos m,nie lubia :ico_olaboga:
Natashka zadzwonie,czasem tam bywam,bo na Lednickiej meza szef ma firme :-)
Niutaty naprawde zapracowana jestes :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość