Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 14:44

Ta............kłócić to ja już się nie mam siły...I tak ciągle na siebie warczymy...Ja jestem słaba emocjonalnie, mam płacz na końcu nosa ostatnio...I każde słowo odnośnie mnie i Hani odbieram jako zarzuty, że nie radzę sobie w nowej roli...Sama się nakręcam...plus to jego olewanie wszystkich obowiązków i....z jednoego dołka w drugi się pakuję! Dzięki Wam za miłe słowa...Muszę się faktycznie "rozpiąć", bo nic dobrego z tego nie wynika...Właśnie napisałam J, że ma mi kupić wino! :ico_haha_01: No i będę się upajać wieczorem! No i ja mogę wyjść sama...ewentualnie z J, bo koleżanek to ja tu nie mam...wszystkie gdzieś daleko...albo w ciąży, albo pracowite...pozostaje się upić w samotnośći... :-D zobaczymy...

Ladybird23 fajiusie zdjątka, no i Gosia ma rację, lasencja jak się patrzy!

Anza ja rozumiem, praca, utrzymanie...wiem, że J ma nas na głowie...ale... Twój widocznie pracuje długo i ciężko...Mój...no może stresującą ma pracę (ale kto nie ma...?) ale jak wraca o 16-17...to chyba można coś jeszcze zrobić, nie? a on nawet nie słucha co mówię, bo gapi się w tv. Albo udaje, że coś robi...I tym sposobem kuchnia, która miała być gotowa przed porodem, nie jest jeszce skończona! :ico_szoking: a Hania zaraz kończy 2miesiące... :ico_nienie:

Ok, lecę kombinować z tym moim podpisem, bo mnie nerwy zeżrą...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 lip 2007, 15:04

ja obiadek zrobiłam - Hubcio śpi :-D chyba po tym szczepieniu ..( a zapomniałam wam powiedzieć ) - jak wiecie - ja mam bardzo dziwnego męża :-D z zdziwnymi pomysłami - i ?? stwierdził, żę Hubert do naszego syna nie pasuje ( sam wybierał ... i się upierał, żę tak ma być :-D ) i on chyba pojedzie i zmieni mu imię jak się jeszcze da :-D na Aleksander ( chodz mi się bardzo te akurat podoba - OLO :-D ) - ale ja się już przyzwyczaiłam - hyyhy - no cóż muszę z nim żyć :-D ( na 70 % obstawiam, że nie da rady zmienic ale co będę mu mówić :-D - i tak nie ma czasu na nic - więć nie dojedzie do urzędu żeby to zrobić - nagadać się musiał- już 4 dzień :-D
Sikorka - mój też własną firma - i teraz akurat jest sezon na szkolenia - więc robią chłopaki - mój siedział wczoraj do 2 w nocy i pisał oferty i systemy dla klientów ... niedługo - wyjeżdza znowu na szkolenie ot - i znowu będę sama - ale się już chyba przyzwyczjam- grunt żebym miała samochód :-D bo jak jest - to człowiek nie jest uwiązany i mogę sobie skoczyć gdzie chce

[ Dodano: 2007-07-03, 15:05 ]
zbora- za wino!! :ico_brawa_01: to dziś wieczorem TT z lampką wina!! ja też mam :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 lip 2007, 15:39

Kurcze jak czytam o tych waszych facetach to mój jest chyba ideałem. pracuje 8h, po pracy przychodzi do domku i zajmuje się Alą. Ja po południu tylko ją karmię. Mariusz przewija, bawi się a wieczorem kąpie. Na spacerek zawsze z chęcią wyjdzie. W nocy wstanie przewinie i da mi do karmienia. Nawet jutro zwalnia sie wcześniej z pracy żeby iść z nami na szczepienie. Ja mu kiedyś powiedziałam ze Wy tak narzekacie na mężów, to stwierdził że dziwni są. Przecież same sobie dzieci nie zrobiłyście i obowiązek wychowania i opieki nad dzieckiem jest po połowie na oboje rodziców. Ja przecież całe dopołudnie siedzę sama w domu i nie zajmuję sie tylko Alą. Muszę posprzątać ugotować itp. więc on chce mnie chociaż trochę odciążyć. Jeszcze na studiach jak zaczęliśmy razem mieszkać to umówiliśmy się że ja będę gotować a on zmywać. Teraz też to obowiązuje... :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 16:07

Sikorka :ico_brawa_01: za pożycie.... :-D ja to się jeszcze nie przełamię...Nerwy za duże...nie lubię go na razie...

Ewcik to nie tak...Mój J też przewija w nocy i podaje mi małą, potem ją nosi do odbicia, kąpie...Ale chodzi o to, że ja też cały dzień to robię sama, a do tego trzeba jakoś dom utrzymać...wyjść na spacer itp...Więc to, że on po pracy wstanie do Hani, wykąpie ją i w nocy przewinie to żaden wyczyn! i nie mam zamiaru go za to wychwalać tylko dlatego, że inni faceci w ogóle się dziećmi nie zajmują. Bo dla mnie to coś normalnego, w końcu to NASZE dziecko i tak jak piszesz, sama go sobie nie zrobiłam...Mi chodzi o to, że ja robię to i całą resztę i nikt mi nie musi palcem pokazywać, że mój szanowny mąż ma brudną całą bieliznę i nie ma w czym chodzić...
Ale koniec z tym!od dziś wprowadzam grafik! już widzę jego minę, jak go zobaczy! :ico_szoking: Na razie jest tylko powierzchowne rozpisanie,że jeden tydzień ja piorę, odkurzam itp, a on myje łazienkę i podłogi, potem zmiana...Ale jak się sprawdzi, to od sierpnia rozpiszę to bardziej szczegółowo! no bo co kurczę blade?ja też chcę mieć chwilę spokoju...a nie wszystko w biegu i z nerwami...

Gosiu Ty to sprawdź, bo mi się wydaje, że przez jakiś czas jest możliwość zmiany imienia!!! Aleksander...mój syn miał tak być...Ale może być i zięć, to też syn,nie? Hania wreszcie śpi spokojnie, ciekawe jak długo...Jesteśmy same...czekamy na J... Wypłakałam sie na reportażu o starszych ludziach...jakoś mi lżej...tylko zmęczona jestem...Miałam isć na spacer, ale nie mam ochoty...Może J wyślę, jak wróci, a ja w tym czasie na odkurzacz :ico_odkurzanie: bo teściowa kuźwa jutro przyjeżdża nie wiem po co :ico_zly: i to z J siostrą :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak to przeżyć? relanium??? heheheh

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lip 2007, 16:30

Ja też już polatałam na odkurzaczu, a teraz słyszę, że kupa idzie :-D Mały leży w leżaczku i cieszy się ze swojego wyczynu. A ja jestem dumna z masażu, bo kupki też teraz duzo lżej idą i nie takie głośne z gazami, jak wystrzały z armaty. No i fajnie myślę, że teraz będzie z dnia na dzień lepiej :-D
Może mój mały się wystraszył, bo powiedziałam, że jak kolka nie minie to do babci w sierpniu nie jedziemy i chrzcin też nie zrobię dopuki nie minie to dziadostwo :ico_oczko:

A teraz lecę czyścić dupsko :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

03 lip 2007, 16:34

Gosia A, na pewno jest możliwość zmiany imienia tylko nie pamiętam przez jaki okres; my dostalismy taką kartkę w urzędzie przy rejestracji ale nie wiem gdzie ją mam; jak znajdę to Ci napiszę :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 lip 2007, 16:44

A moja Hania Bania zaraz sobie odgryzie kciuk!!! wypadł jej smoczek i świruje...Głodna! :ico_szoking: połtorej godziny po karmieniu... :ico_szoking: nawet nie zdążyłam odpocząć...rety....co to będzie dalej???chyba jej kupię bebiko i się skończy ta walka z cycami...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lip 2007, 16:44

My pampersy już jakis czas mamy 3, no i niestety kupsko wypłynęło, piękny biały pajacyk i leżaczek do prania :-D
A teraz biegne pobawić się z maluchem, po kupie najfajniej :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 lip 2007, 17:04

no hejka!!!
co do tych facetow to moj B jak sie Filip urodzil po pracy robił wszystko i w nocy i jeszcze gotował bo ja nie umiałam .........
a teraz zostałam sama z 2 dzieci ......... wstaje o 5 ide spac o 22 ..... jeden spi drugi wstaje wiec na sen nie mam szans w dzien ..w miedzy czasie 4 tyg po porodzi sama sie przeprowadzałam majac pod pacha dwuje dzieci i mame schorowana bo korzonki jej sie odezwały........ sprzatam gotuje i chodze na spacery ........ czasem pomoze mi mama ......... wiec mowi wam nie macie tak zle ......

a moja kolezanka kiedys zrobiła tak ...
wracala do domu z pracy gotowała , sprzatała , prała .... i kiedys cos sie nie wyrobiła maz wrocil i nie było obiadu a on ze co ona robi bo chyba nic ...
i usiadł przed telewizorem .... wiec na drugi dzien jak przyszedł z pracy ona siedziała na kanapie z piwem w domu syf , bez obiadu .... i mu na to ze to jest nicnierobienie...
hehee ......

no i dajcie troche krwi bo sił mi braknie hehe http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 lip 2007, 17:11

Witajcie Majóweczki :-D
jejciu patrzę na te Wasze dzieciaki.. juz bym tez chciała, a tu nic :) Gosiu dzięki za pamięć, jeszcze się nie rozsypałam... kurde :ico_zly: ja jak Wasza Jagódka :-D a moja córcia się nie śpieszy nigdzie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość